0

Też mam nadzieję, że ta raczej mizerna gra to wina braku świeżości. U Guardioli też czekało się na odpowiednie miesiące. Tylko wypatrywać Leo i reszty.
PS. Zacznę chyba częściej oglądać Gijon, bo Alen wyrasta tam ich czołowego zawodnika. Iniesty pewnie nie zastąpi, ale czuję że podaruje nam trochę radości gdy wróci.

0

A co zrobisz jak okaże się że Kaczyński miał racje? Chętnie popiszę o rządach PIS, bo gdy PO zaczęło zdradzać Polskę i odszedłem od nich, to zauważyłem ile kłamstw w mediach jest na temat Kaczyńskich i PIS.

0

Do Korwina mam szacunek gdy w 1992 próbował z Macierewiczem zlustrować zdrajców kraju. Niestety Wałęsa zebrał Tuska, Pawlaka, Mazowieckiego w nocy i obalił rząd Olszewskiego. Jednak nie czaję jego połowy wywodów. Pochwały dla Putina który najchętniej zrównałby nas z ziemią to już kompletny debilizm. Wiplera w sejmie bym chętnie widział, ale JKM już chyba nie. Poza tym ja jako były wyborca ufam PIS i uważam że z Kukiza JOWami mogą zmienić Polskę.

0

Rządzili chyba mniej niż półtora roku o ile dobrze pamiętam. Kto według Ciebie jest lepszy? Lewica z potomkami zbrodniarzy? Korwin miłującego Putina który sprzedaje nam najdroższy gaz i nakłada sankcje? Nieopierzony Kukiz? Nowoczesna PO z Balcerowiczem i Frasyniukiem czyli aferzystami? Kto jest lepszy?

0

Ale co masz na pis? Bo jak usłyszę skoki, niepodanie ręki, lub nienawiść to wybuchne śmiechem. Nie twierdzę że są świeci, ale na pewno najlepsi ze startujacych

1

Media mamy straszne. Pamiętasz kanapkę Pawłowicz w tvnach, Polsatach wyborczych? Wiesz ze wtedy próbowali majstrowac przy Lasach a komoruskiego przesłuchiwany ws Wsi? 18-19.14.2014!!

0

Jako były wyborca PO jestem pewien że jeśli nie było zamachu to coś co i ruskie i PO chcą ukryć. 2 razy w europarlamentu wetowali wnioski by zrobić śledztwo międzynarodowe! !!!

1

Kapitał za PiS nie uciekał zagranice. Wydłużyli macierzynski, dali becikowe, starali się nie zadłużac kraju. Nawet Korwina deklasuja. PS jak ponad 1/4 polaków mogła głosować na zdrajców?

2

Też mam taką nadzieję. Trzeba zauważyć że PIS oczerniają w głównych mediach. Wyborcza, tvn, polsat a ostatnio w szczególności TVP. Tam niepodanie ręki jest aferą. SKOK-i też aferą PIS, choć to kłamstwo. Jak majstrują przy Lasach Państwowych, a Komorowskiego przesłuchują w sprawie WSI, to media tworzą aferę z kanapką Pawłowicz. Tak było 18-19.12.2014 i to jest straszne!! Oby nas Kaczyński nie zawiódł i rozliczył złodziei z PO

2

A mnie bardziej niż 3pkt uradował fakt, że może uda się rozliczyć złodziei z PO i PSL:) Visca el Polska:)

0

Komentarz usunięty

0

Skoro katalonskim pseudo negocjatorom nie udała się umowa gdy mieliśmy Pep team to i teraz nie ma co robić sobie nadziei na najlepszą umowę. Pierwsza "5" jest w zasięgu tych geniuszy. Chętnie jednak wyszedł bym na durnia:)

0

Patrząc na jego formę i Roberto, chyba nie trzeba się zastanawiać. Choć jak wiemy Dani w formie jest nie do zastąpienia

2

Frajerami już byliśmy za pierwszym razem jako klub która pierwszy raz miał sponsora i jeszcze odnosił takie sukcesy. Teraz znowu na szczycie a ci mówią o jakiś 60mln. Za rok pewnie tyle będzie dostawać z 5 zespołów. A tu jeszcze tak kontrowersyjny sponsor....

