1

A ja Cou dwa razy zlapalem na ociaganiu sie w obronie. Za to Malcom hasał az milo. Jesli niczego nie przeoczylem:)

1

Zamilklem:) Gra zaczela sie ukladac. Sa lepsze relakcje boiskowe. Na Real prawie ich nie bylo. Jest w koncu Malcom:)
A tak zupelnie serio, jest progres. Zespol jest lepiej przygotowany. Jesli katastrofa sie nie wydarzy, United pykniemy, tylko mam nadzieje ze sztab juz od losowania oglada Liverpool. To bedzie papierek lakmusowy dla Ernesto, ktory oby okazal sie bulka z maslem. Mimo ze sporo pomyj juz wylalem:) pozdrawiam

0

Jeszcze na nim zarobimy:)

0

Dzis do strat dopuszczali europejczycy a strzelali z ameryki pd. Dziwny mecz, choc zmian az tyle nie bylo

0

Odpuscic Atletico czy Villareal, oto jest pytanie...

0

Dlatego pisalem o premii. Znajdz mi pracodawce ktory po srednich 5 miesiac z kilkoma bardzo slabymi momentami, po dobrych nastepnych dwoch miesiacach daje podwyzke. Stawianie tak sprawy to wiazanie sobie petli na szyi.
I daruj sobie wycieczki slowne.

0

Walcz, walcz, walcz...

3

Janusze biznesu. Ma 300mln klauzuli, jak zacznie grac slabo to nie obnizy sobie pensji. Facet imponuje, ale dajcie mu z milion premii, a nie od razu dobijacie budzet

1

Zrobil ogromny postep. A krytykowalem go poczatkowo. Wydawal sie materialem na rezerwowego, a on widac ze pracuje ciezko

0

W sumie pisalem z mysla o tym ze to Pep i moze zrobi to dla nas:) z drugiej strony Koulibaly ma mimo wszystko chyba wszystko na wysokim poziomie. Ostatnio czesto go ogladam i nawet pressing nie jest dla niego problemem

0

Moze Pep wlaczy sie po Koulibaliy'ego(dobrze?) i podbije cene, bo obronca z niego zacny

0

Generalnie normalne media pisza glownie o Pjanicu ale kto to wie, patrzac jak Valverde moze byc postrzegany..

0

Inter jest za biedny na nas. Powyzej 30mln to oni dadza za jakas okazje powiedzmy Rashforda, z koncem kontraktu. Za innymi beda robic tylko szum

0

Caly sezon gralismy padake. Iniesta nalezal do najlepszych w wiekszosci wazniejszych meczy, a nie gral wiele. No moze poza rewanzem z Roma. W dokumencie na eleven, gdy sie zegnal szlo wyczytac miedzy wierszami ze cos mu sie nie podobalo

0

A mnie sie zdaje ze Valverde troche pomogl mu w decyzji

0

Zdobycie LM moze oznaczac status quo dla wszystkich. Nie widze Puiga u Valverde, choc chcialbym sie mylic. Holendrzy beda grywac bo sa przede wszystkim silni, destrukcyjni a i to nie wszystko. Puiga czeka ciezka droga

0

"Nasi" kilka bledow i kilka dobrych decyzji. Choc to na podstawie kolo 50% meczu. De Ligt chyba gorzej wypadl

0

A kiedys nie mielismy nawet kednego dobrego...

2

Hiszpanii brakuje egzekutora. Pilka az milo wczoraj krazyla. Do momentu strzalu...

0

I bardzo dobrze

23

Bedzie ciekawie. Tak to jest jak sie robi takie regulaminy. Przedsiebiorcy sa codziennie moim obiektem podziwu:)

0

:)..............

0

To raczej zapomnienie, ale dzieki:)

10

Rzadko mam takie przeczucia jak co do Puiga. To cos wiecej niz talent. Kiedys mialem takie do Xaviego czy Messiego jak zaczynal a ostatnio Arthura (spoko, gdy Puyol przed Guardiola mial znizke formy, chcialem jego odejscia, wiec myle sie tez:)
Wiem ze fizycznie odstaje, ale ta bezczelnosc w stylu Iniesty to cos niesamowitego. W maju mam urodziny. Jak bedzie wczesniej majster, napisze do Valverde o jego wystawienie:)

1

Z de Lightem i zdrowym Umtitim to az za duzo.

0

Dowiemy sie prawdy gdy Valverde bedzie na emeryturze i napisze ksiazke. Bajek o taktyce itp nie kupuje.

0

To zadne ryzyko. Nie zagra dobrze, i tak czas ma. Zagra dobrze, zostawic i dbac o systematyczny rozwoj.
A Puiga to bym bral w ciemno:)

1

Jest progres w porownaniu z poprzednim sezonem. Jednak nie mam zamiaru poki co chwalic Valverde. Ciezko bedzie zdobyc upragniona LM, ale mam tylko nadzieje ze do konca beda prezentowac sie tak jak dotychczas.

2

A ja jego i Puiga dalbym na 2, 3 mecze jesli uda sie majstra zdobyc wczesniej

0

Grimaldo w LE strzelil chyba gola kolejki, wczoraj asystowal. Tylko niestety nie wiemy czy jest tez dobrym obronca. Padaja bramki jego strona, ale ja osobiscie za malo go ogladalem w typowych pojedynkach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?