1

Dziwne ze Real co rok LM a wydaje na pensje mniej. Powinni sie nad tym zastanowic

1

W szkolce moze byc bardziej potrzebny niz w pierwszej druzynie.

0

Dembele daje nam to, czego bylo niewiele. Cos z niczego. Bez DNA, czego wielu kibicom brakuje.

0

Pilkarz United. Chyba ze pijesz do niewidzialnego"h":)

3

Pytanie czy to wymysl prasy, czy Valverde mysli tylko o pucharach, a nie o la masii i przyszlosci.
Ogladalem mecze w Usa i Miranda mi imponowal. Nie popieram transferu. Sa alternatywy jakby nie wypalil.

0

Rasford. Choc pewnie bedzie bardzo drogi

0

Bylo minelo. Z punktu widzenia ogladalnosci, szkoda

0

Czy obaj sa potrzebni?

0

To czy mamy problemy sie okaze. Gdyby wyciac wczorajszy mecz mamy niemal powtorke z zeszlego roku. Kiepski Suarez, zelazna "11" i mecze w kratke. Lawka na szczescie mocniejsza. Takze ja kolegi komentarz o obawach rozumiem

0

Generalnie kilka razy w zeszlym sezonie pisalem ze Real grac i strzelac moze lepiej bez Portugalczyka. Ciekawe jak to bedzie wygladac w maju?

A co do Neymara, to temat zamkniety. Teraz jestesmy za biedni, a on swoje musi dostac, a pozniej to juz nie bedzie Suareza ani Messiego.

Ps. Ktos Digne ogladal wczoraj?

0

Cos czuje ze po meczach z PSV Lozano znowu bedzie obiektem zainteresowania.

1

I teraz Valverde może się wykazać. Poprzednią LM zawalał na każdym etapie

0

Jestem ostatnio dosc krytycznie nastawiony na Valverde, wiec chcialbym Liverpool, Rome i obojetnie kogo z 4 grupy.
Swoja droga dosc komicznie wyglada finalista w 3 koszyku a Lokomotiv w 1

1

Jest tyle samo za co i przeciw Rafinhi. Z Valverde chyba lepiej by odszedl.

1

Dziwne masz poczucie humoru:)

Ale z naduzywaniem moze i jest cos na rzeczy

0

Pisalem bardziej o Aleni i chocby CdR.

1

Promil szansy ze w ogole jest na swiecie jakis prezes ktory by byl tak glupi:)

13

Co do wychowankow i naszego trenera: dobrze ze Valverde nie trafil nam sie gdy do pierwszej druzyny pukali Iniesta, Puyol, Busquets czy Roberto.

1

Suarezowi dac odpoczac w 3, 4 meczach i pozwolic grac Paco. Zmieniac w slabych meczach ewentualnie z Munirem. Suareza nie mozemy zalowac, bo po zmianie pozycji gra fatalnie. W LM nie mozemy grac z kula u nogi

2

Jesli Rakitic ma grac jak w sobote, to i klauzula to jest malo

0

Nie jest. Wiem ze Rakitic gra u nas w kratke. W poprzednim sezonie polowe czasu nam psul wrazenia. Oby juz tego nie robil

0

Czy mi tylko sie zdaje ze rzadko sie usmiecha po bramkach?

0

Liczyl ktos rewelacyjne przerzuty Rakitica z Alaves?

0

To dość brutalne, ale niestety jest w tym dużo racji. Wielu już skreślaliśmy i odpalali. Jednak ja bym dał Suarezowi sporo wolnego, a jak nie dojdzie do formy, szukać transferu.

1

Jeszxze nie bylo wywiadu z Valverde, bym nie odniosl wrazenia, ze co do transferow niewiele ma do powiedzenia

0

Ani razu nie odczułem(a po sezonie oglądam na eleven powtórki) by miał wyrąbane. Ma dobre papiery, tylko głowa jeszcze nie ta. Na moje to mu po prostu przyjdzie kiedyś. Teraz powinien ćwiczyć strzały.

4

Rafinha daje płynność i umiejętności. Należy też pamiętać, że przed chyba drugą dłuższą kontuzją był genialny. Mówi się że każdy ma swoją cenę, Rafinha na pewno ma powyżej 40mln

13

W ponad polowie zeszlego sezonu gral zle lub srednio

1

Suarez pewnie znowu odpali, ale na ile? Wolalbym sprawdzic Munira w lidze

0

Oby nie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?