endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo nie wiem czy wiesz ale Valverde prowadzi już zespół 3 sezon. Rok temu w LM byliśmy mocni, ale teraz widać wypalenie. Dla mnie ten trener to porażka totalna.
0
Zlosliwi pewnie sie zastanawiają z kim tym razem wygramy w fazie pucharowej 4:0 by w rewanzu polec 5:0:)
0
@ForcaMilosz Przez ostatnie 10 lat miał 30 urazów. To nie były tak ciężkie kontuzje jak miał Reus, ale dobrze pamiętam że wybijały go z rytmu
0
@cyron1 patrzac na to co sie dzialo w 2poł nie uwazam by jedna nasza bramka zamknela mecz
0
@Kompletny do tiki taki musisz miec niemal caly sklad skrojony pod ten styl.
Do gry z kontry to i 3 by starczylo gdyby to byl Messi Suarez i Neymar:)
0
Taki dortmundzki Iniesta. Moze profil nieco inny:) kontuzje to ich wspolny mianownik a szkoda
0
@cyron1 W pierwszym meczu nie byli dużo gorsi
2
@Elosek nie widzę Dembele w składzie jeśli Ansu tak będzie grać jak wczoraj. Pomijam że jeszcze często się myli. Jednak pamiętam jak dziwiłem się Guardioli że Busquetsa wciska który co rusz prowokował groźne sytuacje, a ma skałę Toure. Teraz widzę że tak trzeba
2
@xavi890 tylko pytanie czy zdolamy strzelic tyle bramek co oni:)
0
Niemozliwe......
1
@Greenalley moim zdaniem atak jest do dogrania. Przestalem go bronic bo irytuje mnie w obronie i gdy truchta gdy przeciwnik przeprowadza kontre
1
Mbappe wcale swiety nie jest a z tyloma kolegami to moze byc gorzej.
Pomijam fakt ze mowil kiedys o Mardycie
3
Tam musi być większa propaganda niż na tvn
0
zabierać kasę, choć na Bartomeu bym nie liczył. Za wszystko przepłaca. Chyba lubi
0
Broniłem Semedo, ale to raczej przez fakt że Roberto nie jest PO. Irytuje jego powolne cofanie się po stracie drużyny. Niech gra, może w końcu coś się zmieni
5
@19cukier48 nie widzialem jego dobrego meczu od kontuzji. Moze sprzedawac go od razu nie trzeba, ale poki co rozczarowuje
1
@xavi890 ja tak myslalem po debiucie ale znak zapytania pojawil sie paradoksalnie...po golu w drugim meczu. Po prostu kupa pracy przed nim:)
7
Messi ma taką marke ze i za 5 lat, jak bedzie gasnąć, bedzie chetny by go kupic za co najmniej 100mln
0
@sebo939 ta scianą byl tylko Liverpool. Choc Valverde udowodnil ze trenerem jest srednim
0
@ILovethisGame to by potwierdzalo teze ze Bartomeu nie potrafi liczyc(500>550:)
0
Jesli wierzyc Bartomeu w tym ze nie proponowal nikogo za Neymara to... tylko potwierdza ze sie nie nadaje. Chyba ze nikt tam isc nie chcial.
Co by nie mowic o brazylijczyku, mamy w skladzie takich ktorzy kompletnie nie pasuja.
0
Ktory to juz raz?
0
@pax Twoj drugi punkt potwierdza slowa kolegi wyzej. Valverde chce swoich, dostaje innych a przeciez jest trenerem.
Zdobylismy 2 mistrzostwa od odejscia Neymara ale smialo mozna powiedziec ze i Brazylijczyk i Barca gdyby mogli cofnac czas zrobili by wszystko by tego transferu nie bylo
1
@Skaramuczi w lidze odpoczywa. W LM niewiele razy mozna bylo sie do niego przyczepic za brak profesjonalizmu. A na pewno nie w meczach z Liverpoolem
0
@Zieliniak najpierw sie zaśmiałem, a pozniej posmutnialem...bo to prawda
0
@RobsonPL dokladnie. Tym bardziej ze najwiekszy problem jest z kreacją
0
@Al FCB generalnie nie bralem tego pod uwage z racji ze wystapi w LM w PSG, ale nasza druzyna gra tak slabo ze przydac moze sie i w la lidze i CdR
Edit: przypomnialo mi sie ze jednak 3 pilkarzy mozna zimą rejestrowac:)
0
@PJ777 jak juz jeden kolega napisal, to 1,5mln czyli niewiele i przedluzono umowe o rok. Dla mnie porazka
0
W innych klubach to klub wypozyczajacy dostaje choc drobne za wypozyczenie
6
Czym dluzej gral tym gorzej wygladal. Jeszcze duzo pracy przed nim ale jestem dobrej mysli:)