endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie mam la ligi w jednym palcu, ale jak tylko zobaczylem sklad, to opadly mi rece. Moze Valverde chcial odpasc i miec swiety spokoj z la masia?
Chumi mnie nie przekonuje. Miranda zagral gorzej, ale za to wczesniej pokazywal ze potrafi duzo
0
Czytajac o tej premii stwierdzilem, ze chyba zartuje z tym powrotem. Zdaje sie ze te pieniadze sie mu naleza,cale trzeba miec tupet by jeszcze chciec transfery. Jesli to w ogole prawda
0
Za dużo zmian w obronie. Lepiej by to wyglądało gdyby nie grali nieograni
0
I Vidal........;)
0
Jestem na tak, ale nie teraz.
0
Facet nawet z wolnych laduje bramy. Nikt tego wczesniej nie widzial?
0
W tym jeszcze nie:) proponuje darowac sobie kiepskie zarty i zagladnac w oceny po meczach
0
Szczerze? Lenglet do mnie nie przemawia, a jego i tak można by opchnąć. Pytanie tylko, czy marnować mu rok, czy zarobić
7
A gdzie raporty z wystapien bylych zawodnikow? Digne czy Deulofeu blyszcza....
0
Czy tylko mnie sie zdaje ze to strasznie koloryzowane? A juz z tym czekaniem na odpowiedni moment i Juventusem, to pojechali po calosci
5
Ja tiki taki to od lat nie widzialem:)
0
Warunki fizyczne ma do poprawy. Poza tym dla mnie juz by mogl grac
0
Zgoda. Jednak skoro ligowi sredniacy maja po 5 i wiecej okazji na gola, to co zrobia w europie?
Paradoksalnie poki co tam im idzie lepiej i tym sie pocieszam. Oby tylko na wiosne sie to nie zmienilo.
1
Zamknąć oczy po pierwszym gwizdku, otworzyć po ostatnim
1
Kiedys glosowem na platforme. Dlatego ani o sobie ani o socios nie napisalbym "rozsadni".
2
Valverde moze sie wykazac w LM. Do tego bym ograniczyl rozmowe o kontrakcie.
5
Rozsadni wybrali na prezydenta faceta z szajki przestepcow
0
Jak tylko to przeczytalem bylem tak samo zdziwiony. Chyba nawet kosztem Aleni moglby grac jak dla mnie?
0
Ja o tej czesto jeszcze nie spie:)
0
Nie mam zamiaru:) Pep to najlepsze co nas spotkało w XX wieku, ale dobrze pamiętam mecze w wykonaniu Keity. Toure potrafił wszystko to samo dużo lepiej. Po prostu jak to u Pepa, czymś podpadł.
0
A wojownik Puyol nie wygralby bez magikow Andresa i Xaviego:) Tylko Keita jakby nie pasowal:)
0
Czy przepraszam by zaltwilo sprawe? Wg mnie cos by dalo:)
0
Valverde bylby chyba wniebowziety gdyby Ney wrocil. Jemu by pasowalo miec 6 defensywnych pilkarzy i 3 huragany.
0
Semedo akurat ciezko oceniac. Czysci duzo lepiej od Roberto, ale ostatnio duzo razy prokurowal grozne sytuacje bo po odebraniu zle podal lub podjal inna zla decyzje. Jednak na pewno powinien grac
0
Chetnie policze gdy obejrze powtorki.
Takie zachowawcze granie, moze sie zemscic kiedys. W meczu najlepiej trenowac, pozniej omawiac.
2
Mogli by go wypozyczyc, bo az oczy bolaly dzis
9
Ile to razy z przodu ktos wybiegal, a pomocnicy bezjajowcy bali sie zagrac gora? Rece opadaja....
1
Iniesty nie potrafie sobie wyobrazic z seniorami. Xaviego tak
2
Cala nasza LM rozbije sie o Messiego. On bedac w skladzie bedzie musial brac przyklad z Vidala. To za trudne rozgrywki by bronic w 9 w polu.
Ps. Czy tylko ja juz nie wyobrazam sobie skladu bez Chilijczyka?
2
Miala byc absurdalna:)