0

@Borneo nie wiem czy wiesz ale Valverde prowadzi już zespół 3 sezon. Rok temu w LM byliśmy mocni, ale teraz widać wypalenie. Dla mnie ten trener to porażka totalna.

0

Zlosliwi pewnie sie zastanawiają z kim tym razem wygramy w fazie pucharowej 4:0 by w rewanzu polec 5:0:)

0

@ForcaMilosz Przez ostatnie 10 lat miał 30 urazów. To nie były tak ciężkie kontuzje jak miał Reus, ale dobrze pamiętam że wybijały go z rytmu

0

@cyron1 patrzac na to co sie dzialo w 2poł nie uwazam by jedna nasza bramka zamknela mecz

0

@Kompletny do tiki taki musisz miec niemal caly sklad skrojony pod ten styl.
Do gry z kontry to i 3 by starczylo gdyby to byl Messi Suarez i Neymar:)

0

Taki dortmundzki Iniesta. Moze profil nieco inny:) kontuzje to ich wspolny mianownik a szkoda

0

@cyron1 W pierwszym meczu nie byli dużo gorsi

2

@Elosek nie widzę Dembele w składzie jeśli Ansu tak będzie grać jak wczoraj. Pomijam że jeszcze często się myli. Jednak pamiętam jak dziwiłem się Guardioli że Busquetsa wciska który co rusz prowokował groźne sytuacje, a ma skałę Toure. Teraz widzę że tak trzeba

2

@xavi890 tylko pytanie czy zdolamy strzelic tyle bramek co oni:)

0

Niemozliwe......

1

@Greenalley moim zdaniem atak jest do dogrania. Przestalem go bronic bo irytuje mnie w obronie i gdy truchta gdy przeciwnik przeprowadza kontre

1

Mbappe wcale swiety nie jest a z tyloma kolegami to moze byc gorzej.
Pomijam fakt ze mowil kiedys o Mardycie

3

Tam musi być większa propaganda niż na tvn

0

zabierać kasę, choć na Bartomeu bym nie liczył. Za wszystko przepłaca. Chyba lubi

0

Broniłem Semedo, ale to raczej przez fakt że Roberto nie jest PO. Irytuje jego powolne cofanie się po stracie drużyny. Niech gra, może w końcu coś się zmieni

5

@19cukier48 nie widzialem jego dobrego meczu od kontuzji. Moze sprzedawac go od razu nie trzeba, ale poki co rozczarowuje

1

@xavi890 ja tak myslalem po debiucie ale znak zapytania pojawil sie paradoksalnie...po golu w drugim meczu. Po prostu kupa pracy przed nim:)

7

Messi ma taką marke ze i za 5 lat, jak bedzie gasnąć, bedzie chetny by go kupic za co najmniej 100mln

0

@sebo939 ta scianą byl tylko Liverpool. Choc Valverde udowodnil ze trenerem jest srednim

0

@ILovethisGame to by potwierdzalo teze ze Bartomeu nie potrafi liczyc(500>550:)

0

Jesli wierzyc Bartomeu w tym ze nie proponowal nikogo za Neymara to... tylko potwierdza ze sie nie nadaje. Chyba ze nikt tam isc nie chcial.
Co by nie mowic o brazylijczyku, mamy w skladzie takich ktorzy kompletnie nie pasuja.

0

Ktory to juz raz?

0

@pax Twoj drugi punkt potwierdza slowa kolegi wyzej. Valverde chce swoich, dostaje innych a przeciez jest trenerem.
Zdobylismy 2 mistrzostwa od odejscia Neymara ale smialo mozna powiedziec ze i Brazylijczyk i Barca gdyby mogli cofnac czas zrobili by wszystko by tego transferu nie bylo

1

@Skaramuczi w lidze odpoczywa. W LM niewiele razy mozna bylo sie do niego przyczepic za brak profesjonalizmu. A na pewno nie w meczach z Liverpoolem

0

@Zieliniak najpierw sie zaśmiałem, a pozniej posmutnialem...bo to prawda

0

@RobsonPL dokladnie. Tym bardziej ze najwiekszy problem jest z kreacją

0

@Al FCB generalnie nie bralem tego pod uwage z racji ze wystapi w LM w PSG, ale nasza druzyna gra tak slabo ze przydac moze sie i w la lidze i CdR
Edit: przypomnialo mi sie ze jednak 3 pilkarzy mozna zimą rejestrowac:)

0

@PJ777 jak juz jeden kolega napisal, to 1,5mln czyli niewiele i przedluzono umowe o rok. Dla mnie porazka

0

W innych klubach to klub wypozyczajacy dostaje choc drobne za wypozyczenie

6

Czym dluzej gral tym gorzej wygladal. Jeszcze duzo pracy przed nim ale jestem dobrej mysli:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?