1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.

0

Juz w zeszlym sezonie zaczalem tesknic za Xavim. Albo ktos chce odejsc od tiki taki, albo bladzi we mgle. Choc bysmy nastepne 10 meczy zakonczyli takimi samymi wynikami, to w ogole by mnie to nie cieszylo. Prawie kazdy mecz jest mdly. Sprobowalbym Andre Gomesa i Roberto na srodku. Nie dlatego ze jestem specem i sie znam, ale z powodu mialkosci obecnej Blaugrany.
Mam podobne zdanie co do eksploatacji wybrancow i wizji przyszlosci. Jednak nalezy pamietac ze Valverde jest bystry, a i duzo mowilo sie o zajeciu sie najpierw obrona. Tym sie łudzę:)

1

Gdyby mial uderzenie chocby Rakitica, nikt by sie nie zastanawial czy przypadkiem Zidane nie byl lepszy

0

Bral bym Pazdana ale tylko z meczow reprezentacji:)

0

Podobne do mojego. W super formie jest potrzebny, ale rzadko w takiej byl

0

Nie sadze by Neymara denerwowalo w Barcelonie cos wiecej niz kiepskie transfery. A juz na pewno nie "nietykalnosc". Skoro facet niemal sam rozszarpuje obroncow z Psg czy Atletico, to kto by sadzal go na lawce? I to jeszcze bardzo duzo pomagal w obronie.

0

Test nr 1. Trzymamy kciuki

0

Czy my aby za bardzo nie pompujemy balonija?

0

Cofnij sie o 3-4 lata. To byl (moze jest ciagle) talent zmarnowany na PO. Nie jest zbyt szybki ale umie wejsc w gąszcz, dograc, przebiec z pilka 40m. Grzechem jest nie pozwolic mu przypomniec swojego DNA.

0

Ostatnio glownym ojcem zwyciestw byl Neymar. Teraz moze byc 11, byle bysmy wygrali. Ten mecz da nam przyblizony obraz ekipy Valverde.

0

Jako kibice czesto "obstawiamy" czy dany zawodnik wg nas sie sprawdzi czy nie. Busi dla mnie byl zagadka w pierwszym skladzie. Toure w formie a Pep wciska patyczaka ktory dosc czesto w prosty sposob tracil pilke. Moim zdaniem Busi jest nie mniej wazny od Messiego

2

Na ile to wina odstawienia go po kontuzji? Granie 90min raz w miesiacu z reprezentacja to troche malo. 30 lat to nie wyrok. Szansa, to jedyne czego bym chcial

3

Grzechem jest nie dac mu szansy. Silny, dobry drybling, zadziorny, z uderzeniem. Mozna by go sprobowac za Neymara, albo chocby za Rakitica, choc chyba jest zbyt agresywny by grac troche z tylu.

0

Jak dla mnie wycyckal nas az milo. Zarzad mamy do dupy, ale to dzieki nim dostal podwyzke, premie i ciut podwyzszona kwote odstepnego. Honoru nie ma za grosz. Szkoda tylko ze ma tyle talentu

Wie ktos moze jakie byly szczegoly przyznania tej premii?

1

endriuuu2 0 sekund temu · Dyskusja 0
Jedyny pilkarz, ktorego wypowiedzi sledze na portalach, choc nie z powodu tresci wpisow. Po prostu to moj malutki hold dla niego.

Wielki pilkarz, ktorego zaliczam do grona tych, ktorym kontuzje psuly kariere. Wiem, dosc kontrowersyjne, ale wiem co pisze. Swego czasu na pewnej duzej stronie sportowej wstawiano po kazdym el clasico filmik z jego dryblingami. Poemat.

Po Puyolu byl smutek, ale ciagle w klubie pozostali wielcy. Z Iniesta mam wrazenie ze zniknie resztka, choc Messi czy Busquets sa mlodsi i pewnie zostana dluzej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Brac i dac szanse. Ostatnim takim prawie darmowym byl Affelay. Przed swoja druga kontuzja w Barcelonie gral swietnie. Finansowo nie stracimy

0

Pytanie czy ogladac Brazylie i cieszac sie patrzac na Paulinho dolinowac sie widzac Neymara?

