1

Moze nie na temat, ale kilka osob wspominala Thiago. Wczoraj prezentowal sie dobrze i po jego zejsciu Hiszpania obnizyla loty. Choc 70mln to troche duzo..

0

Mogli dac mu normalna klauzule.

1

Andre Gomes+100mln i mozna myslec:)

0

Kupic PO a Roberto do pomocy. Lepsi go czesto objezdzaja. W pierwszej pol 1 el clasico wykiwany byl z 6x jak nie lepiej

0

No to na prawej obronie beda musieli grac Roberto z Semedo, jesli Neymar zagra w Realu. Moze kosztem Suareza, jesli nie odzyska formy:)

0

Albe nie jest swiety i uwazam go za najczarniejszy obok Suareza charakter, ale do Marcelo go nie porownuj. Zdecydowanie wiekszy brutal

0

Te nadrobienie w lidze to glownie efek tego, ze Barca Enrique tak samo nagle zaczela grac kosmos, jak i skonczyla. Choc pamietam, Real gral wtedy bardzo dobrze. To co sie zdobylo niewiele sie ma do tego co sie zdobedzie. Ja widzialem druzyne duzo gorsza niz rok, dwa lata wczesniej. Real czesto zawalal jeden mecz, a w drugim nie pozostawial zludzen. W tym tylko z PSG nie mial nerwowki.

A szczesciem nazywam chocby te dwa nieodgwizdane faule na Lewym. Oba w polu karnym

1

To nie bedzie az tak duza strata. Liga ich to koszmar. W LM jeszcze wiecej farta niz zawsze. zakupy zle, a kadra starsza. Pierwszy raz bylem niemal pewien ze Real moze szybko poodpadac w przyszlym sezonie. Teraz niewiadomo czego sie spodziewac

0

Ogladalem kilka razy PSG, czesto pytalem o udzial Neymara w obronie po meczach i faktycznie, zmienil sie. Oprocz pieniedzy mozliwe ze juz nie chcial biegac.
Jakby go nie obrazac, stracilismy duzo

0

Za 8mln to niech lepiej zostanie. I tak nikogo ze szkolki nie wezma, a Vidal moim zdaniem zle sie nie prezentowal jak na kogos kto rzadko wchodzil

0

Guardiola tez odszedl gdy w lidze zaczał dolowac. W LM grali super choc paradoksalnie jakims cudem ulegli Chelsea.
Mialem sie z bratem madridista zalozyc ze za rok LM nie wygraja. Po odejsciu francuza ciezko to stwierdzic

0

Gdy go widzialem, zachwycal. Szkoda tylko ze nie grywa w reprezentacji.

1

To byly dwa dni niedyspozycji i mnostwo szczescia w okolo 10 meczach. Jak nie lepiej. Z Xavim w wielu kwestiach sie zhadzam. Nie slyszalem w wywiadzie z Valverde by mowil ze Dembele czy Cou jest mu potrzebny

0

Jedyny pilkarz ktorego koszulke chcialbym miec, ktorego fanpage polubilem, z ktorego jestem jako cule najbardziej dumny. Jednak jego odejscia nie moge zrozumiec i czuje zal. Zal, bo ta Barca nie jest ta co byla a on juz tego nie moze zmienic.

Valverde walnie sie do tego przyczynil, choc gdy Andres gral, druzyna wygladala lepiej

1

Nikt z osob ktore znam i kibicuja Barcelonie nie wcisnie go nawet do top 5. Bieganie mu zostalo. Traci pilki, pudluje na potege. Alba zyskal na odejsciu Neymara, Suarez odwrotnie. Valverde kaze mu schodzic na boki, tylko czesto w polu karnym nikt go nie zastepuje.

1

A Suarez to lepiej?

2

Suarez coraz czesciej wyglada w druzynie jak cialo obce. Jesli juz pozbywac sie Paco, to tylko majac na oku kogos porzadnego

2

Valverde to nie jest odpowiedni dla nas trener. Nie chodzi o trofea, a o styl. Paradoksalnie kilka meczy z czolowka bylo kapitalnych. Z Sevilla, z Realem oprocz SH i 1pol w Madrycie, z Juve, Sevilla, Valencia. Jednak w europie byla katastrofa. Transfery moze mu to nie ulatwialy, jednak nie bylo widac nawet pomyslu.
Czekam jednak z nadzieja na nastepny sezon

1

Zalowalem odejscia Neymara, bo takiego trio nie bylo nawet za Guardioli. Wystarczy sobie przypomniec mecz z PSG, gdzie Messi prawie nie byl potrzebny.
Miom zdaniem brazylijczyk bedzie zalowac po latach odejscia, choc zrzuci pewnie wszystko na zarzad. Z ojcem troche byliby biedniejsi, sam by troche wiecej musial biegac(poki Messi gra) ale mialby to co doceni dopiero w przyszlosci

0

W grudniowym el clasico Roberto byl osmieszony 4, 5 razy w pierwszej polowie. To juz chyba nigdy nie bedzie PO na miare Barcelony

0

Panie Kloop. Nikt kto oglądał Barcelonę przez cały sezon nie oczekiwał jej w finale, tylko miał taką nadzieję.

0

No to zostanie z wielkich tylko Busi, Messi i Pique. Choc to pierwsza dwojke najtrudniej bedzie zastapic

0

Nie dosc ze Neymar uciekl, to jeszcze jakbysmy stracili Suareza:/

0

Chodzi o wprowadzanie do zespolu. Dlugo nie pociagnieny z transferami po 100mln ktore nie zawsze musza sie sprawdzac.

0

Wyniki bronily Valverde. Styl juz nie. Brak cantery tez dziala na jego niekorzysc. Mistrzostwo to duzo jak na to czego spodziewalismy sie po sierpniu, ale patrzac na to co prezentuje druzyna, zdaje sie ze chyba Valverde nie jest odpowiednin trenerem. Mecze z Juve, Valencia, druga polowa z Realem to widocznie byly wypadki przy pracy

0

Nie sprzedawać za mniej niż 40mln. Zastępcy na poziomie ciężko będzie znaleźć. Chyba że mają na oku młodzieniaszka.

0

Alena się wyróżnia i nie widać go grającego w pierwszym zespole.

0

Za to jak kiedys on, gra ostatnio Suarez

3

Logika tego Pana powala

0

Chodzilo mi o przod. Swoja droga to byl chyba najslabszy wystep Rakitica zastepujacego Busquetsa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?