endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ławka bo bilans zdecydowanie na minus! Zrzuci kilka kg, odpocznie i moze zacznie znowu strzelac
1
Mam tylko nadzieje, ze gdy pod koniec liga bedzie rozstrzygnieta, Miranda zagra. Malcoma tez to dotyczy
0
Nie lubie Valverde ale za ta nocna zmiane bolkowi kazdy kto cierpial od komuchow i agentow powinien nakopac
0
Znacie moze watek koszulki jaka dostal bolek walesa z napisem OTUA? Wstyd jak nie wiem. Chyba tak samo wielki jak dla bialych zmazanie krzyza.
2
Jeszcze mu brakuje tych przeszywajacych podan. Niegdys bylo tego wiecej. A wczoraj bylo kilka okazji by sprobowac
0
To byl zarzut do Valverde jakbys nie zauwazyl. Nie idzie patrzec na gre Barcy poza LM. Tylko ze mam wrazenie Rakiticowi brakuje odpoczynku, a nie zmiany pozycji czy ustawienia.
A o cenie pisalem bo traktuje odejscie Chorwata jako pewnik, zmiane pokoleniowa
0
Moze gdyby Rakitic odpoczal porzadnie znowu by blyszczal? Tego sie nie dowiemy pewnie.
45mln to troche malo jesli brac pod uwage rewelacje z lata. Ale mimo wszystko lata swoje ma
5
Jestem pierwszy do narzekania na Valverde, ale teraz gra nie krwawila. Robila to tylko gra 1 pilkarza, a wiec jest progres
0
mecz odbywal sie glownie pod nasze dyktando, ale bardzo boli ze trzyma sie na boisku sabotazyste majac faceta co by zabil za mozliwosc gry. Ciekawi mnie waga Suareza z teraz i sprzed 3 lat
2
A mozna bylo wprowadzic kogos za Suareza i znowu bysmy grali 11 na 11
0
Przeciez przez Leo ten mecz moglismy polozyc do 60min. Nie zasluzyl nawet na 5
0
No to Valverde ma swoje rozgrywki. Jestem w stanie wytrzymac z nim na lawce jesli choc w tych 13meczach w europie pokaza klase
0
Uciekaj Malcom, bo Valverde kontrakt za slaba gre dostaje, wiec nie jestes potrzebny
0
Do bolu idzie sie przyzwyczaic
4
Naciagane. Wyniki i styl sie powinien glownie liczyc
2
Bez sens. Gdy gra w LM bedzie wygladac jak w la lidze, to po co go trzymac?
0
Bardziej chodzi o to ze takich sytuacji jest mnostwo. Bramkarz jest tak samo zdziwiony
1
Macie jakies lepsze ujecia tego gola? Z mojego wychodzi ze gol prawidlowy.
Edit: juz rozumiem, chodzi o fakt ze adwokatem Realu zostali sedziowie i UEFA.
0
Mi juz lampka zapalila sie w poprzednim miesiacu. Dla mnie prezydent do wywalenia w trybie natychmiastowym
0
A Digne walnal nawet brame z wolnego:)
2
Mundo z tym Messim to polecial jak VAR w meczach Realu i Barcy
0
A Rakitic to blyszczal? Messi byl tragiczny. Blyszczacy Semedo mial za zadanie uczyc sie czegos nowego. Dla mnie jeden z najgorszych meczy
2
I znowu oczy krwawily...
0
Real zrobil sie mocniejszy niz rok temu. Ja bym w rewanzu na SB wystawil wszystkie dziala i gral jak o final. To w lidze jest margines, w pucharze nie
0
Podwedzili Tobie jego nastepce to chodzisz, przeplacasz i w du.... masz dlugi do splacenia
0
Byle nie za mniej niz kupili, bo skoro dobrze gral po przyjsciu, dlaczego nie ma grac w przyszlosci jeszcze lepiej?
0
Zeby jeszcze w tych derbach Modrica ktos tak pokopal bez kartki jak i on to robil w el clasico
0
Komentarz usunięty
6
LM powinna byc papierkiem lakmusowym. Zdobedzie-zostaje. Jak odpada po grze niczym w lidze, wynocha.
0
Cou moglby grac i na skrzydle, tylko o czym mowimy jak on formy nie ma? Widac ze cos w jego glowie siedzi.
A co do Arthura, to kompletnie sie z Toba nie zgodze. Zobacz jego poczatki,ca zobacz dzisiejsza gre. Widac progres. Ogladalem chyba wszystkie filmiki z jego gra od poczatku zainteresowania Barcy. Nikt mu pilki nie potrafil odebrac, a sam robil to super. Lubil z nia biegac, rozciagac gre, dobrze uderzal. W Europie zaczal od tego ze dobrze robil ta najtrudniejsza rzecz czyli utrzymywal i odbieral pilke. Reszta powoli przychodzi. Zobaczysz:)