endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napastnicy takich nie strzelaja:)
1
Gdzie pilka nie spadala tam byl pilkarz Sevilli. Grali blisko liniami. U nas to wygladalo koszmarnie. Taktycznie spotkanie przegralismy. Dembele sie dostosowal
0
Mowcie sobie co chcecie, ale potrzebujemy nowego Iniesty i Xaviego. Dzis bylo widac nie dosc ze rozklejone formacje, to jeszcze z bolem przeprowadzane ataki pozycyjne. Czy Denis sie nadaje? Gdy gral czesciej zaczal zawodzic, ale wciaz jak widac skreslac go nie chce. Chce Alenii...
0
Czy przypadkiem Alba do pewnego momentu nie zapominal sie cofac? Pozniej to i kasowal za Roberto, ale bylo kilka atakow z jego strony bez niego.
A pochwalic to mozna chyba tylko Pique. Choc nie zdziwie sie jak ktos dopatrzyl sie u niego kiksow. Ciezko caly mecz byc skupionym:)
0
Nic w Marce nie napisali o kopnięciu przez trawę Cristiano w polu karnym?
2
Strasznie ciasno u nas w pomocy, ale marzyło by mi się odbudowanie u niego formy. Miał kilka tygodni(przed tą pierwszą dłuższą przerwą) że na streamach ze słabą jakością parę razy gdy mijał piłkarzy myślałem że to Messi.
0
A Sanchez? To podobny przypadek. W niedzielę zawodził w Barcelonie by w tygodniu zachwycać na zgrupowaniu reprezentacji. W Arsenalu się odbudował.
0
Jakbym harował na boisku a ktoś marnowałby to jednym koszmarnym zagraniem, wkurzałbym się. Tylko że piłkarze powinni pamiętać że jesteśmy tylko ludźmi. Mam nadzieję że bez wyjątku od każdego dostaje wsparcie.
0
Dziwisz sie ze Ciebie wzieli serio, skoro z meczu z Getafe zrobiles caly sezon. Powalasz:)
2
Czy czasem Semedo nie brylowalby na PO gdyby gral regularnie? Ma duuuuzy potencjal
0
Przeciez w poerwszym meczu Ballack powinien wyleciec i powinien byc karnu na Henrym. Gdzie tu spisek? A mecze z Interem?
0
Poplynal. Albo ktos zle przetlumaczyl, bo wychodzi ze szans w przeciwienstwie do nich nie mielismy
1
Nie ma sladu po fatalnym Ivanie z poczatku sezonu. Pokazal nawet ze moze Busiego zastapic. A juz tracilem nadzieje...:)
1
Powolanie Dembele ok, ale ja bym go nie wystawial. Sztab jest pewnie madrzejszy niz ostatnio, wiec wie co robi, jednak ryzyko zawsze jest. Po pierwszej kontuzji gdy gral, na urywkach z kamer bylo widac kilka razy jak za miesnie sie chwytal. Niech ma spokoj i pewnosc
0
Rakitic jest nie do wygryzienia w obecnej formie, miejsc dla graczy z poza UE nie ma, Valverde lubi waska kadre...o co tu chodzi?:)
Ps. Nie zmienia to faktu, ze chlopak ma talent i jest mlody
0
Twardy, z dryblingie., waleczny, bardzo dobrze wyszkolony technicznie. Alena zasluguje na szanse, sle Arthur to jest bardzo uzdolniony pillarz. Do 30mln grzech nie powalczyc
0
Utrzymanie w grze, byle tylko byl w 100% zdrowy. Zasluzyl na wystepy
0
Ja bym reklamowal. Po drugiej awarii, mozna dostac zwrot kosztow, albo drugi, taki sam, nowy produkt:)
3
Punktowalismy na jesien, a teraz mamy znowu Suareza i Rakitica(w formie) i jeszcze Cou, Dembele, Mina... moze byc niezle:) oby, bo za Enrique przyszlo nagle i tak samo poszlo
1
15mln? Nie zobacze, nie uwierze
0
Sprzedaz za kwote powyzej 17-18mln bedzie sukcesem
0
Jak juz sie wkomponowal, to go porzucono. Bede go dobrze wspominac
2
Rakitic mi imponuje gdy gra za Busiego. Oby juz najgorsze z jesieni mial za soba
0
Wypozyczyc mozna młokosa, kogos niesprzedawalnego . Albo sprzedaz za dobre $, albo zostaje. Na lawke jest ok. Choc w sumie gdzie indziej moglby sie rozwinac
0
Ciekawe czy pilkarze przychodzacy do La Liga opieraja sie temu by miec wysokie kwoty odstepnego, czy tylko Barca takie patologie urzadza?
0
Raz widzialem Arthura na zywo i mam za soba 18min skrot jego wystepow. Super sie zastawia, duzo widzi, walczy w obronie, ma drybling i przeglad pola. Bardzo szybko mysli. Mlody i jego chyba jedyny minus, gra tylko w Brazylii. Zaryzykowalbym chyba mimo ze Niemiec jest niemal za free.
3
Roberto jest w kregu zainteresowan ze wzgledu na uniwersalnosc, ale nikt go nie chce na PO. I nie zdziwie sie jak stracimy Alene. Pokazal ze jest dobry i chocby kilka minut zmobilizowaly by go do ciezszej pracy
0
Zaporowa ta suma...
4
Ale co te zarzady robily Panie Ronaldo? Jakies konkrety, wspolny mianownik....
0
Latwiej go bedzie namowic na pozostanie co najmniej do lata. Przyszly by sukcesy to i dluzej by mogl zostac.