0

To zrobiła szajka donalda. To co zrobili z finansami państwa to kryminał. I to przy przywłaszczeniu 170mld plus prywatyzacja czego popadnie

0

No to nie oni trzymają tylko zostawili tam gdzie były cały czas. A mówił że odda, bo taki ma zamiar. Nic więcej Tobie nie powiem, bo przestałem śledzić ten temat odkąd został trochę odsunięty w czasie. Ewidentnie widać że to nie będzie zabrane by łatać dziurę budżetową która samemu się narobiło, jak to było w przypadku donalda t.

0

Gdzie trzymaja?

0

Ma sie mnie tyczyc artykul sprzed roku z SE?
Jesli trzymamy sie faktow, to PIS ma ciagle plany. Platforma naszymi pieniedzmi łatala swoja dziure. Pusty FRD to tez jej wina. Zeby bylo smieszniej albo tragiczniej, to politycy Unii Wolnosci reformowali 20lat temu OFE pozwalajac towarzystwom brac po nawet kilkanascie % prowizji za samo zaksiegowanie naszych pieniedzy. Balcerowicz, tusk, czy mlodzi petru, lubnauer

0

W lepszym klubie teoretycznie mialby wiecej okazji do gola. Tu chyba chodzi i system gry.

0

W pierwszym linku masz zdanie klucz"Przy drugiej reformie rząd PiS zapowiada, że pozostałe w funduszach pieniądze zwróci Polakom tak, aby mogli nimi swobodnie dysponować"

"więc to by było na tyle odnośnie Twojej inteligencji"

0

Pokaz mi to palcem. Pieniadze z Ofe zostaly przeksiegowane do Zus i obnizono nimi olbrzymie zadluzenie. Nie mozna ich zwrocic. Cos zle zrozumiales. Poczytaj tez jak co rok brali po kilka mld z Funduszu Rezerwy Demograficznej. Jak firmy budowlane padaly przy najdrozszych autostradach. Jak 180mln poszlo na elektrownie atomowa Grada, a ten nawet lokalizacji nie znalazl. Za to prądu latem u nich nie bylo. Gazpromowi za przesyl gazu umorzyli 1,2mld zl a w zamian dali najdrozszy gaz w europie. Smiali sie z gazoportu jak w 2006 pisiory inicjowaly budowe, a teraz taniej sprowadza go tankowcami tyle kilometrow. Odłóż tvn i wybiòrcza szechtera. To mafia. Duzo wieksza niz pisu. Najlepiej jakby jarek musisl skorzystac z młodych Korwina i garstki Kukizowcow(paradoksalnie obu panom K. nie ufam, wole jarka) Korwin obnizal by koszty zycia, a ta garstka kukizowcow nie pozwolila na prywatyzacje wszystkiego)

3

A ja go wlasnie nie widze za bardzo. Brakuje mu dryblingu i dyscypliny. Choc moze sie w tym poprawil.

0

Ciagle za malo ludzi ma ten rozum. Albo traca go bo ktos ma nowy szyld albo unia go poklepie.

0

Daleko mi do pisiorow, ale nie porownuj mafii po, psl, nowosmieszna do nich. Kasy z OFE nikt juz nie zwroci. Najżalosniejsze jest to, ze reforme robila szajka Unii Wolnosci z tuskiem, balcerowiczem i studencikiem petru 20 lat temu. Zamiast do ZUS pieniazki lecialy do towarzystw a te braly srednio 10% na dzien dobry. Bylem kiedys lemingiem, teraz wiem za duzo o ich aferach by gdy widze tych zdrajcow, nie zagotowac sie w srodku

2

Odpychaja go, pociagaja ale on i tak jakos, dziubnie ta pilke ktora bezpiecznie turla sie do kolegi. Jeszcze tylko odwagi mu brakuje do dluzszych podan

2

Biora sobie 150mld z OFE, 17mld z FRD, sprzedaja na potege by ukryc choc troche dlug, afer mieli wiecej niz SLD po 2005roku, a ktos im oddaje glos. Dziwisz sie?

6

Kto by zaglosowal na kolesia ktory nie idzie na wazne uroczystosci patriotyczne, ale zalicza kazde lgbt, prawie polowa z 1.6mld zadluzenia to jego sprawka choc rzadzil 4 lata, utrudnia kierowcom jazde a sciezki rowerowe robi niebezpieczne i na deser nie zrobil zadnej waznek inwestycji!!!!
BRAWO POZNANIACY

1

Suarez, swego czasu Rakitic czy Pique to dostateczne dowody ze wiedza u Valverde to zaden argument

5

Szansa na ławke...super. Szkoda chlopaka a jestem pewien ze bedzie jak z Semedo.

0

Tym podkreslaniem jak to musi wystrzegac sie bledow redakcja sprawia wrazenie jakoby Roberto byl idealny.

0

Oby Paco strzelal manity druzynom prowadzonym przez Valverde

3

Czytam ponizej o Malcomie, ale przeciez kontuzja Leo sprawia ze sa wieksze szanse co najwyzej na zalapanie sie na lawke. Valverde zagra z Roberto. Pozniej sa w kolejnosci Dembele, Rafinha i Andre Gomes jesli wroci z wypozyczenia

0

Co to za lawka ktora tylko trenuje z pierwsza druzyna?

35

Wpuscic go na prochach na el clasico, przed pierwszym gwizdkiem ocucić i powiedzieč ze zrobil mu to Marcelo z Ramosem

14

Oby Valverde przestał się ślizgac. Nie chce punktów wyłącznie dzieki geniuszowi Leo.

2

Busquets to idealny przyklad ze do talentu trzeba dokladac minut. Ja Busquetsa nie obdarowalbym takim zaufaniem bo co mecz prokurowal grozne sytuacje.

0

Najpierw niech Valverde sobie pojdzie. Pozniej pomyslec nad dodaniem Dembele i kilku baniek. Poswiecac sie nie ma co

4

Czuje ze Valverde do listopada moze nie wytrzymac. Moze to bedzie kontrowersyjne, ale jesli mamy wygrac znowu po miernej grze, to wolę srogi wpier..ol.

0

Neymar wszystko zje...

0

Prędzej Lusi Enrique. Pep zdaje się nie zrobi już monstrum choć odrobinę zbliżonego do swojej Barcy.

0

Chodzi mi o to ze jakbysmy mieli tworzyc ideal to z Leo i to dodajac takie mimo wszystko niuanse. Wielokrotnie koledzy widzac jego rajdy sie zrywali, ale czasami brakowalo tej malutkiej rzeczy

0

Jest glupota. Tylko czasami brakowalo chocby prostego wymachiwania. Jak nie kolegom by pomoglo, to kibicom. A oni...

1

Nie ma startu, ale Messi typem lidera nie jest.

1

De Jong zrobil chyba lepsze wrazenie niz de Ligt choc niestety calego meczu nie widzialem. Holandia zdecydowanie konkretniejsza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?