0

W zeszłym sezonie miałem wrażenie że lepiej było by zostawić Xaviego niż Iniestę. Póki co sezon pokazuje że to nie było by złe rozwiązanie. Andres miewa genialne momenty, ale od dawna notuje groźne straty.

0

0

To były bardzo kiepskie 4 min arbitra. Zaraz po ręce było zagranie obrońcy do bramkarza który złapał piłkę i akcja Malagi w której był spalony, ale sędzia nie odgwizdał. Mam nadzieję, że to przypadek.

1

Ktoś tu chce zajechać Barcę. Bosque mógłby się nie wtrącać. Już kiedyś podebrał nam wszystkich na towarzyski mecz z Meksykiem w czasie naszego meczu o SH z Sevilla. Niech federacja się buja.

0

To nie są amatorzy. Dla mnie takie gadanie to tylko próba obrony Enrique. Może to i początek sezonu, ale jedyne co by im groziło to zmęczenie koło 70 minuty. Enrique zagrał kompletnie przemeblowaną obroną. Na domiar złego jedyny obrońca z pierwszego składu jest bez formy, ale kto to wiedział?;/ Poza tym Asturyjczyk dorzucił jeszcze Iniestę na ławkę a Roberto i Rafinhie w wyjściowej "11".
Dla mnie to była zwykła buta Enrique, który chciał rezerwą odnieść sukces na cholernie głośnym i nieprzyjemnym stadionie Basków.

0

Mówisz tak, jakby obrońcy z pierwszego składu byli jego godni.

0

Proszę Cię. Winny jest przede wszystkim Lucho. Pięciu zawodników którzy niemal nie grali w poprzednim sezonie plus jeszcze Sandro. Zestawieniem obrony przegraliśmy ten mecz. Najgorsze noty dla mnie powinni otrzymać Enrique -10 i Alves 0.

1

Jeśli ktoś walczy o puchar z przemeblowaną obroną i linią pomocy to niech liczy się z takim wynikiem. Kiedyś czytałem że trenerzy po sukcesach podejmują takie bezmyślne działania by świat jeszcze bardziej się nimi zachwycał.

0

"No, może poza Peterem Crouchem, ale Stoke na szczęście nie gra w LM."
Jest jeszcze jeden, dla mnie najlepiej grający piłkarz głową w LM i LL-Cristiano:)

0

Śmiały się dzieci, krytykowali dorośli... no i co w związku? A gdy resztę meczy zagra znowu kiepsko to mamy Tobie wypomnieć powyższy komentarz i nazwać od nieznającego się na piłce dzieciaka? Nie trawię takich komentarzy jak Twój.

0

Sprzedaliśmy się Katarowi za czapkę gruszek. Powtarzałem już to nie raz, ale podpisaliśmy umowę będąc na szczycie, wszyscy mówili o naszym stylu!! Nigdy nie mieliśmy sponsora na koszulkach a sprzedaliśmy się za tak marne grosze że po roku już kilka drużyn miało więcej płacone. Katar powinien rozbić bank dla nas!!

2

Zatem w imieniu 90 lub 98% użytkowników przepraszam i ślę pokłony;)

0

Ciężko go teraz krytykować po sukcesach, ale nie da się ukryć, że negocjować to zupełnie nie potrafi.

0

Bartra idź. Skoro nie byłeś podstawowym obrońcą będąc najlepszy, to tym bardziej nie będziesz grać teraz, gdy Pique wrócił do formy. Mocno trzymam za Ciebie kciuki.

0

Proszę Cię... Koleś który nie zagrał jeszcze chyba 3 meczy pod rząd a miał najmniej kiksów z wszystkich obrońców chyba zasługuje na pozostanie.

0

Obawiam się że będzie to żałosna kwota jak za pierwszym razem gdy sprzedaliśmy miejsce na koszulkach. Być najlepszym na świecie i dostać kwotę która po roku była 4 czy 5? Negocjacje powinny się zacząć od słów"chcemy 5mln więcej niż United albo zostajemy bez reklamy". Poza tym takich kibiców którzy za "wyczyszczenie" koszulki sami coś przeleją klubowi jest na pewno mnóstwo. Sam mógłbym tak zrobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?