1

@Peciak Neymar jest na rynku:)

1

Z wynalazkow chcialbym Ten Haga;)

0

@Tomek54321 wiem że to mało prawdopodobne, ale żona mnie nie chce słuchać, dzieci za małe, więc muszę tu pisać:)

0

@tomas150 bardzo nieładnie z Twojej strony. Odmienne zdanie to nie powód do obrażania. To raz.
Też jestem zdania że choć Messi zagrał dobrze, pierwszą połowę miał złą z dużą ilością strat. Pewnie że powrót po kontuzji to spore usprawiedliwienie, ale wrażenie to wrażenie

9

Vidal zawsze jak zagości na ławce dłużej to wraca ze zdwojoną siłą. Jestem mega za Puigiem, ale ktoś taki jak Vidal jest nam niezbędny i nawet po sezonie 30mln to będzie mało za niego jak dla mnie

0

najlepsze: wszystko!!!! beznadziejna gra która może przybliży odejście Valverde, ale wygrana, by czasami nie odpaść z nowym trenerem:)

2

o jakiej kontroli on pierniczy? Podziękujmy mu za mistrzostwa i El Clasico, za zeszły rok w w LM do rewanżu w Liverpoolu i niech idzie w świat

11

Moim zdaniem kazdy trener powinien miec zapis by co najmniej trzech mlodszych graczy musialo zagrac w pierwszej druzynie 3 mecze ponad 15min w kazdym.
Collado juz blyszczal ale ta bramka z weekendu i tak zrobila na mnie wrazenie

2

@masik86 Bardzo żałowałem jego odejścia, ale swoją drogą marnował mnóstwo okazji. Mimo ostatniej obniżki formy bardziej chyba cenię Suareza

1

@Greenalley w LM byl zdecydowanie najlepszy. Na tym mu zalezalo i bylo to widac w pressingu. Z faceta zrobiono napastnika, skrzydlowego i rozgrywajacego. Troche za duzo.
Idealny nie jest ale gdyby w Barcelonie byla kreatywnosc i zaangazowanie to i jemu by sie to udzielilo

0

@hihohihox zawiódł w wielu meczach. Statystyki miał dobre, ale jak dla mnie przy Messim był jakby spięty.

2

Jeden z tych co sie "spalili" w Barcelonie patrzac na to jak gral w innych klubach czy reprezentacji

0

Brał sie za trzech a przeszedł pieciu:) niezle

2

@slayer to ze nie potrafia to nic, nie pojmuję ze ludzie tyle płacą by w zimnie na to patrzeć.

3

Większość naszej Ekstraklasy nie potrafi tak grać nogami

0

@VenoM my musimy miec bardzo dobrych obroncow. Na Abidala nikt nie narzekał gdy czyscil wszystko. A co do Semedo to juz niewielu jest tu wierzących w niego. Sam stracilem nadzieję

0

@Sulej nie stracili mnie przez 22 lata to i przez Bartomeu czy Valverde nie stracą

1

Czlowiek z bólem patrzy na grę swojej druzyny i zastanawia sie czy nie lepiej bylo by przegrac? Moze wtedy trenera wyrzucą...

2

Oceny w wiekszosci takie jakbysmy zagrali dobry mecz.
Ps. Firpo pamietam glownie z ofensywy. Nic sie nie zmienilo. Oby zarzad nastepnym razem kupil obronce na lewą strone

0

W gre wchodzi tyle kasy ze az dziw ze wszystko nie jest czarno na bialym.
Brawo Bartomeu

1

@PanPatrykk Liverpoolowi i troche mniej Borussi:)

1

Życzymy mu odpalenia na maksa a Bartomeu stresu jak będzie chciał go ktoś odkupić.
Co w tej Katalonii biorą że ktoś na niego chce głosować?

5

Jak tak dalej pojdzie to Valverde bedzie prosic by Fati nie jechal na mistrzostwa bo to jego taktyka:/

1

@Jordi10 Semedo zaliczył straszny regres. Wierzyłem w niego a po pierwszym el clasico na wiosnę byłem niemal pewny że to będzie zawodnik pierwsza klasa. Brakowało mu inteligencji i dogrania schematów. Teraz to już mu wszystkiego brakuje.

1

Już im pewnie przeszło jak schodzili z boiska

0

No to teraz dawać 120mln:)

3

A czy tylko ja, pomijajac fatalna gre, mam pretensje do sedziow?

2

Ktorego pilkarza Waldku chciales Ty a ktorego zarzad?
Taktyke pomijam bo jej nie ma

0

No to mamy nowego skrzydlowego na kilka meczy:)

5

Ciekawe czy pierwszy wyleci Zidane czy Valverde?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?