0

Potrzebuje jeszcze by koledzy z nim grali. Dostaje piłkę na 40m i albo musi ją oddać, albo iść na 2-3 rywali.

4

Nie wiem czy ma papiery na taki klub jak Barca, ale z Gironą przez 4 lata robił niezłe rzeczy. Patrzę na Seville i ciągle widać że zna się na fachu

5

A trenera nie chcą może kupić? Chyba najbardziej potrzebna pozycja do obsadzenia

1

Tez masz wrazenie ze zagral gorzej niz uwaza redakcja?

6

Ponad rok pracy z Vaverde a opanowali dopiero puszczanie pilki pod nogani

0

Po co Semedo podawac pilke skoro przed nim ani obok nigdy nikogo nie ma? Jak Robertobpo kontuzji ma wrocic na PO, to niech chociaz Nelson gra za Suareza

0

A Rakitic twierdzi ze oni byli lepsi:)

1

Nie martwie sie sytuacja Realu, ale beda musieli chyba z nawiazja wysac zaoszczedzone ostatnio pieniadze. Juz rok temu wygladali kiepsko. Maja 3 pozycje na juz do obsadzenia. Choc znajac ich znowu zarobia kupe kasy na sprzedazy

0

Niech czym predzej sprowadzi Paco. Ma chyba z 5 bramek na 90minut

3

Kane strzelil by od razu, a Semedo nie poszedl do konca, tez note by obnizyli. Choc wybitny wystep to nie byl, ja chcialbym by poki co gral.

0

Beznadziejny wywiad. Czlowiek sobie tylko przypomnial ze Iniesta juz u nas nie gra...

4

Pamietajmy o wieku naszych pilkarzy i ze dajac mu u nas nawet 10mln, to po 5 latach wydamy nieco wiecej niz kupno takiego grajka. O mozliwosci sprzedazy nie wspomne

0

Juz kiedys Leo mial po grupie ogromna przewage. Po fazie pucharowej z ogromna przewaga wygral CR.

8

Czytalem kilka miesiecy temu dluugi wywiad z nim. Mowil strasznie sensownie, konkretnie. Zupelnie inaczej niz gdy byl pilkarzem. Mam nadzieje ze szybko obejmie Barce B

0

Bezsens. Jakby mieli przerwe zimowa to mozna by grac ostatni mecz w rundzie, ale nie w srodku

0

Kiwnąć Busquetsa....szacun
A tak serio to juz robi polowe tego co w Gremio. Czekamy na uderzenia z dystansu i odwazniejsza gre do przodu

0

Busi też penetruje zasieki czy to długą czy krótką piłką. Ja z kolegą wyżej się zgadzam. Raz czy dwa próbował z nie zawsze dobrym skutkiem.Nabierze pewności to powinno to lepiej wyglądać

0

Ja oglądałem chyba większość jego kompilacji, głównie te z każdym dotknięciem piłki i z każdą następną bardziej go u nas chciałem. By grać u nas musi się wciąż rozwijać ale jestem optymistą

3

Zakladac sie nie lubie, choc korci mnie by obstawic wywalenie Valverde do wiosny.
Wstyd bym wolal ogladac druzyne z Kobe zamiast Blaugrany

2

Oni musza grac z najlepszymi a nie trenowac. Obu szkoda bo obaj latem nie wygladali na debiutantow

1

On sie nie ma rozwijac. Ma pracowac nad forma.

5

A Paco ma 3 bramki w niecale 90min na niemieckich boiskach...

2

Przekichane maja Argentynczycy ze swoja federacja

8

O ile się nie mylę, to już drugi raz gdy Realowi nie sprawdzają VAR-u z obawy przed karnym

5

Nie widzialem pomyslu na druzyne gdy zbieralismy punkty, wiec nie widze sensu trzymac dluzej Valverde teraz, gdy do braku charakteru doszedl brak punktow.

0

Chociaz oni teraz wygrywaja...

0

Przestalem wierzyc w Valverde po pierwszej polowie meczu z PSV. Fakt "slizgania sie" Barcy pod jego wodzą zaburzaly ligowe el clasico czy 3-0 z Juve. No i moze z 3 inne mecze z czolowka. Teraz licze ze wyleci od razu.
Ps. Ktos jeszcze zauwazyl lekka poprawe u Suareza? Leciutenka:)

5

wincej pomocników...

2

Druzyna Ernesto stylu nie miala, ale teraz tez nie ma wynikow. Troche niepokojace, czy bardzo?

0

Jesli druzyna gra nijak, bez polotu, to chyba nie liczysz ze bedziemy ja wychwalac?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?