endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I to wszystko moze prysnac po dwumeczu z Liverpoolem....
3
Nie jestem typem taktyka, ale widzialem go za kazdym razem w la lidze i LM i nijak sie to ma do jego krytyki. Z Messim sie dobrze rozumial, poprawil sie w obronie, ma dobre uderzenie. Willian to wcale nie jest polka wyzej.
0
Rozwin prosze " partyjniackie obsadzanie sadownictwa w brew prawu unijnemu"
7
Cou nie gra wcale lepiej w obronie od Dembele. Francuz udowodnil ze potrafi sie cofac jesli trzeba i walczyc. Jednak sam nie wiem na kogo powinien Ernesto postawic. Dembele blyszczal z Huesca, teraz bylo troche gorzej. Sa jeszcze 2 mecze...
0
Czym Wiecej Zidane bedzie chwalic Benzeme, tym mniejsze szanse ze Joviv ich wybierze:)
4
Po rzucie roznym nasi glownie kombinuja. Niebardzo to rozumiem. Moze mamy gora 4 efektywnych glowkujacych, ale mozna niskimi obstawic obreb pola karnego.
A Alba to mi z tej prawej zaimponowal. Zostawia serce, gdyby tylko sie nie mazgaił:)
0
Za mniej niz 120 nie ma co sprzedawac. W koncu musi odpalic
0
W tym roku nie. Jednak nazbyt czesto druzyny z klasowymi kontrujacymi go wywalaja. Z Liverpoolem juz mu idzie lepiej, wiec powiem szczerze, mimo mojej krytyki po Liverpoolu to ich sie balem najbardziej(po pierwszym meczu z Juve, razem z Ajaxem;)
1
Ma racje z tym stylem. Dochodzi do tego klasa. Od poczatku obawialem sie glownie ich. Moze by im oddac pilke i....
5
Sentyment do Guardioli mam ogromny, ale w LM wypada slabo. Zbyt wierzy ze w druzynie znowu ma magikow. W Bayernie dwa razy zgarnial baty od druzyn ktore 3 pilkarzami potrafily bez problemu stwarzac sobie okazje. Z Liverpoolem rok temu to samo. Nie pamietam tylko przebiegu meczow z Atletico w 2016. Jakby jednak slabo sie uczyl...
0
Umtiti juz mi podpadl dwa razy. Walczac srednio czysto o podwyzke. Po tym juz moze i przypadkiem, ale tak rewelacyjnie nie gral, i gdy nie chcial zgodzic sie na operacje. Lenglet ma duzo do poprawy, ale idzie mu swietnie.
Za dobre dobre pieniazki Umtiti....:)
0
Nie ma drugiego ktory tak sie myli co do sytuacji, interpretacji, nazwisk. Skoro jest Laskowski, to chyba lepiej zeby Szpak odpoczal:)
Ps. Ten nowy(dla mnie:) co ze Szpakiem komentowal byl ciekawy
0
Jesli to cos da, niech odpoczywa. Do starcia z Liverpoolem 2tyg. Pique i Lenglet zdaza wypoczac.
1
Wlaczyl mi sie mecz po pierwszym golu i jesli faktycznie znowu byl problem od poczatku, to...niech z Liverpoolem Valverde kaze im chociaz na sile wybijac.
Dla mnie teraz czeka na nas najgrozniejszy przeciwnik. Pocieszyc moze fakt ze czasami Mane czy Salah seriami pudluja, ale co to za pocieszenie?
0
Mam przeczucie ze jak Ajax przejdzie, to w polfinale bedzie mu latwiej
0
Niech uczy sie od najlepszych. Ajax zly by nie byl, ale widac ze Puig chce harować i zostac
0
Bez szybkiego Semedo bedzie ciezko w ewentualnym pojedynku z Mane. Busquetsa ciezko teraz ocenic
0
Griezmann, nie chca ho za bardzo pilkarze, kibice w ogole, a co chwile o nim pisza. Pepe jest swietny, ale co go widze, to gra skrzydlowego.
Jovic jest ok:)
10
Wiem co to klikalnosc, ale skoro portale, gazety, dziennikarze wiedza jak wyglada sytuacja Barcy w lidze i wiedza kto gral, to ich paplanie o zawodzeniu sa zalosne. Ja jestem zadowolony. Tylko mogl bronic Cillessen
4
Najlepszy Valverde. Zmienil wszystkich, a gra nie byla zla. Choc Huesca jakos specjalnie wysoko poprzeczki nie postawila. Obym we wtorek nie musial go znowu krytykowac:)
5
Valverde madrzeje:)
0
Vidal chyba troche za wysoko mimo "6". W polu karnym jego wyskok niezrozumialy wyskok mogl doprowadzic do tragedii.
Jeszcze bardziej dziwi az 5 od cule dla Busquetsa.
A Messiemu to bym wylaczyl ta ocene z podsumowania bo ewidentnie bylo widac ze bal sie dryblingow i ze bedzie powtorka.
4
Nie wiem jak duze ma znaczenie zachowanie rytmu meczowego, czy mozna go zastapic mocnym treningiem, ale jesli tak, pozbieral bym wszystkich z lawki, trybun, dolozyc Mirande i Puiga i tak zagral z Huesca. Rywal wymagajacy i w formie, ale nie powinnismy bac sie porazki
0
Brac na maxa z lawki, trybun i rezerw. Byle nie Dembele. Huesca i tak jest w formie i podejrzewam ze wykorzysta to nawet jak zmienimy 3,4 pilkarzy
0
Tam jest fajna ekipa we Frankfurcie. Moze cos w tym byc
3
Mysle ze smialo Busqutsa mozna okrzyknac najgorszym.
0
Niezadowolily mnie wczorajsze wyniki. Szkoda ze Porto nie zdobylo bramki a Salaha nie wyrzucili:)
City widzialem moze z 20 min pod koniec i grali slabo. Bez pomyslu.
0
Mowcie co chcecie ale pilki na tej mimo wszystko niezbyt obiektywnej TVP1 jest ogrom i jutro na tym skorzystamy:) nawet glupich skrotow w teleexpresie czy gdzie indziej jest wiecej
0
Gadac nie ma co. Idziemy po LM, po drodze najprawdopodobniej czeka nas jeszcze glowny faworyt Liverpool. United to my musimy zdominowac. O ile krytykowalem Valverde przez wiekszosc sezonu, o tyle w LM od poczatku wygladaja dobrze i w nich wierze.
0
Nie wierze ze sie zgodzil, chyba ze zarzad mu kazał odejsc. Nie wierze tez ze do Juve. Nie widze ich placacych 45, 50mln. A tyle powinnismy chyba za niego dostac