0

Grubo? Czy Iniesta nie nalezal do jednych z lepszych? W dokumencie na eleven wyraznie podkresla ze przeszkadzal mu brak wystepow.
Wystepow w jalowej druzynie, w ktorej nie bardzo widac zaangazowanie, styl, pomysl na gre. Valverde bronia tylko te wazniejsze mecze i nimi sie pocieszam. Choc tez nie wszystkie graja dobrze. Poczekamy jak to bedzie na wiosne w LM.

0

Od oceniania sa mecze. Malcom blyszczal w presezonie, mial ciaglosc. Tylko laik moze myslec ze po 2 miesiacach na trybunach nic sie z pilkarzem nie dzieje. Valverde nie jest konsekwentny. Semedo jest podobnie ponizany. Zalapal forme i bam...lawka. Mimo ze wariant z nim i Roberto wyzej wyszedl dobrze.
I nie pisz bzdur ze krytycy oczekuja manity w kazdym meczu. Chodzi o styl. My mamy klepanie i dziury w obronie. Jakby rownolegle lecial mecz Vissel Kobe, z racji absencji Leo, wielu by przelaczylo.

9

Zmiany? Cou i Rafinha sa bez formy od dawna i w ogole nie powinni grac, a Vidal nie blyszczal.

4

Jego druzyna przez ponad rok grala zenujaco. Z paroma wyjatkami. W LM dobrze zagrali chyba 2 mecze. Wyluzuj, bo krytyka jest uzasadniona. A jak tak dalej pojdzie Malcom moze smialo znienawidziec klub

0

W koncu po ponad roku gra Barcy zaczela wygladac dobrze. Od dawna jestem krytykiem Valverde, ale wzialem na wstrzymanie. Jednak Malcom jest przykladem ze trener moze miec gó... do gadania przy okazji transferow. Za wstrzymanie kariery bedzie miec dluuugo pretensje

0

Zauwazylem to lata temu. Zaryzykuje, ze z 12, 13 lat graja w inne dni

0

Czuje ze Malcom pojdzie za wiecej w zimie. Jesli tak, to na pewno bedzie żądal zemsty

0

Czekam na pilkarza ktory przyzna sie ze dotknal reka, faulowal. Ktory nie bedzie wymuszac, przytrzymywac gdy sedzia nie bedzie widzial. Chcialbym takiej pilki noznej.

0

Wiedzialem ze Malcom moze takim meczem tylko stracic. Jak znowu nic nie bedzie grac, to oby dali mu odejsc

9

U nas to by wystarczyl telefon do kasty

0

Na taka Barce mozna isc. Oby taka gra to nie byl wypadek przy pracy.

0

Progres jest. Tym bardziej ze ponad rok czekalismy na kilka meczow pod rzad na poziomie.
A swoja droga tu Valverde wychwalacie, wczesniej czepialiscie sie ze Semedo wszedl za pozno.

0

Tylko za choc ciut wiecej niz przyszedl.

0

Stwierdzasz to na podstawie krytycznego raportu NIK n.t. restrukturyzacji LOTu?:)

1

Daj sobie z nim spokoj. Koles czytac dobrze nie potrafi.

0

On bezczelnie klamie, czy ty jestes bezczelnie niedoinformowany? https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/nik-o-restrukturyzacji-pll-lot.html

PS NIKiem rzadzi kolega platformersow

0

W poznaniu grobelny z unii wolnosci/PO zanizyl wartosc dzialki o chyba 6 czy 7 mln. Dostal zawiasy. To na temat sadow i zarzutow

1

W wygranym 3-0 w pierwszej polowie objezdzany byl za kazdym razem

0

Nie umiesz czytac. Szkoda mojego czasu. Bez odbioru

0

Nie traktuj pozostawienia OFE nienaruszonymi jako aferę. A do PO nie mam pretensji że je zabrali, tylko że gdyby ich nie wzięli, musieli by podać się do dymisji takiego długu narobili. Dziura w VAT to ich sprawka. Posłuchaj celników jak mówili o cysternach wwożących paliwo. Zauważ ile teraz Orlen jej przerabia.
A dziurę pisiory też przez dwa lata robili rekordowe. Jednak zobacz teraz. I to przy rozdawnictwie i wykupywaniu Pekao czy PKL.

A co do afer PO/PSL to rozumiem że byłeś zagranicą?

1

Ważne że odpłacamy się podobnym na SB.

0

A ty nie zmieniasz tematu? Napisałem już chyba ze 100razy że PIS nic nie zrobiło z OFE!!!!!!!!!!! PO załatało sobie dziurę budżetową którą sami narobili. Do tego zabrali 17mld z FRD na ten dług. Ogarniasz jak do tej pory czy kończymy rozmowę?
I o jakie argumenty tobie znowu chodzi?

0

Czy ty czytasz co ja pisze? Masz jakies rozdwojenie jazni? Gdzie napisalem ze jakis tam pieniedzy nie ma? Wez sie ogarnij bo nie idzie z toba pisac

0

Z nim raczej chodzilo o wieczne kontuzje. Jeszcze za Enrique mial etap przed kontuzja ze mylilem go z Messim bo na kiepskiej jakosci streamie ktos mijal rywali jak tyczki

0

Ale ja tobie wierzę że nic z tym nie robią. Tylko kompletnie nie rozumiem po co pisałeś wyżej że i PO/PSL i obecni robią tak samo.

1

Wejdzie na parę minut, wyjdzie że nie gra i brakuje mi regularności, a Valverde Wielki będzie mieć argument by jednak dać mu trybuny

0

W jakim celu to wklejasz? By potwierdzic ze nic sie nie dzieje?

0

Ja mam niskie iq, ale to ty uzywasz argumentu ktory lezy w szafie i wyglada zupelnie inaczej a popierasz go artykulem z superexpressu sprzed roku. To ty uwazasz ze nie robiac poki co nic z Ofe rzad trzyma te pieniadze sam sobie. To co ze sa one na kontach Ofe a nie do dyspozycji pisiorow. I na pewno nie wiesz co to FRD skoro twierdzisz ze to beda pieniadze rzadu.

0

Jak to samo skoro ustawa lezy i jest w wiekszosci zupelnie inna? Chyba niebardzo ogarniasz co i jak. https://www.pb.pl/nasz-dlug-publiczny-nieco-zdrowszy-932921

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?