3

@Janiama szkoda ze za tym niezbyt idą puchary a juz na pewno nie styl

1

@komentejtor nie Ty jeden wylejesz(slusznie) pomyje a pozniej i tak wlaczysz kolejny mecz

0

Valverde to ma miękkie nogi nawet jak pojedzie na mini estadi, a co dopiero w Pradze czy na wyspach...

10

@Avada Kedavra zapewne nie mowil by tak gdyby Barca grala na poziomie.

0

@komentejtor do zwolnienia, ale rok temu to akurat w tych rozgrywkach wygladali dobrze. Poza rewanzem w Anglii:)

0

Dla dobra Alenii klubu i Puiga, powinnismy przyjac kazda oferte wieksza niz 25mln

0

Brawo Bartomeu...

0

@El dominatore tak mnie rozbawilo to "splacanie" w pazdzierniku ze nim sie uspokoiłem, juz musialem wracac do prac domowych:) proszę o wybaczenie

0

buahahahhahahahahah buahahhahahaha...

5

Puig>Alena Rakitic

8

Robil super wrazenie na tle pierwszoligowcow, a teraz wypozyczac? Juz lepiej zrobic to z Alena

4

I to wszystko po meczu z reprezentacji i jednym ligowym?

0

@Croocers dokladnie. Szkoda ze nie pamietam kiedy to bylo

1

@kejdzi moze chodzilo o odleglosc. Albo tylko o protest dla zasady

0

@YoungMan pamietam mistrzostwo Realu z Mou. Wtedy tez dzialy sie cuda choc bez Varu.
Z arbitrami jest tak samo jak z naszymi w sądownictwie. Bronią się do upadlego

0

Rozumiem ze la liga chciala teraz meczu na SB a na wiosne na CN?

0

Ibra chyba zdecydowanie powinien wygrac. Poza tym Arda chyba w dobrej formie usiadl na lawce i juz na niej zostal

0

@saszul kilka super strzalow jak bonano czy ibra, a kilka bez sensu jak Affelay, Malcom, Mina czy Halilovic

2

@Patry10 kupujemy za 120mln pilkarza ktory ma sie odnalezc w nowej roli. Rece same skladaja sie do oklaskow dla kliki Bartomeu

4

Po pierwsze: to nasz problem a nie francuzow. A po drugie: ten nasz zarzad ma cos z glową

20

"Jego niewielki wzrost nie przekonał jednak wówczas klubu z Montevideo"
Musial niedawno wystrzelic bo ma przeciez 191cm

0

Ciekawe jak Iniesta opisze swoje odejście w następnej książce

9

Broniłem długo Semedo, a jak straciłem cierpliwość to jakby unormował formę. Chwalić go nie będę na wszelki wypadek:)

0

W gestii Barcelony jest teraz przypominanie jak to anulowano niegdyś piłkarzom Realu kary, jak dostawali śmiesznie niskie. Samemu żałuję że nie mam czasu szukać

0

@bernardFCB nie potrzebuję statystyk, oglądam mecze

2

Już to pisałem, ale po tej interwencji pomyślałem sobie że dobra ta zmiana, gdy Lahoz sięgał po kartkę pomyślałem że za symulkę... a tu przecież la liga.

3

Doczekac sie nie moge jak rozpatrzą odwołania. Po ostatniej akcji Araujo pomyslalem ze chlopak nie ma kompleksow i juz chyba 2 dobra interwencja. A tu Lahoz:/

6

Griezmann nigdy nie byl moim faworytem. Jak widac nikt w Barcelonie nie przemyslal tego transferu. Sam wolalbym transfer tego drugiego co to nas zrobil w bambuko, choc drozszy i bardziej skomplimowany

3

Byly czasy posuchy odkad kibicuje Barsie, ale od ponad 10 lat to najgorsza Barca. Moze inne sekcje mają sie lepiej, nie wiem

1

@MaFCB nie wiem jeszcze ale ten system w Hiszpanii nie poprawil zbyt duzo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?