7

Mnie pary pasuja

0

Ktos powie ze i tak trzeba pokonac najlepszych, ale nie zawsze sie ma dobry dzien. Chcialbym Rome albo....United:)

10

A ja po 25min zastanawialem sie po co nam ligowy Leo skoro nie chcialo nu sie podejsc do rywala gdy mial 2m, a zrobil to Vidal ktory mial 5m:)
Swoja droga widac ze Argentynczyk musi miec jakis wiekszy badz mniejszy impuls bodzirc, by zasuwac.
Ps Mam nadzieje ze w LM w 7 najblizszych meczach w 1min ktos mu na odcisk nadepnie:)

0

Cala plejade puszczalismy za darmo, a tego chca trzymac?

0

Jak na zlosc kiedy moglem ogladac ich w tv w pelnym wymiarze, to zagrali srednio. Generalnie nie kojarzylem de Jonga z wszechstronnoscia. To plus. Tylko poki mamy czas, sprawdzmy nasza mlodziez na srodku. Puig moze za mlody, choc dla mnie murowany kandydat na gwiazde. Powinien zagrac w 3, 4 meczach pierwszej druzyny. Alena mam nadzieje bedzie coraz czesciej widywany.
De Ligt bardziej potrzebny, bo Lenglet chyba pewnego poziomu nie przeskoczy. Tylko co z Pique?

5

Ciagle pasuje, ale nie widze sensu gdy moze sie okazac ze mamy lepszego i duzo mlodszego.

6

Gdy ogladalem powtorki ligowych meczy Barcy latem, to co dochodzilem do tv to on akurat mial akcje. On duzo potrafi, ale jego problemem jest brak luzu i kiepskie decyzje(po minieciu rywala, ciagle mu malo). Jak chce odejsc, trudno.

0

Widzialem tylko skrot Realu, ale i my moglismy skonczyc podobnie. Takze cieszyc sie nie ma z czego

0

Co do Semedo racja. Tylko calosc psuje fakt, ze potrafi zablokowac przeciwnika lepiej od Roberto i jest szybszy. Tylko w ostatnich 2 meczach co najmniej 5x mial zacmienia calkowite. Moim zdaniem Valverde powinien nim wstrzasnac bo lubie Roberto ale dla mnie to Portugalczyk moze byc jednym z najlepszych

2

Patrzac na to co wczoraj gral Ajax, to obok Liverpoolu wlasnie ich wolalbym uniknac:)

0

Mimo raczej slabego meczu, uwazam ze Miranda ma wiekszy potencjal. Czas pokaze:)

0

W jego wieku rzadko nawet widzialem 200zl, a koles placi 200tys kary:)

0

Zauwazylem ze Dembele super zaczyna. Z czasem zupelnie gasnie. Wiem ze przeciwnik zmienia ustawienie, ale ogolnie juz mniej w grze uczestniczy

0

Jaruś zdobyl wiecej glosow i sejmikow niz w poprzednich wyborach. Takze slaba analogia

0

Problem z Ivanem jest taki, ze gra nawet bez formy

2

Momenty mial dobre. Jednak cala Barca zagrala dzis zle. Przed obroncami byla pustka.
Semedo prezentowal sie niby ok, ale znowu 3 razy bez duzego cisnienia sprokurowal grozne sytuacje

0

Wydaje sie lepszy, ale dwa razy jego bledy mogly kosztowac gola. Oby wciaz gral bo potencjal ma wiekszy niz Roberto

0



Po trupach do celu? Ryzykować zdrowie już nie tyle przeciwnika co kolegi, by wybić piłkę 30m od bramki, przy prowadzeniu 4-0? Można, ale mnie osobiście było by wstyd. Sam gra w piłkę więc chyba wie czym to się może skończyć

0

kompletnie się nie zgadzam

0

Swoja droga nie wydaje mi sie by Lenglet przypadkowo go nadepnal. Moze i myslal ze to przeciwnik, ale widac ze nozke pozniej jeszxze przycisnal.

1

Mnie zastanawia czy w Liverpoolu czy Interze tez tak malo sie usmiechal

0

Żadnym wyznacznikiem nie był presezon jak i wczorajszy, jeden mecz. Po prostu dać więcej szans i tyle.

1

W presezonie blyszczal z lepszymi rywalami. Mlody jest i grzechem nie dawac mu szans

0

Głowę ma chyba na nieduży klub. Szkoda. Oglądałem go w derbach i grał bardzo dobrze. Powodzenia, ale nie tylko dlatego że Barca może na tym co zyskać;)

0

Może być i tak. Ale już kiedyś zauważyłem że podwyżki, mają często zgubny wpływ na niektórych

0

Griezmann zaczal grac jakby gorzej gdy Atletico dalo wiecej pieniazkow a pozniej jeszcze porownaj sie do najlepszych. Umtiti tez gdy szly pogloski ze chce odejsc, chxe wiecej pieniazkow, obnizyl loty

0

A jak mają postrzegać jak opozycja chodzi i rzyga każdemu że koryto im odebrano? W gówno wdepneliśmy w Polsce. PIS niewiele zmieni. A strach na nich nie głosować, bo znowu niemcy będą kraść.

6

"darmowy" transfer Rabiota wiąże się z tym, że będzie go bardzo ciężko sprzedać. Także kij ma dwa końce

28

To jeszcze biegaj Panie, bo lidera wczoraj nie mieliscie, a gdy przeciwnik sunăł z kontrą obok, Ty szedles

1

Busi dla mnie machnal nienaturalnie.
Ale co do sedziego to zgoda. Pamietam przerwy po 5-6 min i doliczone 2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?