endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Taaa... Inter...
0
Jego wielkosc bylo widac dawno. W destrukcji niesamowity. Girki wciska szybko i pewnie. Problemem sa decyzje po odbiorze. Czesto sie waha i pozniej przeciwnik znowu ma okazje. Gdy dojdzie jeszcze zgranie z Dembele i Messim to bedzie rewelacja.
Ps. Nie wiem jakie poza boiskiem relacje maja Semedo z Leo, ale na nim Portugalczyk jest troche poniewierany, a
3
Moze wiekszosci obraz zaciemnila sytuacja z bramka. Mnie tak:)
0
Oby szybko strzelil jeszcze jednego, bo cos mi sie nie chce wierzyc ze sie od razu odrodzi
6
Potrzebujemy kogos kto trzyma pilke i wie co z nia zrobic. Do tego ma strzal. Marzy mi sie jeszcze Puig chocby w koncowkach.
0
Real w formie, my w formie, ale ze wzgledu na LM, wole ich w finale
0
Czuję ogromną nawałnicę
3
Facet nigdy się szczerze nie uśmiechał. Nawet po golu. Muszą starać się postawić go na nogi
0
Trzymamy kciuki za dalszy rozwoj
0
Wyjatkowo wlaczylem lige holenderska i mam wrazenie ze de ligt to chyba sporo ma do poprawy. Z Bayernem tez specjalnie nie czyscil. W ktoryms meczu Holandii tez nie blyszxzal. Moze mu przynosze pecha:)
De Jong lepiej. Najgorzej to sedzia i prawy obronca Ajaxu:)
1
Nie kazdy ma mocną psychikę. Gorszym zawodnikom dawalismy duzo wiecej szans. Skreslanie kogos takiego po tych ogonach zle swiadczy o trenerze
1
Przeciez za 200 pewnie by go puscili:)
0
Cale lata szli kazdemu na reke, wypuszczali za darmo. Teraz robia na odwrot.
A moze dac mu na odchodne 100tys?:)
0
Realu mozna zaczac sie bac, choc dopiero tak za 2, 3 lata
0
Zrobic konferencje prasowa i zaczac od tego ze nastepca Suareza planuja zrobic.... Mbappe ktoremu w 2022 konczy sie kontrakt:)
8
Moim zdaniem Semedo powinien grac regularnie. Po prostu po kazdej glupiej stracie czy beznadziejnym podaniu powinien przejsc "suszarke":) moze poki co nie ma wejsc i wrzutek na poziomie Roberto, ale w destrukcji jest super.
0
Moze i Mbappe jest lepszy, ale cieszy progres
1
On jest zdecydowanie lepszy w destrukcji niz Roberto, ale ma problem gdy jej nie oddaje. Czesto rywal mu ja znowu odbiera. No i czasami ryzykownie podaje. W grudniu mial 2 mecze pod rzad gdzie lacznie mial lekko ponad 6 takich groznych sytuacji.
1
Szczerze? Nie bylbym dumny gdybym wygral dwumecz bo nie powinien u rywali grac mlodzik ktory byl jednym z gorszych w meczu. Jednak jesli termin skargi nie minal, to trudno. Skoro ma tam grac pierwszy garnitur, to lepiej odpasc
0
Poodszczekuje razem z Toba.:)
0
dziwny jesteś i chyba nie przeczytałeś mojego komentarza. Ale już się nie wysilaj:) Pozdrawiam
1
A jakby tak powiedzieć ojcu Messiego że to by było na tyle?:)
0
byle nie więcej zmian w obronie niż 1. To od niej zaczynały się problemy.
3
musisz mieć mało znajomych skoro za taką błahostkę usuwasz znajomych. Skoro jest jej żal Adamowicza, to pewnie i rodziny też. Po prostu nie napisała.
0
Ten ból związany ze stylem zrekompensować mogą tylko puchary z LM na czele;)
0
To czy Valverde zostanie zdecyduja wyniki.
Ps. Ciekaw jestem wynikow sondy na temat atrakcyjnosci gry druzyny Valverfe
0
O ile nie wiem dlaczego odszedl Paco a zostal Munir, o tyle Miranda moim zdaniem ma wiekszy potencjal. Jest tez poktora roku mlodszy.
Mam nadzieje ze Valverde juz mlodzikom nie wyrzadzi krzywdy wsadzajac ich na mine. Zdecydowanie obrona to jest formacja w ktorej trzeba choc odrobiny zgrania i doswiadczenia
0
Jak masz alternatywe dla pisiorow to agituj na ich rzecz. Inaczej bedziesz po prostu lemingiem. Ja po cichu licze na mlodych od korwina i kukiza, ale i tak staram sie nie krytykowac obecnych za bardzo, bo za nimi w sondazach duzo wieksze zagrozenie.
0
Dla Valverde bylo by idealnie miec go w skladzie. 3 atakuje, reszta broni
1
Linia obrony skladala sie z dwoch nastolatkow, sredniego obroncy ktory jest pare dni w klubie i Semedo ktory tez regularnie nie gra. Czesto gramy z obroncami i bylo widac ze brakuje tam lidera i doswiadczenia. To bardziej wygladalo na sabotaz Valverde.