endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KibicBarcy84 od dawna go krytykuje ale dla mnie w poprzednim sezonie do rewanzu z Liverpoolem szlo mu dobrze. W LM blyszczeli chyba w kazdym meczu.
Obecnie nie widzę dla nas ratunku ale tez nie widze trenera na jego miejsce
1
@Overmars_ w szkole dobry bylem tylko z wf-u i poprawiania innych. Teraz nie przebiegne 500m i juz kolejny raz walnąłem taką gafę. Tylko sie zaciukac:)
0
Po cichu liczylem na "Valverde zwolniony", ale i tak niebardzo jest kogo z rynku wziasc
13
Czy Todibo tylko na mnie zrobil dobre wrazenie?
0
@polcza to samo pomyslalem. Masakra
0
@Unkas to raczej Tobie trzeba sciagnac rozowe okulary. Busquets gra zle. Ławka dobrze mu zrobi.
I przestan pisac jak dziecko
0
@oZinho a mnie to śmieszy:)
1
@PeterWenkman u nas tez dlugo chwalono tych od wyludzen Vat
4
Juz kiedys to pisalem, przed pierwszym zerwaniem, ze w formie ma lekkosc w dryblingu Messiego. Z Betisem tez zaliczyl taką zabawe z kilkoma rywalami.
1
@j8rzozi nie przesadzaj:) nawet u nas nie ma takich pokrak w sztabie by sprzedawac po slabszym meczu:)
0
@Unkas kazdemu krytykujacemu cokolwiek w klubie piszesz takie brednie o szacunku i przypominasz ze nie trenuja z pilkarzami? :)
0
Jesli Barca sciagnie Neymara to czuje ze Pogba pobije cene Cou i ppjdzie do Realu
3
Jestem za sprzedaza Ivana choc bardzo ciekawi mnie jak duzy wplyw na jego chwiejna forme mial fakt przeciazenia spotkaniami
0
@Lati to akurat zasluga trenera ze puszcza takiego Busquetsa. Jego samego obwiniam za fakt ze ewidentnie traci skupienie w newralgicznych momentach. I to niemal co mecz
0
Pytanie co to za skargi?
3
@DziamDziamMniamMniam za zaslugi to sie dostaje medale i idzie na emeryture a nie pcha na front. W pilce liczy sie forma. Niech szuka jej na lawce.
0
Griezmann walczy o kazda pilke. Suarez niech zrzuca kilogramy bo poki co nie widze go w skladzie
2
Nie ma tak genialnego pilkarza jak Neymar do kupienia. W to ze z miejsca dalby nam radosc nie watpie, ale musialby byc zdrowy. I Barce musialoby byc na niego stać.
Lepiej zainwestowac w trenera:)
0
@YouShouldListenToMe alkohol pomaga tylko oproznic portfel i chwilowo sie rozluznic. Niestety niszczy nasz narod...:/
4
No to Messi bedzie musial sprzedac nerkę
0
Wypozyczyc za pizze dla calego zespołu
1
Teraz to już trzeba z nim krótko. Albo się załatwi mu dobrego przyjaciela wychowawce albo traktować go ostro
26
Bartomeu to od lat synonim błędu
0
@xavi1991 Bartomeu i spolki. Oni na sile za kosmiczne pieniadze sprowadzili buntownika. No i zostawili trenera ktory kompletnie nie rokuje
1
Czym wiecej oglada sie Barce Valverde tym bardziej sie chce tego krnąbrnego i wiecznie kontuzjowanego na wiosnę Brazylijczyka
2
Zyczę wygrywania z kazdym rywalem...poza Barca.
Wszystkiego dobrego
1
Czy Bartomeu nie dosypuje czegos do napojow i jedzenia na stadionie?
Rozumiem pomylic sie, ale tyle razy?
Niech Messi nie wraca bo kompletnie zaciemnia obraz naszego trenera
1
@zibiku to samo jak rzucał Mirande, Chumiego i Muriela w zeszlym sezonie
1
Ciagle pamietam jak 4 lata temu w kilku meczach mylilem go z Messim(na kompie)
0
Ze strachu przed zlym podaniem przeszywajacym podaja obok.
A gdyby tak zaryzykowac a po zlym podaniu rzucic sie na przeciwnika? Valverde, co Ty na to?