endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zamienilbym Liverpool na Juve:)
0
"Jeżeli nie teraz , to kiedy?" Za rok:)
0
Nie mamy sie z czego cieszyc. United faktycznie jest chimeryczne, ale ja juz widze Liverpool. O tyle dobrze ze Dembele juz bedzie (jak nic nie zlapie)
1
United to pikus przy Liverpoolu. Bedzie ciezko
0
Dziwnie boje sie glownie Liverpoolu i City. Reszta jest po prostu mocna
3
Czy ktos jeszcze widzial faul na Lenglecid przy bramce?
P.S. Suarez mnie sie wczoraj podobal:)
1
A wiesz ze byly trzy mecze z Realem i w tym pierwszym gral rewelacyjnie? Pozniej byl sam. Pique gral blizej srodka a sam Semedo szybko sie spalil. Portugalczyk jest zdecydowanie lepszy tylko nie ma rytmu a do poprawy ma decyzyjnosc po odbiorze.
0
Dokladnie. Pocieszajmy sie ze ma rezerwy:)
3
Bylo ok. Szkoda tej siatki bocznej. Jednak Malcoma tez szkoda...
0
Co to ten ccam bo ja slaby z techniki a polsat by mi sie przydal. Jakis namiar poprosze i z gory podziekuje:)
7
Fajny chlop. Cieszy tym bardziej ze bylem goracym zwolennikiem jego transferu.
1
Na Malcoma nie ma co liczyc. Swoja droga to nie moge sobie przypomniec czy Valverde cos konretnego mial do brazylijczyka. W sobote zagral ten kawalek ok, ale byla sytuacja gdy Semedo byl wyzej a my stracilismy pilke. Malcom nie ruszyl by zastapic Semedo. Widocznie obrona to mus u Ernesto. Choc w el clasico Malcom w euforii zaczal bronic.
0
Przygotowując się do środy zapytam, czy i za ile można kupić w necie dostęp do LM w Polsacie? Kiedyś futbolhd.pl miałem wykupiony, ale padli. Macie coś pewnego i za ile? Dzięki z gory
0
Ale oczy najczęściej krwawi za Valverde...
Dobrze że w tym sezonie póki co w LM grają ok
0
Nie wiem jak liczone sa przechwyty, odbiory, ale mialem wrazenie ze bylo ich wiecej niz 15. Brakowalo tylko bramki po rajdzie albo zza pola karnego
90
Dobrze ze Malcom w koncu odpocznie...
3
Wstyd by mi bylo taki artykul pisac
1
Cucurella to juz prawie pomocnik a i obronca byl srednim. Miranda zrobil piorunujace wrazenie w presezonie i zgasl. Jednak jesli liga skonczy sie wczesniej, juz tylko on powinien grac. A czy szukac "emerytow"? Sensu sportowego nie widze w tym.
29
I przez rok mielismy przyjemnosc ogladac jedna z najlepszych wersji Barcy....
0
Przeciez Messi teraz tez musi sie cofac z pilka. Nie ma za bardzo z kim grac nawet na sciane. Poki jestesmy w grze w LM to nie problemem.
11
Nie wyobrazam sobie by nie bylo go w pierwszym zespole za rok. Musi dojrzewac z najlepszymi a mi tak teskno za Andresem....:)
0
Nie wiem czy następca Suareza nie jest ważniejszy. Z Umtitim sprawa ciężka, ale wróci. Lenglet popełnia coraz mniej bledow. Będzie ciężko kogoś posadzić, a jakby jeszcze Todibo wypalił...
A co do Psg to znowu odpadają bez Neymara. Mbappe zagrał wczoraj dramat, choć paradoksalnie stwarzał największe zagrozenie
0
Dzieki. Pozdrawiam
2
Gdzie ktos sie nie obejrzal, mial kolege
0
Ogladalem porzadnie tylko druga polowe. Moim zdaniem gral dobrze, ale nie porywal. Jak Twoje odczucia?
4
Real odpadl ale na pocieszenie ma najladniejszego lewego obronce na swiecie:)
0
Nie zauwazylem zmian po 1pol meczu w srode. I bardziej to Pique pomagal tak jak w meczu gdy bylo 1-1.
Nie moge tez pojac jak Semedo mogl rozegrac tak odmienne mecze. Pozostawienie go samego to niewielkie usprawiedliwienie
3
Serce nie pozwala, rozum każe sprzedawac powyzej 60mln :(
0
Pique jest w formie i tyle. Poczekajmy do konca sezonu
2
Nie widze sensu by gral cos w marcu oprocz rewanzu z Lyonem. Zdrowie i LM najwazniejsze:)