endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Janiama szkoda ze za tym niezbyt idą puchary a juz na pewno nie styl
1
@komentejtor nie Ty jeden wylejesz(slusznie) pomyje a pozniej i tak wlaczysz kolejny mecz
0
Valverde to ma miękkie nogi nawet jak pojedzie na mini estadi, a co dopiero w Pradze czy na wyspach...
10
@Avada Kedavra zapewne nie mowil by tak gdyby Barca grala na poziomie.
0
@komentejtor do zwolnienia, ale rok temu to akurat w tych rozgrywkach wygladali dobrze. Poza rewanzem w Anglii:)
0
Dla dobra Alenii klubu i Puiga, powinnismy przyjac kazda oferte wieksza niz 25mln
0
Brawo Bartomeu...
0
@El dominatore tak mnie rozbawilo to "splacanie" w pazdzierniku ze nim sie uspokoiłem, juz musialem wracac do prac domowych:) proszę o wybaczenie
0
buahahahhahahahahah buahahhahahaha...
5
Puig>Alena Rakitic
8
Robil super wrazenie na tle pierwszoligowcow, a teraz wypozyczac? Juz lepiej zrobic to z Alena
4
I to wszystko po meczu z reprezentacji i jednym ligowym?
0
@Croocers dokladnie. Szkoda ze nie pamietam kiedy to bylo
1
@kejdzi moze chodzilo o odleglosc. Albo tylko o protest dla zasady
0
@YoungMan pamietam mistrzostwo Realu z Mou. Wtedy tez dzialy sie cuda choc bez Varu.
Z arbitrami jest tak samo jak z naszymi w sądownictwie. Bronią się do upadlego
0
Rozumiem ze la liga chciala teraz meczu na SB a na wiosne na CN?
0
Ibra chyba zdecydowanie powinien wygrac. Poza tym Arda chyba w dobrej formie usiadl na lawce i juz na niej zostal
0
@saszul kilka super strzalow jak bonano czy ibra, a kilka bez sensu jak Affelay, Malcom, Mina czy Halilovic
2
@Patry10 kupujemy za 120mln pilkarza ktory ma sie odnalezc w nowej roli. Rece same skladaja sie do oklaskow dla kliki Bartomeu
4
Po pierwsze: to nasz problem a nie francuzow. A po drugie: ten nasz zarzad ma cos z glową
20
"Jego niewielki wzrost nie przekonał jednak wówczas klubu z Montevideo"
Musial niedawno wystrzelic bo ma przeciez 191cm
0
Ciekawe jak Iniesta opisze swoje odejście w następnej książce
9
Broniłem długo Semedo, a jak straciłem cierpliwość to jakby unormował formę. Chwalić go nie będę na wszelki wypadek:)
0
W gestii Barcelony jest teraz przypominanie jak to anulowano niegdyś piłkarzom Realu kary, jak dostawali śmiesznie niskie. Samemu żałuję że nie mam czasu szukać
0
@bernardFCB nie potrzebuję statystyk, oglądam mecze
2
Już to pisałem, ale po tej interwencji pomyślałem sobie że dobra ta zmiana, gdy Lahoz sięgał po kartkę pomyślałem że za symulkę... a tu przecież la liga.
3
Doczekac sie nie moge jak rozpatrzą odwołania. Po ostatniej akcji Araujo pomyslalem ze chlopak nie ma kompleksow i juz chyba 2 dobra interwencja. A tu Lahoz:/
6
Griezmann nigdy nie byl moim faworytem. Jak widac nikt w Barcelonie nie przemyslal tego transferu. Sam wolalbym transfer tego drugiego co to nas zrobil w bambuko, choc drozszy i bardziej skomplimowany
3
Byly czasy posuchy odkad kibicuje Barsie, ale od ponad 10 lat to najgorsza Barca. Moze inne sekcje mają sie lepiej, nie wiem
1
@MaFCB nie wiem jeszcze ale ten system w Hiszpanii nie poprawil zbyt duzo