0

@tomfor85 a ty byłeś i widziałeś ze przedawkowania? Dlatego jest taki wielki?

0

@Foton neymar miał formę. Problemem są kontuzje

0

Mogli wspomnieć że Kubica nie był ani ostatni ani przedostatni :)

0

Tym zdaniem obniżył swoją cenę.
Swoją drogą sam nie wiem czy wolę bezproduktywnego Cou z Valverde czy nie przypadkiem nadziei na powtórkę MSN.

0

@Julencja poukładaną ma tak samo jak i słabą

0

Mam wrażenie ze neymar piłkarsko by odżył ale więcej niż 150mln nie jest warty.
Swoja droga ciekawi mnie na ile zarząd wycenia Dembele czy Cou?

0

@Ramon z ta ilością pkt się zagalopowales odrobinę bo chyba 8 z 10 ostatnich mistrzostw to wygrane Barcy i to często z bezpieczna przewaga.
Poza tym Guardiola od początku bil się o wszystko. Na pęczki było debiutantów. Pomijam fakt ze się nie sprawdzali.
Alena zdaje się poziomu Roberto nie przeskoczyć ale nigdy nie miał tego czegoś. Puig tym emanuje

0

@Bagsik88 nie zrozumiałeś mnie albo ja Ciebie:) mi chodzi o to ze Valverde nastawiony jest na tu i teraz. Nie myśli o szkółce. Do tego jest uprzedzony do niektorych

3

Busquets w pierwszych dwóch sezonach prokurował mnóstwo niebezpiecznych sytuacji a grał wciąż i wyrósł z niego crack. Valverde widać nie ma jaj

0

Czy mi sie zdaje czy zarzad nie potrafi kupic pilkarza bez wkurzania klubu? Moze nie docieraja do mnie te najlepsze wiadomosci z klubu, nie wiem. Z mojego punktu widzenia cule wciskaja ze jak maja ciepla wode w kranie to juz jest super. Jak u nas kiedys

0

Ogladam CA tak w gora 50%. Moze to zbyt malo, ale niezbyt popieram slowa Leo.
P.s. ich ostatni final to byla rzeznia, ale nie moge sobie przypomniec kto zaczal, choc Chilena pewno przodowalo

0

@Shasta tez mam wrazenie ze tylko nasz zarzad tego nie rozumie. Nie trawie zarowno ich jak i Valverde

1

@Imperius1992 messi tez nie:)

0

Mozna by go sciagnac, ale juz troche zbyt drogi. No i ten Valverde....

0

@ronaldinho777 a znasz przypadek gdzie wygral gorszy?

4

Zarzad to sie chyba w fife bawi

1

Czy przypadkiem z pol roku temu nie bylo duzo mniej optymistycznego artykulu o budzecie i zadluzeniu?

0

Uff...do lipca bede spac spokojnie:)

0

Psg chyba kpi z nas. Pytanie czy zarzad tez.Najtanszy Rakitic to ze 40mln, Umtiti najmniej 60mln. Za to Neymar nie jest wart 220mln

5

Nie ma tego luzu co przez caly sezon w Barcelonie:/

2

Tu nie ma pewnosci co do skladu. A pieniadze tez sa wazne. Nie zapominajmy ze to tez praca

0

Wszyscy o Messim, to i ja bede.
Chyba od poprzedniego Copa America koszulka Argentyny ciazy Leo. Chyba tylko z Ekwadorem pod koniec elim MŚ zagral super

1

Z Rakiticem jest podobnie jak z Suarezem. No moze mniej irytuje, ale nie potrafi utrzymac formy.
Uwielbiam go, ale 40-50mln to duzo

0

Juz myslalem ze sprzedaze uda nam lepiej, a tu lipa. 45min za Kovacica? Szacunek

0

Pewnie duuuza czesc z nas nie brala by pod uwage powrotu Neymara gdyby Valverde odszedl

7

Ogladam skroty z jego wystepow regularnie. Jego magii brakowalo z Liverpoolem. Przytrzymania pilki, nietuzinkowego dryblingu. Wolalbym Inieste na 20min co mecz niz Cou na caly sezon. Choc nie umniejszam Brazylijczykowi talentu. Oby Puig dal nam choc czesc tego co Andres

0

Ilu tych naszych gra na tych mistrzostwach U21 bo nie moge sie doliczyc?

0

Wyjscie z grupy juz bedzie dosc dobrym wynikiem.

0

Tego cule potrzebuja najbardziej...

0

A ja glupi myslalem ze mamy 1 napastnika...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?