endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jeśli się z tego nie wytłumaczy, powinien dostać porządną karę.
1
W to że to nie ustawione ciężko uwierzyć, ale i tak to coś pięknego.
5
Polak nie powinien ruszać niczego co jest Michnika. Duma nie powinna mu pozwalać.
0
Trzeba bylo 3-4 lata temu gdy Pique i reszta grali slabo a on niemal bezblednie dawac mu wiecej szans. Dla mnie ciagle moze odpalic bo rusza glowa na boisku.
4
A ja tam lubię Orłowskiego. Dziwnie interpretuje wydarzenia na boisku, ale wiedzę ma niesamowitą.
0
Ja tam TVN powstałej za pieniądze WSI nie wierzę.
Polakom radzę robić to samo.
http://www.wirtualnemedia.pl/article/2303555_Antoni_Macierewicz_nie_musi_przepraszac_ITI.htm?i=2303555&v=
0
Gdyby grał tak w Barcelonie jak w Arsenalu, nie chciałbym jego sprzedaży. W meczach reprezentacji było widać że formy nigdy nie stracił, po prostu w Barcelonie jakby nie był sobą. Może to nie tyle co sam klub, ile chyba Messi.
0
Nigdy nie pomyliłeś się w typowaniach?
Poza tym Alexis jest niewiele mniej genialny, tylko że ewidentnie w Barcelonie się blokował. Zastanawiam się tylko jak grałby Aguero. Jeśli oczywiście by grał a nie kurował się.
4
Mam nadzieję że Sergi Roberto częściej będzie grać na środku. Strasznie przypomina Iniestę swoimi wejściami.
0
Pod jakim względem najlepsze? Katar gorzej się kojarzy od amerykańskiej firmy i to zdecydowanie.
A co do wielkości kontraktu, to jest on na poziomie United. Liga angielska bardziej medialna, ale bycie najlepszą drużyną globu i XXI wieku to chyba dostateczny powód by zdeklasować i czerwone diabły.
0
Polecam Hoop Colę. Tańsza i nie tak słodka. No i nasza Polska. Choć cholera wie czy jakiś SBek nie dostał jej w spadku;p
0
Nie przypominam sobie by Montoy'a zaliczył występ więcej niż dobry a już na pewno nie 2x pod rząd.
1
Wrócił stary, dobry Espanyol któremu życzę spadku. Ciekawe jak zagrają z Realem?
0
Sędzia kompletnie nie dawał sobie rady. Rakitic chyba zagrał najsłabiej. Kompletnie zagubiony. Brakowało go w środku bardzo często.
Szkoda straconych punktów. Wolałbym remis w pucharze;p Chociaż ciekawe jak Espanyol zagra za te kilka dni.
1
Kilka lat temu Espanyol grał tak w niemal każdych derbach. Dlatego życzę im spadku.
1
Wypraszam sobie. Jakiś rok temu widziałem dokładną analizę karnych Leo i sposobu w jaki to robi, plus statystyki i porównania z innymi. Strzał w swój prawy to była norma. Nigdy nawet nie zbliżył się do czołówki. Strzelać karne ze skutecznością 70-80% w topowej drużynie to raczej kiepsko. Największy żal miałem do Guardioli, bo aż prosiło się o rotacje. Jak będę mieć więcej czasu z pewnością poszukam. Ktoś na forum to wrzucał
1
Messi od zawsze kiepsko strzelał karne. Jeszcze w czasach gdy bramkarze tak dobrze ich nie bronili. Guardiola (niestety też my wszyscy) został ukarany w meczu z Chelsea w 2012roku. Skończyło się tragicznie, a był przecież Xavi czy Fabregas
1
Początek miał fatalny. Kilka strat i złych podań zanotował. Zderzenie to też wina rozkojarzenia. Potem faktycznie było dużo lepiej.
2
Co do Cristiano to przemawiają za nim statystyki, gra już nie bardzo. Brak Busquetsa to jawna kpina mimo sympatii do Krychowiaka.
0
Patrząc na grę Alby i Mathieu żałuję, że nie kupiliśmy lewego obrońcy. Choć kto mógł wiedzieć że Alves znowu zacznie błyszczeć i utrzymać formę.
A co do ofensywy to faktycznie Halilović bardzo przypomina Messiego.
0
Od kilku tygodni jest zdecydowanie najlepszy a już na pewno w pierwszej trójce. Znowu można po meczu zrobić 2-3 minutowy filmik z jego trikami. Messi Suarez i Neymar niech czują się zagrożeni w przyszłym roku jeśli Andres utrzyma formę:)
0
Barcelona ma fatalnych negocjatorów. Tak samo było z koszulkami. Po roku większość topowych drużyn dostawała więcej niż my. Albo zatrząsnąć rynkiem, albo nie sprzedawać.
2
Z moich badań natomiast wynika, że skoro tyle niemal dostaje Manchester United który średnio radzi sobie ostatnimi laty i w anglii i europie, to Barcelona zasługuje co najmniej na 75mln. Skandalem była dla mnie ostatnia umowa, która po chyba roku była już 5, choć drużyna była na szczycie. Skandalem będzie coś czuję następna, bo i pieniądze niezadowalające i sam sponsor o kiepskiej reputacji.
0
Ma coś i z Iniesty i z Busquetsa. No i potrafi zapierdzielać jak Alba. Gdy zastępował Alvesa grał tak, że za brazylijczykiem specjalnie nie tęskniłem:)
1
Busquets w pierwszej połowie nie był zbyt mocnym punktem. Zaliczył na pewno co najmniej 3 kiepskie zagrania. Później faktycznie mocny punkt.
A co do Roberto to cieszy jego gra. Liczę po cichu że będzie z niego bardziej uniwersalny Iniesta. Szkoda że Rafinha doznał tak poważnej kontuzji akurat gdy zaczynał czuć luz, bo moglibyśmy dopisać dwóch kolejnych mocnych wychowanków do listy.
0
3-4 lata temu gdy grał to nie zawodził, teraz tez nie odstaje. Współczuję mu
0
Może i odrobinę przesadziłem, ale co oglądam Real, to facet partoli aż miło patrzeć. Strzały bez przygotowania, kiepskie dryblingi. Dla pewności wszedłem jeszcze na rm.pl i tak też wieeelu mówi że ławka mu się należy.
0
Real wie jak ubić wielki interes a takim na pewno będzie sprzedaż Cristiano. Nie wiem ile wart jest marketingowo, ale piłkarsko, biorąc pod uwagę wiek i wysokie ceny-nie więcej niż 25mln. Natomiast sprzedaż wyniesie pewnie 70-80mln
0
Gerard ma problemy ze sobą. Jak tylko uda mu się rajd albo podanie, to sam dla siebie jest już geniuszem. Dwa mecze Evertonu i kilka skrótów to mało oglądania, ale utwierdziły mnie w tym przekonaniu.
Dennis Suarez, Alen Halilovic i Traore (mimo wszystko) to dla mnie kandydaci do powrotów.
Żal trochę Martina bo wcisnęli mu do głowy że może być następcą Alvesa, ale jak widać więcej w tym było nadziei. Mam nadzieję że chociaż dobrze się tam bawi.
0
Montoya wchodził do Barcy jak jeszcze oglądałem wszystkie mecze i dla mnie w ani jednym nie zagrał na miarę klubu.