0

Bo ja to ty.......

1

Moze to kontrowersyjne, ale Messi nie powinien byc pierwszym kapitanem. Niech sie zajmuje graniem

0

Rakitic byl pare miesiecy bez formy, ale w tym sezonie mimo szerokiej kadry, przyda sie

1

Juz przed mundialem wolalem Mbappe, ale nie ma sensu sprzedawac takiego grajka za mniej niz Neymara. Jesli w ogole ma byc w tym sens. Ilu jest na rynku z takim potencjalem?

0

Everton bedzie teraz zdecydowanie czesciej ogladany. Nie tylko w Polsce

0

Roberto jest za wolnyna PO. W pierwszym el clasico w poprzednim sezonie w 1pol objezdzany byl co 5min. Ja tu bym szukal mocnego(nazwiskiem badz chociaz talentem) wzmocnienia. Alba zostal by z mlodziutkim Miranda, ale zeby bylo smiesznie, zawsze jest Roberto, ktory z tego co pamietam swietnie gral najpierw na LO:)
Ps. Dla mnie sprzedaz Digne byla bezsensowna skoro teraz maja szukac zastepcy

1

ja w życiu bym się nie zgodził na zakup przy opcji że za 20mln więcej mi go zgarną jak się okaże super

2

Semedo powinien miec zastepstwo. Tylko nie Roberto. Jego miejsce jest w pomocy.
Swoja droga Valverde chce waskiej kadry, a ma tłum

1

Ostatnio się zastanawiałem, czy zdanie Valverde co do zakupów jest w ogóle brane pod uwagę. Teraz się okazuje, że sprzedaż nie jest

0

Juz raz przed ta chyba pierwsza dluzsza kontuzja mylilem go z Messim. Z calego serca zycze roku bez urazow

1

To ze Messi strzeli na poczatku ligi duzo bramek to pewniak. Oby tylko zaczeto go oszczedzac, bo na wiosne juz tak nie bryluje

0

Ogladam duzo powtorek meczy Barcy na eleven i tak sie sklada ze trafiam na dobre momenty i Digne i D.Suareza:) Co do francuza, to dla mnie brakowalo mu bardziej wystepow i zgrania niz talentu. Z Suarezem podobnie. Glowa tylko nie ta. Jak sprzedawac to tylko za bardzo dobre pieniadze

0

Niekoniecznie. Slaba druzyna gra prosta pilke. Wykop, szybcy biegna, dosrodkowania.
Nie rozumiem jak mozna kwestionowac wyzszosc Leo nad Cristiano, ale cos w slowach Simeone jest.
Ps. Simeone moglby w koncu zostac selekconerem Argentyny;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jesli Real poniesie porazke w nowym sezonie to przez coraz slabsza forme pozostalych. Cristiano forme mial niewiele dluzej od naszego Suareza

0

Ta wypowiedz, choc ciut inaczej przetlumaczona. Generalnie w ciemno obstawiam ze Messi niezbyt by go chcial. Moze byc rewelacja. Jednak po tym jak sam mogl wyleciec za ostra gre, widac ze pokory u niego nie ma.

2

Rebic bardzo interesujacy byl po zakonczeniu sezonu. Z Bayernem byl genialny. Jednak juz za te slowa o Messim ma zdecydowanie pod gorke

2

A dla mnie jest bardzo dobry. Nie wiem czy duzo pudluje, ale ladnie drybluje i gra kombinacyjnie

0

Ciesze sie z aktualizacji. Przypatrze sie jak beda dokladne sprawozdania finansowe Barcy, ale w przypadku Polski odsetki to grubo ponad 30mld rocznie. Ciekawe jak to w Barcelonie

1

Z Chelsea w 2009 roku mielismy tyle samo szczescia co oni 3 lata pozniej. No i mieli wiekszego pecha do sedziego niz my w pierwszym meczu
A co do Xaviego, to czym czesciej czytam jego wywiady, tym czesciej chce by w koncu zaczal trenowac

0

Zarzad to chyba chcial podniesc cene Hazarda , bo malo kto wierzyl w jego transfer.

0

To juz lepiej go zostawic. Bardziej mnie martwia proby zakupu Pogby czy Willliana, a olewanie osoby Suareza. Urugwajczyk bez Neymara wiele traci. Przez rok forme mial moze 2 miesiace

0

O cale mecze z nim ciezko, ale jest sporo kompilacji z wystepami gdzie pokazane sa wszystkoe jego kontakty z pilka-dryblingi, straty, iderzenia, podania itd. Prezentuje sie w nich bardzo dobrze. Ja go bardzo chcialem, bo ma cos z Iniesty a cena do 40mln byla maksymalna jaka mozna by za niego dac.
Ps. Do Douglasa prosze go nie porownywac

0

Suarez juz lepszy nie bedzie. Z Valverde to jest cien pilkarza sprzed 2,3 lat. Tylko kto za niego?
A co do Cou, to znowu pytanie kto za niego? Hazard, Lozano? Nazwisk bedzie duzo, konretow malo.
Ps. W Liverpolu Cou tez malo sie usmiechal, nawet po golach?

0

Jesli to nie bedzie sprzedaz, to chetnie kupie taczki by zarzad wywiezc

0

Nie umiem ocenić Ronaldo. Patrząc przez pryzmat sezonu, zawodnik wart może z 40mln. Jednak nikt nie jest w stanie przewidzieć czy aby w tym meczu nie odpali. Fizycznie wciąż mocny, a motywować się umie nieźle. Czekam na mecze Juve z Realem w LM;)

0

Nigdy nie marzyłem o nim na ławce trenerskiej. Jednak zacząłem zmieniać zdanie po jednym z dłuższych jego wywiadów. Może być ciekawą opcją

0

Kompletnie sie nie zgodze. Abstrahuje od tego czy i za ile w koncu pojdzie, to przeciez mogl odpalic. Trzeba probowac. Nawet takim niedorajdom sie w koncu uda

0

Nie przyzwyczailes sie?

2

Wszystko ok. Tylko zeby Semedo mial godnego nastepce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?