0

Neymar pomogl w LM a ze Bartomeu i spolka dali mu odejsc mimo wszystko za tylko 220mln to nie jego wina. I tak zarobilismy choc wtopilismy to z nawiazka

3

@XBlairrX chodzilo mi bardziej o nie pompowanie balonika. Ja Mirandy nie skreslam choc w sezonie gral kiepsko

0

@Bagsik88 odpisywalem szachmatowi ze chodzilo mi o parenascie meczy pod rzad. Powiedzmy 15:)

0

Widzialem 5min 2poł meczu z Kobe, bo Iniesta juz nie gral, ale zauwazylem jego 2 straty. Ciekawe czy stanie na nogi

0

@Bagsik88 ale jesteś ciężkim typem:) przyjdź jak się okaże że grał te paręnaście meczy pod rząd jak pisałem na początku. Albo napisz że dla Ciebie jest sprawdzony i zakończmy tą bezowocną dyskusję:)

7

Miranda też zrobił piorunujące wrażenie po tourne....

1

Nie gra tak źle by zawalał mecze. Daje coś więcej niż Alena, choć brakuje mu postury. Potrafi wysupłać od przeciwnika piłkę jak trzeba. Na la ligę póki co w sam raz.

1

A moze Bale'a zamiast Neymara?


Zartowalem:)

0

@Bagsik88 zagral kilka i siup na lawke. Nawet po super meczu z Realem poszedl grac za Albe, potem lawka i nastepny zagral. Dla mnie material ciagle nie sprawdzony do konca

0

@Bagsik88 No a widzisz, ja pisałem o parunastu a nie 4;) Pozdrawiam

1

Wiele bym dał by w Barcelonie ktoś grał jak Iniesta

7

@Souldier Valverde czesto zmienial ponad polowe 11 a pozniej dziwil sie ze dostal wpiernicz. Na Levante w obronie w CdR wystawil Mirande na wahadle, Busquetsa, Chumiego i Murillo.
Malcom byl najwieksza ofiara rotacji bo gdy mial gorszych kolegow obok to gral slabiej.
Wiele razy prosilo sie o wpuszczenie Brazylijczyka, Puiga czy Pereza. Nawet Mirandy, choc ten blyszczal tylko w presezonie

0

@SzahMatt chodzilo mi o zagranie tych meczy pod rzad. Valverde nawet po dobrym meczu go sadzal

0

Niech zagra te parenascie meczy w pierwszej 11. Wtedy go mozna oceniac. Poki co zwolennicy moga mowic o meczu z Realem gdzie czyscil wszystko, albo o meczu z Realem gdzie jechano z nim rowno

2

Widzialem go w poprzednim sezonie w 3, 4 meczach i bardzo mi sie podobal. Nawet sprawial wrazenie Suareza:) choc w jego wieku sa lepsi to daje podstawy by mu ufac

0

Barcelona stoi na glowie

0

Mecz sezonu a jak na zlosc nie podawaliscie kiedy graja:/ jak mi Iniesta zejdzie bede zly

0

@Piotr777 brakuje mu niestety talentu. Xavi juz na poczatku mial ten blysk. Z wiekiem doszla ogromna inteligencja. Choc mocno trzymam kciuki za jego rozwoj, bo nie jest powiedziane ze juz lepszy nie bedzie. Pozdrawiam

3

Lubilem go zawsze tak jak i Roberto. Podoba mi sie jego "elektrycznosc" ale nie wydaje mi sie by na stale gral w pierwszej 11. Wspomniany Roberto gdy zaczynal w pomocy robil lepsze wrazenie. Nawet Rafinha mial okres(ik:) gdy szlo go pomylic z Messim.
Coz, z calego serca zycze mu rozwoju, bo ma Barce w sercu a to czesto znaczy wiecej niz talent

0

@Gall ze wszystkim się zgadzam. Pytanie tylko czy aby ojciec Leo i/lub sam piłkarz nie naciskają na podwyżki.

0

@RKS1979 teraz to wielu bije go techniką. Facet zatracił i ją i motorykę

4

Nie tam miales konczyc kariere....:/

3

@sedziaoxford aha. A jakies przeslanki ku temu czy to tylko wyobraznia?

1

@Avatarr Bartomeu jest za cienki na to

0

@Pawlak1992 Argentyna sie rozkrecala. Nie skreslalbym trenera tak szybko

0

@ravek ewoluowala taktyka i obroncy juz nie takie cieniasy.

1

Dla mnie Messi byl juz najlepszym pilkarzem w 2008. Nie zgarnal ZP bo nie mial sukcesow z druzyna.

0

Miranda mimo kiepskich wystepow w sezonie bardziej mnie przekonuje niz Cucurella.
Ps. Jak pilkarze zaczna wybierac Wlochy, to czuje ze i w Hiszpanii moze w przepisach podatkowych cos sie zmieni

3

Facet grał źle głównie w syfnych meczach z drugim garniturem obok. Widać było też że lubi pomagać w obronie.
Jest wart 60mln ale z drugiej strony człowiekowi jest go żal. Oby źle wspominał tylko Valverde i Bartomeu

10

Zdecydowanie wolę Dembele, Coutinho i 40mln niż Neymara. Mimo spolega sentymentu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?