0

Valverde moglby co mecz dac jednemu nowemu zagrac od 1 minuty, a nie dlugo nikomu a pozniej 4

1

Tłumy beda sciągac na stadion zobaczyc Suareza i Rakitica...znowu

0

Czas pokaze. Zycze mu szczescia, ale gdzies gdzie nie bedzie dla nas zagrozeniem:)

0

"Ignorancie" "dorośnij" i to wszystko po stwierdzeniu faktu. Porownujemy Valverde do legend, Pepa i Luisa. Szczegolnie ten drugi pokazał ze do konca nikogo nie mozna skreslac. Jednak daruj sobie te wycieczki słowne niczym nie poparte

0

W końcu pewna wygrana

0

Enrique w pierwszym wygral 3, w kolejnym dolozyl dublet plus Superpuchar Europy i KMŚ.

0

Tylko na poczatku sprawial wrazenie ze da rade zastapic Alvesa. Pozniej odeslany na lawke i choc koszmarnie nie gral, bylo mu ciezko o wystepy.

0

Smiem sie nie zgodzic. Moze Neymarem nie bedzie, ale wywalczy w koncu miejsce w 1 druzynie

0

I polamac kilka kosci

0

Stwierdzilem fakt.

0

Nie pisz skoro nic nie wnosisz do dyskusji.

0

Zartujesz, prawda?:)

0

Jak to sie ma do ich czestego grania"na stojaco"?

0

Nie pisze ze jest najgorszy z defensorow, tylko ze obnizyl loty. Pomijam juz zdanie kibicow na naszym forum. I komentatorzy na nc+ i na eleven to zauwazyli.

3

... i wygral mniej pucharow a gra druzyny wygladała mniej przyjemnie dla oka

0

Niewielu chce dac ZP Messiemu, ale dac Cristiano za 3 miesiace bardzo dobrej gry?

0

Znam te momenty. Nie pochwalam, ale znam setki innych gdy nawet brewką nie tyknął

24

Umtiti obnizyl loty od zamieszania z odejsciem

0

W eliminacjach blyszczał. Nie sadze by byl do wziecia za mniej niz 50mln. Obstawiam ze po fazie grupowej beda konkretne oferty.

0

Słabo zagrał i Semedo i Roberto. Wszyscy wiemy ze stac ich na wiecej na swoich pozycjach.
Przypomne ze Rakitic, Pique czy Suarez grali slabo (lub graja) tygodniami i jakos na lawce nie siedzieli

0

Ostatnią Fife w jaka gralem byla 98.Chodzi o fakt ze druzyna gra slabo pod wodzą Valverde. Niewielu mozna poki co pochwalic

0

Co do Dembele zgoda. Tym bardziej ze to nowa pozycja dla niego. Powinien miec kogo kto go bedzie wspieral fizycznie i po jego stracie rozpoczynal pressing

2

Juz ponad rok czekamy:)

0

Pewnie ze bym chcial, ale jestem realista nie fantasta. Jak ktos punkty ze sredniakiem zdobywa, bo rywal nie trafia kilka razy na pusta lub sam na sam, ma wygrac LM?

2

Pisze o druzynie ktora przez rok zagrala 2 dobre mecze w LM i troche wiecej w Hiszpani. Ktorej najlepszym obronca stał sie bramkarz. Ktorej napastnik ma problem z podaniem do kolegi. Fajnie jest widziec dobre ustawienie zawodnikow po stronie z ktorej bez problemu szly grozne kontry, ale mam nadzieje ze w klubie ludziom nawet nie przeszlo przez mysl chwalic Umtitiego i Rakitica

0

O tak. Karne mimo wszystko nie ida mu najlepiej.
Obecnie tylko Messi sprawia ze wierze w LM mimo, ze z Roma tez zawiodl

6

Mnie nie znasz, komentarz faktycznie nie jest gornych lotow.
Za to chetnie poslucham o finezyjnym ustawieniu, wykrzesywaniu z zawodnikow maksimum, rozgrywaniu taktycznym rywali.

6

Nijaki trener, nijaka gra

0

W poprzednim sezonie grali tak 85% meczy

1

W LM nie ma miejsca na taka żenadę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?