6

Czekam na Puiga w pierwszym skladzie:)

4

A latem beda chcieli Neymara...

0

@Coutinho007 to byl raczej przytyk do slabego trenera

0

Collado i Puig beda, to wykupuje od Polsatu kanaly premium:)
Ps. Chyba ze mi ktos poda strone jaka kiedys byla- futbol.hd gdzie zrobie to taniej i z polskim komentarzem:)

0

Nie ogladalem go do wczoraj. Jesli ten jego jednak dobry wystep to jednorazowy wyskok, to ok.
Jesli nie, to znaczy ze mamy wiekszych ułomnych w zarzadzie niz myslalem. Trzeba pamietac ze Japonia jest bogata i pilka zaczyna byc tam bardzo popularna

0

@Gall przepraszam za ten mimo wszystko wazniejszy tytul od pucharu Gampera pominąlem:)
Co do pkt. to przeciez mogl dac wiecej bo bez niego Barca grala by w "10":)
Ps. Ja tylko wyrazam swoją opinię:) przepraszam

0

@Marjando szkoda ze mu nie wychodzi. Ciagle za to trzymam kciuki ale zarzad za nich przeplacil o jakies 100mln i nic ich nie usprawiedliwia

0

@Marjando smiem twierdzic ze mielibysmy tyle samo pucharow bez wydania fortuny na niego i Cou. Poza tym Atletico wymienilo pol skladu.

6

To moze dlatego tyle kosztował?

0

@Marjando mimo dolku Portugalczyka my nie mamy sie czym chwalic.

0

Rok temu Arthurowi brakowalo jedynie odwagi i pewnosci siebie. Dzis ma ich wiecej ale zatracil cala reszte. Pilke mu odebrac juz nie jest trudno.

Ps. Jesli Puig odniesie sukces, to zaloze profil anty Valverde i bede facetowi przypominac jak spierniczyl 3 lata kibicom Barcy(wiekszosci)

2

@Encore na Camp Nou to zrobil:)

7

Staram sie kupowac polskie produkty, nie jezdze autem gdy nie musze by nie smrodzic, segreguje odpady, dzieciom wszczepiam patriotyzm ale nawet przez mysl mi nie przyszlo ustawiac Lewandowskiego chocby na rowni z Messim.
Ps. Gdyby kazdy Polak zwiekszyl kupno polskich produktow chocby o 1% to w Polsce zostanie ponad 6mld wiecej:)

1

A ja bym wolal ten Haaga....

5

fajnie fajnie. A jednemu z filarów pozwolono odejść za 222mln kupując za dużo więcej nic nie wnoszacych.

1

Upychamy na sile tego co to je obok Leo i CR a moglibysmy przez 5, 6 lat testowac takich mlodzieniaszkow co rok jeden az do skutku...

0

@Wojteks osobiscie wolę Mundo:)

0

@PatrykBarca ale nie ma przewagi szybkości która była kilka razy potrzebna. Szkoda że nie mamy takiego mixa:)

0

Moze jestem juz uczulony, ale poza akcja gdzie Pique wszedl w Morate(choc ten jak dla mnie symulowal) to Lahoz utrudnial nam gre.

0

Cos czuje ze Dembele wystrzeli akurat jak stracimy do niego cierpliwosc

0

Pilkarza za 100mln moze zastapic tylko pilkarz za 100mln!!! Dlatego powinni go za tyle kupic

0

@Ramon nie trener tu jest od transferow

0

Komentarz usunięty

0

@MarioVeB! Albo czas Valverde w Barcelonie minąl wiosną

2

@Undertaker87 porazki tez nic nie dadzą. Bartomeu nie ma planu b.

4

I co meczz nadzieja ze Messi to wszystko jakos pociagnie....

0

@mekston ten rok Enrique z nagłym skokiem i tak samo nagłym załamaniem to może być temat do prac naukowych.
Fajnie jest się cofnąć do tych czasów gdzie z dumą oglądało się naszych w akcji. 2018 nie uznaję za pech. Poleglibyśmy i tak. Pozdrawiam

0

Inter 2010, Chelsea 2012 i rok temu Liverpool. Choc z Arsenalem w finale i polfinale z Chelsea w 2009 mielismy sporo szczescia

1

@AlvaroHanso masz tupet. Druzyna gra kichę, wygrywa glownie dzieki stalym fragmentom, Messiemu i samoboją. Trener nie ma zdania co do transferow. To jest normalne?

0

I pewnie kwota oscylowała by wokół Neymarowskiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?