0

Ciekawi mnie czy Valverde kiedykolwiek wprowadzil kogos mlodego do skladu i pozwolil mu sie rozwonac?

0

Kiedys 4-1 z wyspami owczymi bylo by kompromitacja:)

4

Mam wrażenie że wielu cule chciało by wszystkich z nadzieją że Valverde zmądrzeje z nowymi piłkarzami

0

Nad Rashfordem zastanawiałem się ponad pół roku temu, ale jakoś coraz mniej jestem do niego przekonany. Jest szybki ale nie wiem czy jego technika nie jest zbyt słaba na laligę.
Neymar za to jakby przestał się dobrze prowadzić. Te kontuzje moim zdaniem to nie przypadek. Ciężko z tej trójki kogoś wybrać

1

Za to w swoim ostatnim meczu piłka po ich kopnięciach przeleciała najwięcej kilometrów w całej edycji LM

0

Jeszcze jedna kontuzja Neymara i beda musieli doplacac do niego

24

Jak tylko Liverpool i Tottenham wyszli na murawę w sobotę wyłączyłem. Nie może do mnie dotrzeć że to spartoliliśmy. Masakra jakaś. Tym bardziej że Londyńczycy byli ze spokojem do ogrania

1

@marcinnikt nie skreślałbym Busiego. Po prostu go posadził na ławce i to na dłużej.

0

Duza zasluga Valverde ze cule zmieniaja zdanie

1

Na Anfield padlismy psychicznie a nie fizycznie. A ostatni sezon Guardioli to byla obsuwa w lidze, a nie LM. Chelsea niemal nie istniala.Poza tym wiele cennych uwag. 

5

Zarzad sam sobie zaprzecza. Chca wywierac presje na zawodnikach, kaza im walczyc o miejsce, a zostawiaja skompromitowanego trenera ktory nie wie co to rotacja. Cou gralby chyba nawet po samobojczym hattricku

0

Musimy podwyzszyc jego klauzule odejscia, bo zostaniemy z reka w nocniku

1

Gramy taka zenade, ze nawet ja nie mam nic przeciwko przyjsciu tego gbura za rozsadna cene

7

Semedo uwazam za lepszego niz Roberto, ale dobre mecze przeplata koszmarami. Z Valencia raz to nawet nie chcialo mu sie cofac. I to ostatnio czesty przypadek. Jakby jus mial dosyc tej sytuacji

4

Jakos mam wrazenie ze Cou odnalazlby sie z Iniesta i Xavim...

3

Najlepsze: nadzieja ze w koncu Valverde wyrzuca

0

@barcafan8804 Roberto mial duzo szczescia. Juz na poczatku tak podal ze bylo sam na sam. Mane na moje to faulowal w polu karnym. Zagral zle, ale widzialbym Semedo ze wzgledu na szybkosc. I do cofania sie i do kontr czy atakow. W parze z Malcomem za Cou w drugiej polowie mielibysmy alternatywe dla wybijania na oslep

1

Messi nie obwinia Valverde? To moze Leo wystawil wolnego Roberto przy szybkim Mane? Moze to on kazal trzymac Cou z nadzieja ze nagle z tylu bedzie walczyc i odbierac pilki, a z przodu cos ustrzeli? Moze Messi nie wpuszczal Malcoma, bo po co szybki, zwinny i potrafiacy utrzymac pilke zawodnik? 

17

Teraz wydamy "rozsadna cene" za zmiennika Suareza, a za rok badz dwa fortune za podstawowa gwiazde. Nie widze w logiki tym bardziej, ze Suarez juz teraz nie powala

2

@pax naleze do tych ktorzy widza w Semedo potencjal, ale ktorzy smialo potrafia mu dac 1 jak po rewanzu z Realem. Pisze bo zapomniales o najwazniejszym chyba. Facet nie byl chyba ani razu  podstawowym PO. Po tym pierwszym el clasico gdzie gral super, w nastepnym meczu zagral za Albe, a pozniej znowu lawka. Oceny sa adekwatne do raczej sredniego poziomu tego pilkarza, ale nalezy pamietac ze Alba tez nie byl od razu Alba.I jak zauwazyl jeden z redaktorow wazne tez sa zadania od trenera. Semedo w pierwszym el clasico mial blisko czesto Pique. Nie byl mu za bardzo potrzebny, ale byl. W rewanzu za Semedo byla juz glownie wolna droga do bramki. Vinicius mogl na wiele sposobow wypuszxzac pilje i biec. Po 20min Portugalczyk byl juz spalony psychicznie a Valverde nawet nie zareagowal.

0

Malcom spadaj stad i strzelaj zawsze zwycieskie bramki przeciwko druzynom Valverde.

1

W ostatnim sezonie braklo tylko skutecznosci z chelsea. Liga byla skandaliczna przez sedziow, a puchar zdobylismy jesli dobrze pamietam

0

Doprecyzuje:) Z Bilbao gral na lewej stronie, pozniej z Valadolid nie zagral, z lyonem byl jednym z lepszych, no i pozniej 45min z Sevilla z ocena 6 jak Roberto czy Alba.
Dla mnie Semedo jest lepszy od Roberto i choc mniej niz Malcom, jest niesprawiedliwie traktowany przez Valverde. Z reszta w rewanzu z Liverpoolem Valverde zostal za to skarcony.

2

Nie uwierze poki nie zobacze

4

Przypomne 1 tegoroczny mecz z Realem. Byl genialny. Potem dostal lawke lub ogony. Dla mnie duzo lepszy niz Roberto z potencjalem na czolowke swiatowa. Tylko gdy bedzie grac i to najlepiej z Dembele na PP:)

2

Juz wole Neymara....

3

Ale bym lał gdyby to byl pomysl zarzadu, kupilibysmy go, i usiadlby na lawce kolo Malcoma bedac przedostatnim wyborem, bo Valverde lubi fochy:)

0

Cou moglby zostac tylko gdy Valverde odejdzie. Inaczej nie widze sensu go trzymac.
Jedyny pozytyw co do Valverde to jego komentarz co do Puiga. W rozmowie z kims z zarzadu. I tyle, do wyrzucenia mimo wszystko:)

3

No to paradoksalnie tylko Tobie zycze sukcesu Liverpoolu:) Innym kibicom tego klubu juz nie, bo od dawna za nimi nie przepadam:)

3

Bez sensu to wszystko. Nic sie nie zmieni oprocz tego ze beda rok starsi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?