endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Neymar nic nie stracil ze swojej zzybkosci i zwinnosci choc nie wiem ile finalnie przytyl. Zrobil dobre wrazenie, ale te kg to niemal mus. Neymarem poniewierali w pierwszym sezonie choc to glownie z zemsty.
0
Ile ja bym dal zeby mnie Iniesta okiwal:)
0
Nie wiem jak skonczy sie ten sezon, ale powiem szczerze, ze nie chcialem Dembele za taka cene. Chcialem mlodziez chocby w CdR. Musimy splacic zadluzenie, a mistrz wydawal mi sie nieosiagalny. 2 potkniecia RM nic w tej materii nie zmieniaja. Przydaly by sie tez materialy video po meczach. Za kazdym razem:)
9
My zostalismy wydymani przez Bartoneu, nie Neymara. I to przez niego Barca ma taka otoczke jaka ma. Facet myslal ze swoje machloje przykryje skadinad pieknym gestem w stosunku do Chapecoense. Boli tym bardziej, ze tu w Polsce docieraly informacje o watpliwej reputacji Bartomeu, a Cule go wybrali. Dla mnie mogli dac sobie spokoj z transferami. Splacic zadluzenie i zaangazowac skautow na maxa, by szukali promocji. Nie potrzebuje pucharow by kochac ten klub.
0
A Dembele to juz jest 100% grajek dajacy duza wartosc? Podobal mi sie z Bayernem, ale ta kwota to kolejna porazka Bartomeu i jego kliki. Mozna bylo tyle dac za Hazarda albo Isco gdyby oczywiscie chcialy tego kluby, ale nie za 20letniego mlokosa. Za co dostaja skauci pieniadze skoro nie ma u nas perspektywicznych transferow? Nie mowie juz o Barcy B
0
przypomnij sobie grę Ronaldinho gdy odchodził a grę Neymara zanim sam zaczniesz pierniczyć następnym razem.
0
Czy odpowiedzialnych za tranafery podsylaja nam z Madryty? Zarzad powinien naglosnic ze 200mln idzie na splate zadluzenia i zachowac spokoj. Druzyne buduje soe od tylu. Olac Dembele czy Cou za ponad 100mln. Pomocnik to priorytet. Nikt Neymara nie zastapi, ale zgranie da wiecej niz drybling
9
A kojarzysz kwote odstepnego Hazarda?
2
Ile bylo rozczarowan w katalonii z pilkarzy z Ligue1? Giuly, Mahrez, Toure, Abidal, Umtiti. Ktos z nich sie zalicza? A pewnie gora 2 pominalem. M.in. Ronaldinho:)
1
Valdes mial 2 sezony gdzie byl best of the best. Takze jak wybietsc sezony, to z jego kariery:)
0
Przed poprzednia dluga kontuzja Rafinha zalap luz. Mijal z latwoscia pilkarzy. Teraz jakby go wstrzymywalo. Choc statystyki ma dobre. Ciezki temat. Potrzebujemy wielkich ale i mniejszych. PO to koniecznosc, bo wtedy Roberto moze zastepowac Inieste, Rakitica. Ciezko nam kibicom teraz bedzie bo patrzac z perspektywy sezonu, mamy super 11 i Turana, moze Vidala i Rafinhe. Za malo
1
Arda jest juz graczem do pierwszego skladu!!!!! Mlody nie jest ale jesli mysla o sprzedazy to tylko za ponad 30mln. Nie pamietam zbytnio poczynan Paco w Valenci, ale mnie on nie przekonuje. Choc trzeba pamietac, ze rzadko ktos u nas odpala w 1sezonie
0
Miejsce Roberto jest w srodku. Choc Verrattiego bral bym w ciemno. Moze przeciez grac cofniety. Turana bedzie szkoda. Za to Digne Denisa czy Gomesa juz duzo mniej. Tylko kokosow za nich nie bedzie.
1
A Messi rozgrywajacy:)
0
Zdecydowanie to blad francuza. Tym bardziej ze Suarez, Rakitic bez formy, a Paco nie ta liga.
1
Kupmy tego prawego obronce bo mnie krew zalewa widzac tam marnujacego sie Sergi Roberto. Szukamy nastepcy Iniesty majac go tak blisko...
1
Arda zaczal blyszczec i bardzo go brakuje. Za Pack i Andre ktos powinien beknac. Kazdy o conajmniej 10mln przeplacony. Vidal tez poki gral regularnie nie zawodzil. No i dokupic innego PO bo Roberto widze jako nastepce Iniesty.
0
Neymar powinien byc surowo ukarany ale jestem za utarciem nosa klubowi z Madrytu. Za czesto Federacja ich wspiera
0
A trzeci na bramce:) www.24.pl/na-bramce-te-mo-e-zagra-lataj-cy-messi-zobacz
0
Gdyby Enrique mial jeszcze jednego asa w rekawie w postaci ogloszenia wszem i wobec ze odchodzi, uwierzylbym w remontade:) morale fatalne, brak zmiennikow, Suarez, Rakitic, Pique bez formy. Jak z Sociedad bedzie kleska, to juz lepiej jakby Unzue przejal od jutra zespol.
0
Messi to robot strzelania bramek. Neymar nie wydaje się by był aż tak bramkostrzelny. Choć chciałbym się mylić
0
Drugim Puyolem by nie byl, ale mial i ma wszystko by byc drugim Pique. Poza tym bardzo dobrze wyprowadza pilke.
14
Zawsze bede go pamietac z nieuznanej niewiedziec czemu bramki z Interem
0
Pamiętam jak Affelay po ciężkim początku zaczął błyszczeć. Wtedy przydarzyła mu się okropna kontuzja. Tak samo było z Rafinhą. To nie jest ten sam zawodnik, choć nie gra źle. Mam nadzieję że będzie prezentować się jeszcze lepiej
0
Ja tak jak Ty myślałem do ostatniego sezonu Guardioli i mistrzostwa Mourinho. Byłokilka kolejek gdzie my mieliśmy"pecha" co do decyzji sędziowskich, a Real miał "szczęście". Dla mnie jest coś na rzeczy. Nie ma takiego klubu w hiszpanio który tyle zyskuje na błędach arbitrów co Real
0
Ustaw szczelna obrone i Barca lezy. Nie ma presingu, nie ma pomyslow na rozegranie, nie ma walki. Czy Unzue cos sam moglby zmienic gdyby poprowadzil druzyne do konca sezonu? Spierniczyc nie ma czego. Druga polowa wygladala dobrze, ale chyba Atletico przesadzilo z wysilkiem w 1pol pechowo nic nie strzelajac. To takie gdybanie ale obraz gry blaugrany wskazuje ze nie jest bezzasadne.
0
Z taka gra Barca nie zasluguje na mistrzostwo. Jednak Real tym bardziej. A wracajac do naszego podworka-Chce dymisji Enrique. Tylko czy to cos zmieni w tym sezonie?
1
Urywala mi sie transmisja ale z mojej urywajacej sie perspektywy nie wygladalo to dobrze. Nie wiem czy mimo wszystko nie bylo by lepiej gdyby Enrique podal sie do dymisji. LM mozna spalic ale na lige szansa jest. A tu ciagle nie ma ikry. To wciaz wygrywanie indywidualnosciami.
0
Messi ma szanse zostac krolem strzelcow bez chocby jednej bramki na wiosne:/ swoja droga odpadac tak wczesnie...
3
A widziałeś Montoyę w pomocy? Bo ja Roberto tam widzę i nie ośmielił bym się takich rzeczy wypisywać.