endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pewnosci nie ma nigdy, ale jakis czas temu czytalem 2 wywiady z nim i nie byl to typowy Xavi. Bardzo madrze mowil. Takze jestem dobrej mysli
0
Z Liverpoolem to byla kompletna nieporadnosc. Ter Stegen wybijal gdzie popadnie, kolo 100pilek stracilismy, tu nawet to podawali.
Z Bayernem, z Enrique, to byla taktyka. Co ich strata to byla grozna kontra. W rewanzu do zejscia Suareza tez tak to wygladalo. I to mi nie pasuje.
A wracajac do mojej analogii: obaj rywale mieli wiecej sytuacji(z Anglikami troche nadrobilismy po 90min,) a gole strzelalismy tylko my. Polowy tu nie maja znaczenia. Proste jak drut
3
Pytanie czy teraz nie zagra Dembele za Cou. Obaj marnuja, a Dembele jest szybszy i przydalby sie gdy Liverpool sie rzuci. Chyba ze zastosujemy sprawdzone Vidal lewa pomoc, a z prawej Semedo z Roberto:)
0
Generalnie myslalem ze smiejac sie ze skrotu wstawisz cos co by swiadczylo ze Bayern byl wtedy zagrozeniem poza okazja Lewego. Pomijajac aspekty wizualne, porownujesz 18 strzalow do 9(zadnego celnego) z bayernem do 10 kontra 14 strzalow z Liverpoolem gdzie mieli slupek, wybijalismy z linii bramkowej pilke i Ter Stegen 3x bardzo dobrze obronil. Ale jak chcesz:) pozdrawiam
0
https://www.fcbarca.com/63426-wielka-barca.html
Wolisz miec 7, 8 dobrych okazji, czy 1 ale ladnie sobie podawac 30metrow od bramki rywala?
Kazdy ma swoje zdanie, ale ani moje wspomnienia, ani skrot, ani opis, ani statystyki, ani zdecydowana wiekszosc ludzi na forum nie podzielamy Twojego.
0
Nie smiem twierdzic ze jestesmy potega, po prostu gramy duzo lepiej w obronie. Tez dostrzegam fakt ze Liverpool potrafil nas zdominowac i 3-1 czy 3-2 ze spokojem moglo byc. Jednak poza zdeterminowanym Messim widac w druzynie wiecej jakosci.
0
Kwestionujesz ze Barca byla w tym meczu zdecydowanie lepsza i miala kilka razy wiecej okazji na gola? Czy lubisz slowne zabawy?
0
Licze ze zagra Wague, Miaranda i Puig. Boatengowi mozna dac juz wolne. Podejrzewam ze predzej Cillessena wystawili by na ataku gdyby byla potrzeba:)
0
Tylko ze sytuacje mieli gdy nas dominowali a my od razu tracilismy pilke lub ja wybijalismy. Takze sie nie zgodze. Valverde wymieniajac Cou za Semedo i dajac Vidala na lewa odmienil losy.
0
I klan.....:)
1
To nie glupie...:)
0
Ja nie widze zadnej analogii a wlasnie dla przypomnienia obejrzalem skrot. Do 30, 40m to nie sa klopoty. Nawet celnego strzalu nie oddali. My Mielismy mnostwo sytuacji. Dopiero w rewanzu gdy Suarez doznal kontuzji stracilismy kontrole
3
Jest niesamowity. Musi poprawic sie pod bramka rywali, ale jego glowki i wslizgi to poemat.
Ps. Zal mi sie go zrobilo jak go Messi rugal, choc troche mu sie nalezalo:)
1
Czy tylko ja zauwazylem analogie do meczu z Realem ? Tez z 3-0. Choc teraz lepiej zagralismy.
