endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomfor85 a ty byłeś i widziałeś ze przedawkowania? Dlatego jest taki wielki?
0
@Foton neymar miał formę. Problemem są kontuzje
0
Mogli wspomnieć że Kubica nie był ani ostatni ani przedostatni :)
0
Tym zdaniem obniżył swoją cenę.
Swoją drogą sam nie wiem czy wolę bezproduktywnego Cou z Valverde czy nie przypadkiem nadziei na powtórkę MSN.
0
@Julencja poukładaną ma tak samo jak i słabą
0
Mam wrażenie ze neymar piłkarsko by odżył ale więcej niż 150mln nie jest warty.
Swoja droga ciekawi mnie na ile zarząd wycenia Dembele czy Cou?
0
@Ramon z ta ilością pkt się zagalopowales odrobinę bo chyba 8 z 10 ostatnich mistrzostw to wygrane Barcy i to często z bezpieczna przewaga.
Poza tym Guardiola od początku bil się o wszystko. Na pęczki było debiutantów. Pomijam fakt ze się nie sprawdzali.
Alena zdaje się poziomu Roberto nie przeskoczyć ale nigdy nie miał tego czegoś. Puig tym emanuje
0
@Bagsik88 nie zrozumiałeś mnie albo ja Ciebie:) mi chodzi o to ze Valverde nastawiony jest na tu i teraz. Nie myśli o szkółce. Do tego jest uprzedzony do niektorych
3
Busquets w pierwszych dwóch sezonach prokurował mnóstwo niebezpiecznych sytuacji a grał wciąż i wyrósł z niego crack. Valverde widać nie ma jaj
0
Czy mi sie zdaje czy zarzad nie potrafi kupic pilkarza bez wkurzania klubu? Moze nie docieraja do mnie te najlepsze wiadomosci z klubu, nie wiem. Z mojego punktu widzenia cule wciskaja ze jak maja ciepla wode w kranie to juz jest super. Jak u nas kiedys
0
Ogladam CA tak w gora 50%. Moze to zbyt malo, ale niezbyt popieram slowa Leo.
P.s. ich ostatni final to byla rzeznia, ale nie moge sobie przypomniec kto zaczal, choc Chilena pewno przodowalo
0
@Shasta tez mam wrazenie ze tylko nasz zarzad tego nie rozumie. Nie trawie zarowno ich jak i Valverde
1
@Imperius1992 messi tez nie:)
0
Mozna by go sciagnac, ale juz troche zbyt drogi. No i ten Valverde....
0
@ronaldinho777 a znasz przypadek gdzie wygral gorszy?
4
Zarzad to sie chyba w fife bawi
1
Czy przypadkiem z pol roku temu nie bylo duzo mniej optymistycznego artykulu o budzecie i zadluzeniu?
0
Uff...do lipca bede spac spokojnie:)
0
Psg chyba kpi z nas. Pytanie czy zarzad tez.Najtanszy Rakitic to ze 40mln, Umtiti najmniej 60mln. Za to Neymar nie jest wart 220mln
5
Nie ma tego luzu co przez caly sezon w Barcelonie:/
2
Tu nie ma pewnosci co do skladu. A pieniadze tez sa wazne. Nie zapominajmy ze to tez praca
0
Wszyscy o Messim, to i ja bede.
Chyba od poprzedniego Copa America koszulka Argentyny ciazy Leo. Chyba tylko z Ekwadorem pod koniec elim MŚ zagral super
1
Z Rakiticem jest podobnie jak z Suarezem. No moze mniej irytuje, ale nie potrafi utrzymac formy.
Uwielbiam go, ale 40-50mln to duzo
0
Juz myslalem ze sprzedaze uda nam lepiej, a tu lipa. 45min za Kovacica? Szacunek
0
Pewnie duuuza czesc z nas nie brala by pod uwage powrotu Neymara gdyby Valverde odszedl
7
Ogladam skroty z jego wystepow regularnie. Jego magii brakowalo z Liverpoolem. Przytrzymania pilki, nietuzinkowego dryblingu. Wolalbym Inieste na 20min co mecz niz Cou na caly sezon. Choc nie umniejszam Brazylijczykowi talentu. Oby Puig dal nam choc czesc tego co Andres
0
Ilu tych naszych gra na tych mistrzostwach U21 bo nie moge sie doliczyc?
0
Wyjscie z grupy juz bedzie dosc dobrym wynikiem.
0
Tego cule potrzebuja najbardziej...
0
A ja glupi myslalem ze mamy 1 napastnika...