endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Potrzebuje jeszcze by koledzy z nim grali. Dostaje piłkę na 40m i albo musi ją oddać, albo iść na 2-3 rywali.
4
Nie wiem czy ma papiery na taki klub jak Barca, ale z Gironą przez 4 lata robił niezłe rzeczy. Patrzę na Seville i ciągle widać że zna się na fachu
5
A trenera nie chcą może kupić? Chyba najbardziej potrzebna pozycja do obsadzenia
1
Tez masz wrazenie ze zagral gorzej niz uwaza redakcja?
6
Ponad rok pracy z Vaverde a opanowali dopiero puszczanie pilki pod nogani
0
Po co Semedo podawac pilke skoro przed nim ani obok nigdy nikogo nie ma? Jak Robertobpo kontuzji ma wrocic na PO, to niech chociaz Nelson gra za Suareza
0
A Rakitic twierdzi ze oni byli lepsi:)
1
Nie martwie sie sytuacja Realu, ale beda musieli chyba z nawiazja wysac zaoszczedzone ostatnio pieniadze. Juz rok temu wygladali kiepsko. Maja 3 pozycje na juz do obsadzenia. Choc znajac ich znowu zarobia kupe kasy na sprzedazy
0
Niech czym predzej sprowadzi Paco. Ma chyba z 5 bramek na 90minut
3
Kane strzelil by od razu, a Semedo nie poszedl do konca, tez note by obnizyli. Choc wybitny wystep to nie byl, ja chcialbym by poki co gral.
0
Beznadziejny wywiad. Czlowiek sobie tylko przypomnial ze Iniesta juz u nas nie gra...
4
Pamietajmy o wieku naszych pilkarzy i ze dajac mu u nas nawet 10mln, to po 5 latach wydamy nieco wiecej niz kupno takiego grajka. O mozliwosci sprzedazy nie wspomne
0
Juz kiedys Leo mial po grupie ogromna przewage. Po fazie pucharowej z ogromna przewaga wygral CR.
8
Czytalem kilka miesiecy temu dluugi wywiad z nim. Mowil strasznie sensownie, konkretnie. Zupelnie inaczej niz gdy byl pilkarzem. Mam nadzieje ze szybko obejmie Barce B
0
Bezsens. Jakby mieli przerwe zimowa to mozna by grac ostatni mecz w rundzie, ale nie w srodku
0
Kiwnąć Busquetsa....szacun
A tak serio to juz robi polowe tego co w Gremio. Czekamy na uderzenia z dystansu i odwazniejsza gre do przodu
0
Busi też penetruje zasieki czy to długą czy krótką piłką. Ja z kolegą wyżej się zgadzam. Raz czy dwa próbował z nie zawsze dobrym skutkiem.Nabierze pewności to powinno to lepiej wyglądać
0
Ja oglądałem chyba większość jego kompilacji, głównie te z każdym dotknięciem piłki i z każdą następną bardziej go u nas chciałem. By grać u nas musi się wciąż rozwijać ale jestem optymistą
3
Zakladac sie nie lubie, choc korci mnie by obstawic wywalenie Valverde do wiosny.
Wstyd bym wolal ogladac druzyne z Kobe zamiast Blaugrany
2
Oni musza grac z najlepszymi a nie trenowac. Obu szkoda bo obaj latem nie wygladali na debiutantow
1
On sie nie ma rozwijac. Ma pracowac nad forma.
5
A Paco ma 3 bramki w niecale 90min na niemieckich boiskach...
2
Przekichane maja Argentynczycy ze swoja federacja
8
O ile się nie mylę, to już drugi raz gdy Realowi nie sprawdzają VAR-u z obawy przed karnym
5
Nie widzialem pomyslu na druzyne gdy zbieralismy punkty, wiec nie widze sensu trzymac dluzej Valverde teraz, gdy do braku charakteru doszedl brak punktow.
0
Chociaz oni teraz wygrywaja...
0
Przestalem wierzyc w Valverde po pierwszej polowie meczu z PSV. Fakt "slizgania sie" Barcy pod jego wodzą zaburzaly ligowe el clasico czy 3-0 z Juve. No i moze z 3 inne mecze z czolowka. Teraz licze ze wyleci od razu.
Ps. Ktos jeszcze zauwazyl lekka poprawe u Suareza? Leciutenka:)
5
wincej pomocników...
2
Druzyna Ernesto stylu nie miala, ale teraz tez nie ma wynikow. Troche niepokojace, czy bardzo?
0
Jesli druzyna gra nijak, bez polotu, to chyba nie liczysz ze bedziemy ja wychwalac?