endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zrobil swoje i ok. Ile moga oczy krwawic?
0
A może to przez jego odejscie Valverde nie idzie w lidze?:)
9
Juz myslalem ze w Barcelonie...
0
Abidalem nikt nie bedzie. Semedo nawet jak blyszczy to pozniej siada na lawke, wiec nie ocenial bym go zbyt krytycznie. Lepszego nie mamy
0
Jedyna nadzieja ze w LM wyglada to lepiej. Zdecydowanie.
1
Puchar Krola az do finalu powinien byc szansa dla lawkowiczow i rezerw
0
Brakuje jego przebojowosci. Skroty z jego zagraniami moge ogladac w nieskonczonosc
0
Moze wszyscy jeszcze bardziej sie wzmocnili..:)
2
Za Enrique nie gralismy czysta tiki taka. Ale z tym szukaniem Messiego to nie ma przesady. Nie obwiniam Leo, tylko jego kolegow
1
Niestety. Podobnie bylo z Sanchezem czy Hlebem. Glowa, motywacja, to bardzo duzo
4
Pique "zasluzyl" na takie traktowanie, nie Alba.
0
A Strat w srodku duzo, obrona dziurawa...
Jedyne co daje nadzieje to fakt, ze Valverde mobilizuje i kaze prowadzic mocny pressing
0
Zrobi drugi ŁKS:)
0
Glupi pomysl czy nie, moze PSG z wymieni sie na krnąbrnego Neya? :)
0
W wakacje ogladalem wiekszosc powtorek z minionego sezonu i co spogladalem na ekran zaliczal dobry drybling czy podanie. Ma ogromny potencjal, ale chyba czegos brakuje
0
De Jong nie powinien należeć do priorytetów. Wiem że jest genialny jak na swój wiek, ale czy nie mamy swoich geniuszy? A obrońca? Jak najbardziej. Lenglet ma dobre podanie i wyjście. Ale w obronie ostatnio prezentuje poziom Pique. Oby to tylko chwilowa zniżka
2
Plus ze to trafia do dzieci. Minus, ze zdecydowanie wieksza pomoc potrzebuja ci gdzie te konflikty i bieda jest
1
Pracowac nad nim choc jeszcze z rok. Chyba ze ktos wyrowna kwote zakupu.
0
Najbardziej zawiodl mnie Lenglet i Roberto.
Żal Semedo. Łapał forme i zaczynal sie rozumiec z innymi.
Jesli odpadniemy na wiosne z LM, to bedziemy sobie pluc w brode, ze pozwolilismy Valverde katowac nas swoja wersja Barcelony.
A jesli wygramy? Ani to mu podziekowac, ani wywalic:)
0
Nie wiem ile w tym prawdy, ale ostatnio mam wrażenie, że tego człowieka trzeba co najmniej wysłuchać
0
Trzeba pochwalić Valverde że Messiego wywalił wczoraj na trybuny. Mam wrażenie że inaczej grają gdy wiedzą że nie wejdzie
0
Teraz jest podekscytowany. Parę meczy na ławce i w głowie znowu przyjdą czarne myśli. Obym się tylko mylił...
7
Jak juz kupilismy Dembele, to go szlifujmy. Nie analizowalem jego wszystkich bramek, ale zdecydowana wiekszosc z nich jest przy slupku. Ma ulozone i silne obie nogi. Neymar nawet u nas sie cofal i bral udzial w pressingu. Dembele tez naucza(oby:)
0
Chodzi o błędy w obronie. Było ich na prawdę sporo. Pamiętam el clasico z grudnia 2017. Nikt nie pamiętał że Roberto objeżdżany był calutką pierwszą połowę niemiłosiernie. Uwielbiam Roberto, ale Semedo jest w stanie dać nam więcej. A Roberto dać wyżej
2
A przydałbyś się chłopie...
0
W tym sezonie wychodza mu wazne mecze. Poczekamy, zobaczymy. Ja do wiosny na pewno nie zmienie zdania.
A swoja droga sporo krytykow Valverde pamieta czasy Gasparta. Ja tez
13
Semedo tak poblazliwie nie byl oceniany jak Roberto.
0
Iniesta jest legendą, nie Valverde. Mam ogromny sentyment do tego zawodnika i nie muszę go argumentować. Dwa razy Iniesta się wygadał o brakach występów. W eleven dopiero później mówił o poziomie. Natomiast do Valverde mam dużo żalu. Wcześniej wyjaśniałem dlaczego.
Tak samo jak "moje myślenie" jest opisane wyżej. W sobotę miałeś kolejny dowód jak wyglądają mecze za Valverde. Poprzedni sezon wyglądał tak w 3/4. O LM nie wspomnę, bo to był dramat.
A co do odpadania, to Enrique przez rok zarządzał potworem. Narzekania były mimo wszystko też. Guardiola odpadał bardzo pechowo, w dobrym stylu, Martino dupy nie urwał, krytyka była, a Tito niestety fazy pucharowej nie doczekał na ławce trenerskiej.
Nie bardzo dociera do Ciebie że mecze Barcy stały się słabe. A przecież nie każdy patrzy tylko na suche wyniki, statystyki. I nie sugeruj mi tu zmiany klubu, słabe to żarty
5
A kto sprywatyzowal firme odpowiedzialna za ten zrzut? Adamowicz to szuja i kretacz.
3
Syn kabla ktory chetnie by Polske sprzedal? Tylu jest spolecznikow, mlodych zdolnych u Korwina, kilku w Kukiz15, to wygrywa matacz i patałach