endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brakuje go jesli chodzi o magie. Mimo wszystko zrobil nas w balona razem z Bartomeu i nie wiem czy bym go chcial z powrotem.
Ps. Nie chcialbym trafic zbyt szybko ani na Psg, ani na City
1
Oby utrzymal forme mimo nieregularnych wystepow. Potrzeba nam konkretow
1
Mecz bardziej wyrownany. Obrona w koncu skonsolidowana. Dembele, szacunek. Nie broni jeszcze dobrze, ale zawsze byl z pomoca. Roberto sie spisal. Choc widac ze wystarczy nie isc z Viniciusem na raz, no i miec kolege za soba.
Ps. Mam wrazenie ze Messi nie ma z kim grac. Brakuje mu kogos kto odegra na sciane, ale gdy bedzie kryty, sam pojdzie z pilka przy nodze a nie odda na sile.
1
Moralne zero. Moglby ktos z kadry mu powiedziec kilka slow prawdy
1
Ramos tez nie powinien dograc do konca....
1
Po jednej zmianie na formacje? Obrony bym nie zmienial. Semedo trzeba pomoc. Dopiero jak bedzie widac ze sie spalil, to wtedy. Roberto lepiej sie nie prezentuje.
No i czekam na Malcoma, no i Dembele na prawej:)
0
Nie sadzilem ze jako fan Semedo jestem bardziej krytyczny niz kibice. Fakt, pomocy nie mial, ale zagral zle.
Rakitic dla mnie troche za wysoko. W jego strefie bylismy zdominowani
0
Bedzie brakowac rozgrywajacego. Choc mamy XXI w i wymiennosc pozycji:)
1
Ciekaw jestem sondy na ten temat. Moze i tam jest Messi, ale nie mozna nie zauwazyc ze chlopaki do siebie pasuja
0
W pierwszym meczu Pique byl blizej Semedo. Facet nie istnial niemal. W srode Roberto byl, ale glownie Vinicius stal miedzy nimi. Moze Busiego albo Rakitica wtedy cofac bardziej?
Semedo zle wszedl w mecz i reszta zostala w glowie. Dziwne ze mozna zagrac az tak rozne mecze. Choc Valverde tez winien bo pozniej go odstawil z Bilbao
0
Dembele i Vinicius to idealne odpowiedniki Barcy i Realu z wczoraj. Co by nie mowic, brazylijczyka trzeba trzymac krocej i asekurowac tego co go kryje. Jak w pierwszym meczu
1
Wycieczki slowne zamiast argumentow. Brawo. Trener zakladal ze Real stworzy 6, 7 bardzo dobrych sytuacji i je zmarnuje, a my przy 4 strzalach strzelimy 3 bramki?
A moze sam obraz meczu da tobie do myslenia ze to bylo dno trenerskie? Ogladales go? Widziales brak ruchow z przodu? Oczywiscie nie obwiniam Valverde za grozne straty Pique, Rakitica czy Busiego. Ale fakt ze Semedo wczoraj dawal sie ogrywac jak dziecko caly czas i jakos specjalnie pomocy nie mial to juz wina trenera. Pique powinien byc blizej by ten nie mogl sie rozpedzic. Jak w pierwszym meczu. W zasadzie nie wiem dlaczego dyskutuje z kims tak ubogim i to bez argumentow. Bez odbioru
0
A cos konstruktywnego?
0
Ktos zauwazyl podczas meczu jakas wnoszaca cokolwiek korekte Valverde?
Mnie ciekawi czy sa jakies statystyki dotyczace szybkiego przechodzenia druzyn z kontry do ataku pozycyjnego. W tym to wygrywamy
0
Wlasnie leci skrot. Tez zauwazylem ze Leo jakby Semedo nie ufal. Ale sam Messi nie mial jak i z kim grac. To byla porazka Valverde.
1
Sprawdz statystyki pomeczowe, obejrzyj jeszcze raz chocby skrot(wlasnie leci). Gdzie u licha kunszt trenerski skoro nawet w drugiej polowie nas cisneli? Nie zauwazylem ani tyci korekty. To byla wygrana Barcy i porazka Valverde
0
Za to Barca najszybciej przechodzi z kontry do ataku pozycyjnego:)
0
W Barcelonie;)
3
Dla mnie najgorszy byl Semedo. Zagral kompletnie inaczej niz w pierwszym meczu. Na sile chciano pokazac ze Vinicius nic nie znaczy zostawiajac mu niemal zawsze duzo miejsca.
Dla mnie Valverde ma wiecej szczescia niz rozumu
3
Raczej koszmarnym:)
2
LM pokaze. Mlodziez, kwawiace oczy przy ogladaniu ich w Hiszpanii, beznadziejne zarzadzanie rezerwowymi to wystarczajacy powod by go wywalic gdy odpadnie z Europy
3
Mimo mojej sympatii do Semedo, chyba nigdy nikt gorzej z prawej strony nie zagral w XXI w.
0
Poki co Vinicius gra slabo w wazniejszych meczach. Tylko ze on jest 3 lata mlodszy niz Neymar gdy przychodzil.
Semedo ostatnio zagral slabo, ale nawet jak gral dobrze to potrafil usiasc na lawce. Nie rozumiem logiki Valverde
0
Ze zmiennymi nie dali by za niego wiecej niz 15mln. Takze zrobili dobry interes jak na PSG
0
Tez jestem wierzacy:)
0
Za Malcoma moze i tak. Napastnik to chyba nie jest. Widzialem go z PSG i wrazenie robi, ale to jakby prawy skrzydlowy
0
Moim zdaniem nie. Tam druzyna gra dobrze, a czasami bardzo dobrze
0
Poki co Valverde spisuje sie tylko w LM. Widac motywacje. Za lige czy puchar nie dostanie oklaskow bo przy ich zdobywaniu gra piach a ostatnio tych zdobyczy jest pod dostatkiem, mlodych nie wystawia, a transferami to mu chyba robia na zlosc.
P.s co nie zmienia faktu ze dla mnie Valverde moglby zostac trenerem od magicznych 13 meczy w sezonie:)
1
Nie skrytykuje go, bo wiem co potrafi i ile musi grac. Dziwna ta sytuacja w klubie. Mamy druzyne ktorej nie da sie w lidze ogladac, a prezes szybko przedluza kontrakt z trenerem. Odpadniemy z LM to patrzac po ilosci krytykow Valverde, ogladalnosc Barcy spadnie o polowe. Albo oczy nam sie wykrwawia:/
Z drugiej strony co jak wygramy LM?:) wyslemy Valverde przeprosiny?;)
1
A ja czekam za Puigiem. Brakuje mi bezczelnosci na boisku. Dotad na tle starszych nie odstawal wiec mozna by dac mu szanse gdy sytuacja sie wyklaruje w lidze.