endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Peciak Neymar jest na rynku:)
1
Z wynalazkow chcialbym Ten Haga;)
0
@Tomek54321 wiem że to mało prawdopodobne, ale żona mnie nie chce słuchać, dzieci za małe, więc muszę tu pisać:)
0
@tomas150 bardzo nieładnie z Twojej strony. Odmienne zdanie to nie powód do obrażania. To raz.
Też jestem zdania że choć Messi zagrał dobrze, pierwszą połowę miał złą z dużą ilością strat. Pewnie że powrót po kontuzji to spore usprawiedliwienie, ale wrażenie to wrażenie
9
Vidal zawsze jak zagości na ławce dłużej to wraca ze zdwojoną siłą. Jestem mega za Puigiem, ale ktoś taki jak Vidal jest nam niezbędny i nawet po sezonie 30mln to będzie mało za niego jak dla mnie
0
najlepsze: wszystko!!!! beznadziejna gra która może przybliży odejście Valverde, ale wygrana, by czasami nie odpaść z nowym trenerem:)
2
o jakiej kontroli on pierniczy? Podziękujmy mu za mistrzostwa i El Clasico, za zeszły rok w w LM do rewanżu w Liverpoolu i niech idzie w świat
11
Moim zdaniem kazdy trener powinien miec zapis by co najmniej trzech mlodszych graczy musialo zagrac w pierwszej druzynie 3 mecze ponad 15min w kazdym.
Collado juz blyszczal ale ta bramka z weekendu i tak zrobila na mnie wrazenie
2
@masik86 Bardzo żałowałem jego odejścia, ale swoją drogą marnował mnóstwo okazji. Mimo ostatniej obniżki formy bardziej chyba cenię Suareza
1
@Greenalley w LM byl zdecydowanie najlepszy. Na tym mu zalezalo i bylo to widac w pressingu. Z faceta zrobiono napastnika, skrzydlowego i rozgrywajacego. Troche za duzo.
Idealny nie jest ale gdyby w Barcelonie byla kreatywnosc i zaangazowanie to i jemu by sie to udzielilo
0
@hihohihox zawiódł w wielu meczach. Statystyki miał dobre, ale jak dla mnie przy Messim był jakby spięty.
2
Jeden z tych co sie "spalili" w Barcelonie patrzac na to jak gral w innych klubach czy reprezentacji
0
Brał sie za trzech a przeszedł pieciu:) niezle
2
@slayer to ze nie potrafia to nic, nie pojmuję ze ludzie tyle płacą by w zimnie na to patrzeć.
3
Większość naszej Ekstraklasy nie potrafi tak grać nogami
0
@VenoM my musimy miec bardzo dobrych obroncow. Na Abidala nikt nie narzekał gdy czyscil wszystko. A co do Semedo to juz niewielu jest tu wierzących w niego. Sam stracilem nadzieję
0
@Sulej nie stracili mnie przez 22 lata to i przez Bartomeu czy Valverde nie stracą
1
Czlowiek z bólem patrzy na grę swojej druzyny i zastanawia sie czy nie lepiej bylo by przegrac? Moze wtedy trenera wyrzucą...
2
Oceny w wiekszosci takie jakbysmy zagrali dobry mecz.
Ps. Firpo pamietam glownie z ofensywy. Nic sie nie zmienilo. Oby zarzad nastepnym razem kupil obronce na lewą strone
0
W gre wchodzi tyle kasy ze az dziw ze wszystko nie jest czarno na bialym.
Brawo Bartomeu
1
@PanPatrykk Liverpoolowi i troche mniej Borussi:)
1
Życzymy mu odpalenia na maksa a Bartomeu stresu jak będzie chciał go ktoś odkupić.
Co w tej Katalonii biorą że ktoś na niego chce głosować?
5
Jak tak dalej pojdzie to Valverde bedzie prosic by Fati nie jechal na mistrzostwa bo to jego taktyka:/
1
@Jordi10 Semedo zaliczył straszny regres. Wierzyłem w niego a po pierwszym el clasico na wiosnę byłem niemal pewny że to będzie zawodnik pierwsza klasa. Brakowało mu inteligencji i dogrania schematów. Teraz to już mu wszystkiego brakuje.
1
Już im pewnie przeszło jak schodzili z boiska
0
No to teraz dawać 120mln:)
3
A czy tylko ja, pomijajac fatalna gre, mam pretensje do sedziow?
2
Ktorego pilkarza Waldku chciales Ty a ktorego zarzad?
Taktyke pomijam bo jej nie ma
0
No to mamy nowego skrzydlowego na kilka meczy:)
5
Ciekawe czy pierwszy wyleci Zidane czy Valverde?