endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valverde moglby co mecz dac jednemu nowemu zagrac od 1 minuty, a nie dlugo nikomu a pozniej 4
1
Tłumy beda sciągac na stadion zobaczyc Suareza i Rakitica...znowu
0
Czas pokaze. Zycze mu szczescia, ale gdzies gdzie nie bedzie dla nas zagrozeniem:)
0
"Ignorancie" "dorośnij" i to wszystko po stwierdzeniu faktu. Porownujemy Valverde do legend, Pepa i Luisa. Szczegolnie ten drugi pokazał ze do konca nikogo nie mozna skreslac. Jednak daruj sobie te wycieczki słowne niczym nie poparte
0
W końcu pewna wygrana
0
Enrique w pierwszym wygral 3, w kolejnym dolozyl dublet plus Superpuchar Europy i KMŚ.
0
Tylko na poczatku sprawial wrazenie ze da rade zastapic Alvesa. Pozniej odeslany na lawke i choc koszmarnie nie gral, bylo mu ciezko o wystepy.
0
Smiem sie nie zgodzic. Moze Neymarem nie bedzie, ale wywalczy w koncu miejsce w 1 druzynie
0
I polamac kilka kosci
0
Stwierdzilem fakt.
0
Nie pisz skoro nic nie wnosisz do dyskusji.
0
Zartujesz, prawda?:)
0
Jak to sie ma do ich czestego grania"na stojaco"?
0
Nie pisze ze jest najgorszy z defensorow, tylko ze obnizyl loty. Pomijam juz zdanie kibicow na naszym forum. I komentatorzy na nc+ i na eleven to zauwazyli.
3
... i wygral mniej pucharow a gra druzyny wygladała mniej przyjemnie dla oka
0
Niewielu chce dac ZP Messiemu, ale dac Cristiano za 3 miesiace bardzo dobrej gry?
0
Znam te momenty. Nie pochwalam, ale znam setki innych gdy nawet brewką nie tyknął
24
Umtiti obnizyl loty od zamieszania z odejsciem
0
W eliminacjach blyszczał. Nie sadze by byl do wziecia za mniej niz 50mln. Obstawiam ze po fazie grupowej beda konkretne oferty.
0
Słabo zagrał i Semedo i Roberto. Wszyscy wiemy ze stac ich na wiecej na swoich pozycjach.
Przypomne ze Rakitic, Pique czy Suarez grali slabo (lub graja) tygodniami i jakos na lawce nie siedzieli
0
Ostatnią Fife w jaka gralem byla 98.Chodzi o fakt ze druzyna gra slabo pod wodzą Valverde. Niewielu mozna poki co pochwalic
0
Co do Dembele zgoda. Tym bardziej ze to nowa pozycja dla niego. Powinien miec kogo kto go bedzie wspieral fizycznie i po jego stracie rozpoczynal pressing
2
Juz ponad rok czekamy:)
0
Pewnie ze bym chcial, ale jestem realista nie fantasta. Jak ktos punkty ze sredniakiem zdobywa, bo rywal nie trafia kilka razy na pusta lub sam na sam, ma wygrac LM?
2
Pisze o druzynie ktora przez rok zagrala 2 dobre mecze w LM i troche wiecej w Hiszpani. Ktorej najlepszym obronca stał sie bramkarz. Ktorej napastnik ma problem z podaniem do kolegi. Fajnie jest widziec dobre ustawienie zawodnikow po stronie z ktorej bez problemu szly grozne kontry, ale mam nadzieje ze w klubie ludziom nawet nie przeszlo przez mysl chwalic Umtitiego i Rakitica
0
O tak. Karne mimo wszystko nie ida mu najlepiej.
Obecnie tylko Messi sprawia ze wierze w LM mimo, ze z Roma tez zawiodl
6
Mnie nie znasz, komentarz faktycznie nie jest gornych lotow.
Za to chetnie poslucham o finezyjnym ustawieniu, wykrzesywaniu z zawodnikow maksimum, rozgrywaniu taktycznym rywali.
6
Nijaki trener, nijaka gra
0
W poprzednim sezonie grali tak 85% meczy
1
W LM nie ma miejsca na taka żenadę