0

Zrobil swoje i ok. Ile moga oczy krwawic?

0

A może to przez jego odejscie Valverde nie idzie w lidze?:)

9

Juz myslalem ze w Barcelonie...

0

Abidalem nikt nie bedzie. Semedo nawet jak blyszczy to pozniej siada na lawke, wiec nie ocenial bym go zbyt krytycznie. Lepszego nie mamy

0

Jedyna nadzieja ze w LM wyglada to lepiej. Zdecydowanie.

1

Puchar Krola az do finalu powinien byc szansa dla lawkowiczow i rezerw

0

Brakuje jego przebojowosci. Skroty z jego zagraniami moge ogladac w nieskonczonosc

0

Moze wszyscy jeszcze bardziej sie wzmocnili..:)

2

Za Enrique nie gralismy czysta tiki taka. Ale z tym szukaniem Messiego to nie ma przesady. Nie obwiniam Leo, tylko jego kolegow

1

Niestety. Podobnie bylo z Sanchezem czy Hlebem. Glowa, motywacja, to bardzo duzo

4

Pique "zasluzyl" na takie traktowanie, nie Alba.

0

A Strat w srodku duzo, obrona dziurawa...
Jedyne co daje nadzieje to fakt, ze Valverde mobilizuje i kaze prowadzic mocny pressing

0

Zrobi drugi ŁKS:)

0

Glupi pomysl czy nie, moze PSG z wymieni sie na krnąbrnego Neya? :)

0

W wakacje ogladalem wiekszosc powtorek z minionego sezonu i co spogladalem na ekran zaliczal dobry drybling czy podanie. Ma ogromny potencjal, ale chyba czegos brakuje

0

De Jong nie powinien należeć do priorytetów. Wiem że jest genialny jak na swój wiek, ale czy nie mamy swoich geniuszy? A obrońca? Jak najbardziej. Lenglet ma dobre podanie i wyjście. Ale w obronie ostatnio prezentuje poziom Pique. Oby to tylko chwilowa zniżka

2

Plus ze to trafia do dzieci. Minus, ze zdecydowanie wieksza pomoc potrzebuja ci gdzie te konflikty i bieda jest

1

Pracowac nad nim choc jeszcze z rok. Chyba ze ktos wyrowna kwote zakupu.

0

Najbardziej zawiodl mnie Lenglet i Roberto.
Żal Semedo. Łapał forme i zaczynal sie rozumiec z innymi.
Jesli odpadniemy na wiosne z LM, to bedziemy sobie pluc w brode, ze pozwolilismy Valverde katowac nas swoja wersja Barcelony.
A jesli wygramy? Ani to mu podziekowac, ani wywalic:)

0

Nie wiem ile w tym prawdy, ale ostatnio mam wrażenie, że tego człowieka trzeba co najmniej wysłuchać

0

Trzeba pochwalić Valverde że Messiego wywalił wczoraj na trybuny. Mam wrażenie że inaczej grają gdy wiedzą że nie wejdzie

0

Teraz jest podekscytowany. Parę meczy na ławce i w głowie znowu przyjdą czarne myśli. Obym się tylko mylił...

7

Jak juz kupilismy Dembele, to go szlifujmy. Nie analizowalem jego wszystkich bramek, ale zdecydowana wiekszosc z nich jest przy slupku. Ma ulozone i silne obie nogi. Neymar nawet u nas sie cofal i bral udzial w pressingu. Dembele tez naucza(oby:)

0

Chodzi o błędy w obronie. Było ich na prawdę sporo. Pamiętam el clasico z grudnia 2017. Nikt nie pamiętał że Roberto objeżdżany był calutką pierwszą połowę niemiłosiernie. Uwielbiam Roberto, ale Semedo jest w stanie dać nam więcej. A Roberto dać wyżej

2

A przydałbyś się chłopie...

0

W tym sezonie wychodza mu wazne mecze. Poczekamy, zobaczymy. Ja do wiosny na pewno nie zmienie zdania.
A swoja droga sporo krytykow Valverde pamieta czasy Gasparta. Ja tez

13

Semedo tak poblazliwie nie byl oceniany jak Roberto.

0

Iniesta jest legendą, nie Valverde. Mam ogromny sentyment do tego zawodnika i nie muszę go argumentować. Dwa razy Iniesta się wygadał o brakach występów. W eleven dopiero później mówił o poziomie. Natomiast do Valverde mam dużo żalu. Wcześniej wyjaśniałem dlaczego.
Tak samo jak "moje myślenie" jest opisane wyżej. W sobotę miałeś kolejny dowód jak wyglądają mecze za Valverde. Poprzedni sezon wyglądał tak w 3/4. O LM nie wspomnę, bo to był dramat.
A co do odpadania, to Enrique przez rok zarządzał potworem. Narzekania były mimo wszystko też. Guardiola odpadał bardzo pechowo, w dobrym stylu, Martino dupy nie urwał, krytyka była, a Tito niestety fazy pucharowej nie doczekał na ławce trenerskiej.
Nie bardzo dociera do Ciebie że mecze Barcy stały się słabe. A przecież nie każdy patrzy tylko na suche wyniki, statystyki. I nie sugeruj mi tu zmiany klubu, słabe to żarty

5

A kto sprywatyzowal firme odpowiedzialna za ten zrzut? Adamowicz to szuja i kretacz.

3

Syn kabla ktory chetnie by Polske sprzedal? Tylu jest spolecznikow, mlodych zdolnych u Korwina, kilku w Kukiz15, to wygrywa matacz i patałach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?