Valverde i Rakitic, czyli Ci ktorych duzo krytykowalem, wczoraj super
0
Valverde z Cou i Semedo zagral super. A Suarez moim zdaniem niewiele sie cofal
Co do reszty pelna zgoda. Kontroli nie bylo przez wiekszosc meczu. Podobna sytuacja jak 3-0 z Realem
0
Rok temu graliscie zenade w kazdym meczu LM. Teraz nie dopuszczam do siebie mysli o odpadnieciu. Wiem ze to futbol a Liverpool stac na wiecej niz 3 gole, jednak widac ze nasz zespol dojrzal.
Ps. Pomyslalem 10min przed zejsciem Suareza, ze ta zmiana da nam mozliwosc szybkiej kontry. Nie wierzylem ze Valverde to zrobil. Dojrzal:)
Z Semedo, Cou i Vidalem zagral super.
Ciagle tylko zal Malcoma. Za Alene mogl wejsc, bo na pewno by nie odpuszczal, a jeszcze wieksze szanse na dobivie by bylo
1
Najlepsi w kolejnosci: Messi, Vidal, Rakitic, Valverde Pique/Lenglet. Cou byl do zmiany ale nie za Dembele, a pomysl z Vidalem super. Suarez mogl troche szybciej zejsc i choc wolalbym Malcoma, to Dembele tez byl dobra opcja. Skad Ernesto mogl wiedziec ze ten spartoli 2 sytuacje?
Najgorsze jest to, ze rewanz dopiero za tydzien i to nie w TVP1:/
0
Gwizdze sie za brak zaangazowania. Cou gra srednio, ale kibicow nic nie usprawiedliwia.
0
Za najslabsze ogniwa dzis uwazam Suareza, Busquetsa i pierwszy kwadrans.
Swoja droga nie wiem jak zagra Valverde. Semedo wydaje sie pewniakiem skoro gea Mane. Chyba ze Pique bedzie blisej prawicy i cofnie sie Rakitic.
No nic, czekam na 21 i oby Szpakowski nie komentowal:)
0
Lubi marnowac okazje, ale i tak jest niesamowity. Po wylosowaniu ich liczylem po cichu ze ktorys z tej trojki atakujacych nie zagra, ale chyba nici z tego:)
0
Napisalem "zbytniej presji". Choc jego "przechodzenia" meczy ciezko wytlumaczyc. Nikt dokladnie nie wie czy gasnie przez presje czy jakis inny problem ma.
1
Najgorsze beda pierwsze minuty obu pojedynkow
1
Czy aby za duzo nie kreci sie wokol Messiego? Facet nie lubi zbytniej presji.
1
O ile myslalem o sprzedazy Rakitica, to nawet przez moment nie bralem pod uwage Interu. Oni interesuja sie pilkarzami zbyt drogimi jak na ich mozliwosci
0
Liverpool to juz nie ta druzyna ktora posypala by sie gdyby nie gral Salah czy inne wazne ogniwo.
Bardzo zalowalem ze nie odpadli w grupie bo od poczatku sezonu byli dla mnie jednymi z faworytow. Mecze na wyjazdach LM niczego nie zmienily
2
Popelnia takie same bledy jak mlody Busquets. Wydaje sie zadziorniejszy. Mysle ze jeden sezon mu starczy by byc waznym ogniwem
3
Trochę żałuję że nie zemscilo się na Valverde niewpuszczenie Malcoma tym bardziej po zejściu Dembele. Wyjście z kontra wyglądało często śmiesznie.
0
No to zyczyc sobie wygranej i Puiga, Mirandy z Wague w pozostalych spotkaniach
0
Rotowac. Szanse na utrate pierwszego miejsca marne, a LM jest i tak najwazniejsza. Smialo mozna powolac rokujacą dwojke z barcy b
0
Jeszcze zalezy w jaki sposob przegra. Druzyna Valverde wyglada lepiej niz rok temu, ale on sam nadal popelnia sporo bledow co pokazalo chocby el clasico z SB w PK.
Mam nadzieje ze bez wzgledu na wynik Barca zagra z zaangazowaniem i determinacja