2

Taaa... Inter...

0

Jego wielkosc bylo widac dawno. W destrukcji niesamowity. Girki wciska szybko i pewnie. Problemem sa decyzje po odbiorze. Czesto sie waha i pozniej przeciwnik znowu ma okazje. Gdy dojdzie jeszcze zgranie z Dembele i Messim to bedzie rewelacja.
Ps. Nie wiem jakie poza boiskiem relacje maja Semedo z Leo, ale na nim Portugalczyk jest troche poniewierany, a

3

Moze wiekszosci obraz zaciemnila sytuacja z bramka. Mnie tak:)

0

Oby szybko strzelil jeszcze jednego, bo cos mi sie nie chce wierzyc ze sie od razu odrodzi

6

Potrzebujemy kogos kto trzyma pilke i wie co z nia zrobic. Do tego ma strzal. Marzy mi sie jeszcze Puig chocby w koncowkach.

0

Real w formie, my w formie, ale ze wzgledu na LM, wole ich w finale

0

Czuję ogromną nawałnicę

3

Facet nigdy się szczerze nie uśmiechał. Nawet po golu. Muszą starać się postawić go na nogi

0

Trzymamy kciuki za dalszy rozwoj

0

Wyjatkowo wlaczylem lige holenderska i mam wrazenie ze de ligt to chyba sporo ma do poprawy. Z Bayernem tez specjalnie nie czyscil. W ktoryms meczu Holandii tez nie blyszxzal. Moze mu przynosze pecha:)
De Jong lepiej. Najgorzej to sedzia i prawy obronca Ajaxu:)

1

Nie kazdy ma mocną psychikę. Gorszym zawodnikom dawalismy duzo wiecej szans. Skreslanie kogos takiego po tych ogonach zle swiadczy o trenerze

1

Przeciez za 200 pewnie by go puscili:)

0

Cale lata szli kazdemu na reke, wypuszczali za darmo. Teraz robia na odwrot.
A moze dac mu na odchodne 100tys?:)

0

Realu mozna zaczac sie bac, choc dopiero tak za 2, 3 lata

0

Zrobic konferencje prasowa i zaczac od tego ze nastepca Suareza planuja zrobic.... Mbappe ktoremu w 2022 konczy sie kontrakt:)

8

Moim zdaniem Semedo powinien grac regularnie. Po prostu po kazdej glupiej stracie czy beznadziejnym podaniu powinien przejsc "suszarke":) moze poki co nie ma wejsc i wrzutek na poziomie Roberto, ale w destrukcji jest super.

0

Moze i Mbappe jest lepszy, ale cieszy progres

1

On jest zdecydowanie lepszy w destrukcji niz Roberto, ale ma problem gdy jej nie oddaje. Czesto rywal mu ja znowu odbiera. No i czasami ryzykownie podaje. W grudniu mial 2 mecze pod rzad gdzie lacznie mial lekko ponad 6 takich groznych sytuacji.

1

Szczerze? Nie bylbym dumny gdybym wygral dwumecz bo nie powinien u rywali grac mlodzik ktory byl jednym z gorszych w meczu. Jednak jesli termin skargi nie minal, to trudno. Skoro ma tam grac pierwszy garnitur, to lepiej odpasc

0

Poodszczekuje razem z Toba.:)

0

dziwny jesteś i chyba nie przeczytałeś mojego komentarza. Ale już się nie wysilaj:) Pozdrawiam

1

A jakby tak powiedzieć ojcu Messiego że to by było na tyle?:)

0

byle nie więcej zmian w obronie niż 1. To od niej zaczynały się problemy.

3

musisz mieć mało znajomych skoro za taką błahostkę usuwasz znajomych. Skoro jest jej żal Adamowicza, to pewnie i rodziny też. Po prostu nie napisała.

0

Ten ból związany ze stylem zrekompensować mogą tylko puchary z LM na czele;)

0

To czy Valverde zostanie zdecyduja wyniki.
Ps. Ciekaw jestem wynikow sondy na temat atrakcyjnosci gry druzyny Valverfe

0

O ile nie wiem dlaczego odszedl Paco a zostal Munir, o tyle Miranda moim zdaniem ma wiekszy potencjal. Jest tez poktora roku mlodszy.
Mam nadzieje ze Valverde juz mlodzikom nie wyrzadzi krzywdy wsadzajac ich na mine. Zdecydowanie obrona to jest formacja w ktorej trzeba choc odrobiny zgrania i doswiadczenia

0

Jak masz alternatywe dla pisiorow to agituj na ich rzecz. Inaczej bedziesz po prostu lemingiem. Ja po cichu licze na mlodych od korwina i kukiza, ale i tak staram sie nie krytykowac obecnych za bardzo, bo za nimi w sondazach duzo wieksze zagrozenie.

0

Dla Valverde bylo by idealnie miec go w skladzie. 3 atakuje, reszta broni

1

Linia obrony skladala sie z dwoch nastolatkow, sredniego obroncy ktory jest pare dni w klubie i Semedo ktory tez regularnie nie gra. Czesto gramy z obroncami i bylo widac ze brakuje tam lidera i doswiadczenia. To bardziej wygladalo na sabotaz Valverde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?