0

Napastnicy takich nie strzelaja:)

1

Gdzie pilka nie spadala tam byl pilkarz Sevilli. Grali blisko liniami. U nas to wygladalo koszmarnie. Taktycznie spotkanie przegralismy. Dembele sie dostosowal

0

Mowcie sobie co chcecie, ale potrzebujemy nowego Iniesty i Xaviego. Dzis bylo widac nie dosc ze rozklejone formacje, to jeszcze z bolem przeprowadzane ataki pozycyjne. Czy Denis sie nadaje? Gdy gral czesciej zaczal zawodzic, ale wciaz jak widac skreslac go nie chce. Chce Alenii...

0

Czy przypadkiem Alba do pewnego momentu nie zapominal sie cofac? Pozniej to i kasowal za Roberto, ale bylo kilka atakow z jego strony bez niego.

A pochwalic to mozna chyba tylko Pique. Choc nie zdziwie sie jak ktos dopatrzyl sie u niego kiksow. Ciezko caly mecz byc skupionym:)

0

Nic w Marce nie napisali o kopnięciu przez trawę Cristiano w polu karnym?

2

Strasznie ciasno u nas w pomocy, ale marzyło by mi się odbudowanie u niego formy. Miał kilka tygodni(przed tą pierwszą dłuższą przerwą) że na streamach ze słabą jakością parę razy gdy mijał piłkarzy myślałem że to Messi.

0

A Sanchez? To podobny przypadek. W niedzielę zawodził w Barcelonie by w tygodniu zachwycać na zgrupowaniu reprezentacji. W Arsenalu się odbudował.

0

Jakbym harował na boisku a ktoś marnowałby to jednym koszmarnym zagraniem, wkurzałbym się. Tylko że piłkarze powinni pamiętać że jesteśmy tylko ludźmi. Mam nadzieję że bez wyjątku od każdego dostaje wsparcie.

0

Dziwisz sie ze Ciebie wzieli serio, skoro z meczu z Getafe zrobiles caly sezon. Powalasz:)

2

Czy czasem Semedo nie brylowalby na PO gdyby gral regularnie? Ma duuuuzy potencjal

0

Przeciez w poerwszym meczu Ballack powinien wyleciec i powinien byc karnu na Henrym. Gdzie tu spisek? A mecze z Interem?

0

Poplynal. Albo ktos zle przetlumaczyl, bo wychodzi ze szans w przeciwienstwie do nich nie mielismy

1

Nie ma sladu po fatalnym Ivanie z poczatku sezonu. Pokazal nawet ze moze Busiego zastapic. A juz tracilem nadzieje...:)

1

Powolanie Dembele ok, ale ja bym go nie wystawial. Sztab jest pewnie madrzejszy niz ostatnio, wiec wie co robi, jednak ryzyko zawsze jest. Po pierwszej kontuzji gdy gral, na urywkach z kamer bylo widac kilka razy jak za miesnie sie chwytal. Niech ma spokoj i pewnosc

0

Rakitic jest nie do wygryzienia w obecnej formie, miejsc dla graczy z poza UE nie ma, Valverde lubi waska kadre...o co tu chodzi?:)
Ps. Nie zmienia to faktu, ze chlopak ma talent i jest mlody

0

Twardy, z dryblingie., waleczny, bardzo dobrze wyszkolony technicznie. Alena zasluguje na szanse, sle Arthur to jest bardzo uzdolniony pillarz. Do 30mln grzech nie powalczyc

0

Utrzymanie w grze, byle tylko byl w 100% zdrowy. Zasluzyl na wystepy

0

Ja bym reklamowal. Po drugiej awarii, mozna dostac zwrot kosztow, albo drugi, taki sam, nowy produkt:)

3

Punktowalismy na jesien, a teraz mamy znowu Suareza i Rakitica(w formie) i jeszcze Cou, Dembele, Mina... moze byc niezle:) oby, bo za Enrique przyszlo nagle i tak samo poszlo

1

15mln? Nie zobacze, nie uwierze

0

Sprzedaz za kwote powyzej 17-18mln bedzie sukcesem

0

Jak juz sie wkomponowal, to go porzucono. Bede go dobrze wspominac

2

Rakitic mi imponuje gdy gra za Busiego. Oby juz najgorsze z jesieni mial za soba

0

Wypozyczyc mozna młokosa, kogos niesprzedawalnego . Albo sprzedaz za dobre $, albo zostaje. Na lawke jest ok. Choc w sumie gdzie indziej moglby sie rozwinac

0

Ciekawe czy pilkarze przychodzacy do La Liga opieraja sie temu by miec wysokie kwoty odstepnego, czy tylko Barca takie patologie urzadza?

0

Raz widzialem Arthura na zywo i mam za soba 18min skrot jego wystepow. Super sie zastawia, duzo widzi, walczy w obronie, ma drybling i przeglad pola. Bardzo szybko mysli. Mlody i jego chyba jedyny minus, gra tylko w Brazylii. Zaryzykowalbym chyba mimo ze Niemiec jest niemal za free.

3

Roberto jest w kregu zainteresowan ze wzgledu na uniwersalnosc, ale nikt go nie chce na PO. I nie zdziwie sie jak stracimy Alene. Pokazal ze jest dobry i chocby kilka minut zmobilizowaly by go do ciezszej pracy

0

Zaporowa ta suma...

4

Ale co te zarzady robily Panie Ronaldo? Jakies konkrety, wspolny mianownik....

0

Latwiej go bedzie namowic na pozostanie co najmniej do lata. Przyszly by sukcesy to i dluzej by mogl zostac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?