1

Moim zdaniem zagral wczoraj srednio. Pamietajmy ze rywali mamy niezbyt wymagajacych. Szkoda ze Turan nie dostaje szans.

Mamy wyrownana kadre, ale slabsza niz wiele klubow w europie. Valverde ma bardzo ciezkie zadanie. Powrot zorganizowanego pressingu to jedno. Potrzebujemy jeszcze ruchliwosci i prostopadlych pilek z przodu. Z Girona bylo przez jakis czas to widac.

0

Najlepiej to nie piszmy ani o transferach, ani o zarzadzaniu ani taktyce bo przyjdzie ktos sie przemadrzac

4

Niech komentarzem do gry Rakiticia bedzie mecz ze Sportingiem. Nie daje plynnosci i czesto traci pilke. Jest bez formy. Czy sprzedac? Nic na sile. Jednak lawka mu sie nalezy. Marzy mi sie by Roberto dostawal na srodku tyle szans co Ivan. Mielismy nastepce Iniesty, a mamy zapchajdziure.

1

Z tym Suarezem mogli by poczekac choc jeszcze jeden mecz. A swoja droga cos mi sie wydaje ze i Real i Barca beda miec ciezkie mecze

0

Tez mi sie to rzucilo w oczy. Barca Pepa to bylo cos, co czasami bywa w Realu. Zdominowali LM, ale poza tym rokiem mieli jednych ze slabszych w drabince. Do 51min rewanzu z Napoli 1bramka wlochow i by odpadli. Z Bayernem jeszcze gorzej. Atletico to zmietli, ale Juve mialo w pierwszej polowie duzo okazji by wygrywac. Do dzis zaluje meczy z Interem 2010 i Chelsea 2012. Byli juz na widelcu...:(

1

Real ma kryzys z wykanczaniem sytuacji a nie ogolnie z gra. Barca za to ma lepsze wyniki niz gre. Nie popadajmy w zbytni optymizm. Bartomeu z reszta musza sie wykazac. Potrzebujemy obronce i chyba Coutinho. Pociesza fakt, ze wyniki sa bez formy u Suareza, czy Pique.

0

Daruj sobie bezsensowne przytyki. Jest z niego walczak i na tle innych ma dobre uderzenie, ale nie daje zbytniej plynnosci i czesto ma problem z dobrym podaniem czy dryblingiem. Wytknac mozesz ze mecz ogladalem od 42min a nie wrazenia jakie po sobie zostawil. Spowolnien czy strat bylo na pewno powyzej 6

0

Ogladalem mecz od 42min, ale dla mnie byl tak samo sredni jak dla redakcji. Utkwily mi w pamieci dwie straty w ciagu 2min z drugiej polowy

0

Ogladalem mecz od 42min, ale dla

0

No i skuteczność. Przecież na wiosnę okazje były i to dużo lepsze

0

Wielki pozytyw póki co. Choć Roberto też przecież na PO zaczął z grubej rury. Podoba mi się łatwość z jaką utrzymuje i biegnie z piłką. Chyba Orłowski albo Wolski powiedzieli że nie jest zbyt szybki, co chyba można obalić.

2

Juve nie było tak słabe jak wynik by wskazywał. Nie można popadać w zbytni optymizm. Ale tak jak już ktoś wcześniej zauważył. Oby Messi nie doznał kontuzji póki się nie zgrają wszyscy. No i oby na wiosnę był wypoczęty i zdrowy. Wczoraj kilka razy go widziałem z tyłu także na prawdę szacun.

Dembele nie będę oceniać. Oby strzelił szybko jakiegoś gola który doda mu pewności. No i musi mieć wsparcie kolegów, bo przez cenę mogą patrzeć na niego krytycznie niektórzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?