0

Ławka bo bilans zdecydowanie na minus! Zrzuci kilka kg, odpocznie i moze zacznie znowu strzelac

1

Mam tylko nadzieje, ze gdy pod koniec liga bedzie rozstrzygnieta, Miranda zagra. Malcoma tez to dotyczy

0

Nie lubie Valverde ale za ta nocna zmiane bolkowi kazdy kto cierpial od komuchow i agentow powinien nakopac

0

Znacie moze watek koszulki jaka dostal bolek walesa z napisem OTUA? Wstyd jak nie wiem. Chyba tak samo wielki jak dla bialych zmazanie krzyza.

2

Jeszcze mu brakuje tych przeszywajacych podan. Niegdys bylo tego wiecej. A wczoraj bylo kilka okazji by sprobowac

0

To byl zarzut do Valverde jakbys nie zauwazyl. Nie idzie patrzec na gre Barcy poza LM. Tylko ze mam wrazenie Rakiticowi brakuje odpoczynku, a nie zmiany pozycji czy ustawienia.
A o cenie pisalem bo traktuje odejscie Chorwata jako pewnik, zmiane pokoleniowa

0

Moze gdyby Rakitic odpoczal porzadnie znowu by blyszczal? Tego sie nie dowiemy pewnie.
45mln to troche malo jesli brac pod uwage rewelacje z lata. Ale mimo wszystko lata swoje ma

5

Jestem pierwszy do narzekania na Valverde, ale teraz gra nie krwawila. Robila to tylko gra 1 pilkarza, a wiec jest progres

0

mecz odbywal sie glownie pod nasze dyktando, ale bardzo boli ze trzyma sie na boisku sabotazyste majac faceta co by zabil za mozliwosc gry. Ciekawi mnie waga Suareza z teraz i sprzed 3 lat

2

A mozna bylo wprowadzic kogos za Suareza i znowu bysmy grali 11 na 11

0

Przeciez przez Leo ten mecz moglismy polozyc do 60min. Nie zasluzyl nawet na 5

0

No to Valverde ma swoje rozgrywki. Jestem w stanie wytrzymac z nim na lawce jesli choc w tych 13meczach w europie pokaza klase

0

Uciekaj Malcom, bo Valverde kontrakt za slaba gre dostaje, wiec nie jestes potrzebny

0

Do bolu idzie sie przyzwyczaic

4

Naciagane. Wyniki i styl sie powinien glownie liczyc

2

Bez sens. Gdy gra w LM bedzie wygladac jak w la lidze, to po co go trzymac?

0

Bardziej chodzi o to ze takich sytuacji jest mnostwo. Bramkarz jest tak samo zdziwiony

1

Macie jakies lepsze ujecia tego gola? Z mojego wychodzi ze gol prawidlowy.

target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:


Edit: juz rozumiem, chodzi o fakt ze adwokatem Realu zostali sedziowie i UEFA.

0

Mi juz lampka zapalila sie w poprzednim miesiacu. Dla mnie prezydent do wywalenia w trybie natychmiastowym

0

A Digne walnal nawet brame z wolnego:)

2

Mundo z tym Messim to polecial jak VAR w meczach Realu i Barcy

0

A Rakitic to blyszczal? Messi byl tragiczny. Blyszczacy Semedo mial za zadanie uczyc sie czegos nowego. Dla mnie jeden z najgorszych meczy

2

I znowu oczy krwawily...

0

Real zrobil sie mocniejszy niz rok temu. Ja bym w rewanzu na SB wystawil wszystkie dziala i gral jak o final. To w lidze jest margines, w pucharze nie

0

Podwedzili Tobie jego nastepce to chodzisz, przeplacasz i w du.... masz dlugi do splacenia

0

Byle nie za mniej niz kupili, bo skoro dobrze gral po przyjsciu, dlaczego nie ma grac w przyszlosci jeszcze lepiej?

0

Zeby jeszcze w tych derbach Modrica ktos tak pokopal bez kartki jak i on to robil w el clasico

0

Komentarz usunięty

6

LM powinna byc papierkiem lakmusowym. Zdobedzie-zostaje. Jak odpada po grze niczym w lidze, wynocha.

0

Cou moglby grac i na skrzydle, tylko o czym mowimy jak on formy nie ma? Widac ze cos w jego glowie siedzi.
A co do Arthura, to kompletnie sie z Toba nie zgodze. Zobacz jego poczatki,ca zobacz dzisiejsza gre. Widac progres. Ogladalem chyba wszystkie filmiki z jego gra od poczatku zainteresowania Barcy. Nikt mu pilki nie potrafil odebrac, a sam robil to super. Lubil z nia biegac, rozciagac gre, dobrze uderzal. W Europie zaczal od tego ze dobrze robil ta najtrudniejsza rzecz czyli utrzymywal i odbieral pilke. Reszta powoli przychodzi. Zobaczysz:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?