1

Zamienilbym Liverpool na Juve:)

0

"Jeżeli nie teraz , to kiedy?" Za rok:)

0

Nie mamy sie z czego cieszyc. United faktycznie jest chimeryczne, ale ja juz widze Liverpool. O tyle dobrze ze Dembele juz bedzie (jak nic nie zlapie)

1

United to pikus przy Liverpoolu. Bedzie ciezko

0

Dziwnie boje sie glownie Liverpoolu i City. Reszta jest po prostu mocna

3

Czy ktos jeszcze widzial faul na Lenglecid przy bramce?
P.S. Suarez mnie sie wczoraj podobal:)

1

A wiesz ze byly trzy mecze z Realem i w tym pierwszym gral rewelacyjnie? Pozniej byl sam. Pique gral blizej srodka a sam Semedo szybko sie spalil. Portugalczyk jest zdecydowanie lepszy tylko nie ma rytmu a do poprawy ma decyzyjnosc po odbiorze.

0

Dokladnie. Pocieszajmy sie ze ma rezerwy:)

3

Bylo ok. Szkoda tej siatki bocznej. Jednak Malcoma tez szkoda...

0

Co to ten ccam bo ja slaby z techniki a polsat by mi sie przydal. Jakis namiar poprosze i z gory podziekuje:)

7

Fajny chlop. Cieszy tym bardziej ze bylem goracym zwolennikiem jego transferu.

1

Na Malcoma nie ma co liczyc. Swoja droga to nie moge sobie przypomniec czy Valverde cos konretnego mial do brazylijczyka. W sobote zagral ten kawalek ok, ale byla sytuacja gdy Semedo byl wyzej a my stracilismy pilke. Malcom nie ruszyl by zastapic Semedo. Widocznie obrona to mus u Ernesto. Choc w el clasico Malcom w euforii zaczal bronic.

0

Przygotowując się do środy zapytam, czy i za ile można kupić w necie dostęp do LM w Polsacie? Kiedyś futbolhd.pl miałem wykupiony, ale padli. Macie coś pewnego i za ile? Dzięki z gory

0

Ale oczy najczęściej krwawi za Valverde...
Dobrze że w tym sezonie póki co w LM grają ok

0

Nie wiem jak liczone sa przechwyty, odbiory, ale mialem wrazenie ze bylo ich wiecej niz 15. Brakowalo tylko bramki po rajdzie albo zza pola karnego

90

Dobrze ze Malcom w koncu odpocznie...

3

Wstyd by mi bylo taki artykul pisac

1

Cucurella to juz prawie pomocnik a i obronca byl srednim. Miranda zrobil piorunujace wrazenie w presezonie i zgasl. Jednak jesli liga skonczy sie wczesniej, juz tylko on powinien grac. A czy szukac "emerytow"? Sensu sportowego nie widze w tym.

29

I przez rok mielismy przyjemnosc ogladac jedna z najlepszych wersji Barcy....

0

Przeciez Messi teraz tez musi sie cofac z pilka. Nie ma za bardzo z kim grac nawet na sciane. Poki jestesmy w grze w LM to nie problemem.

11

Nie wyobrazam sobie by nie bylo go w pierwszym zespole za rok. Musi dojrzewac z najlepszymi a mi tak teskno za Andresem....:)

0

Nie wiem czy następca Suareza nie jest ważniejszy. Z Umtitim sprawa ciężka, ale wróci. Lenglet popełnia coraz mniej bledow. Będzie ciężko kogoś posadzić, a jakby jeszcze Todibo wypalił...
A co do Psg to znowu odpadają bez Neymara. Mbappe zagrał wczoraj dramat, choć paradoksalnie stwarzał największe zagrozenie

0

Dzieki. Pozdrawiam

2

Gdzie ktos sie nie obejrzal, mial kolege

0

Ogladalem porzadnie tylko druga polowe. Moim zdaniem gral dobrze, ale nie porywal. Jak Twoje odczucia?

4

Real odpadl ale na pocieszenie ma najladniejszego lewego obronce na swiecie:)

0

Nie zauwazylem zmian po 1pol meczu w srode. I bardziej to Pique pomagal tak jak w meczu gdy bylo 1-1.
Nie moge tez pojac jak Semedo mogl rozegrac tak odmienne mecze. Pozostawienie go samego to niewielkie usprawiedliwienie

3

Serce nie pozwala, rozum każe sprzedawac powyzej 60mln :(

0

Pique jest w formie i tyle. Poczekajmy do konca sezonu

2

Nie widze sensu by gral cos w marcu oprocz rewanzu z Lyonem. Zdrowie i LM najwazniejsze:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?