5

Jeśli się z tego nie wytłumaczy, powinien dostać porządną karę.

1

W to że to nie ustawione ciężko uwierzyć, ale i tak to coś pięknego.

5

Polak nie powinien ruszać niczego co jest Michnika. Duma nie powinna mu pozwalać.

0

Trzeba bylo 3-4 lata temu gdy Pique i reszta grali slabo a on niemal bezblednie dawac mu wiecej szans. Dla mnie ciagle moze odpalic bo rusza glowa na boisku.

4

A ja tam lubię Orłowskiego. Dziwnie interpretuje wydarzenia na boisku, ale wiedzę ma niesamowitą.

0

Ja tam TVN powstałej za pieniądze WSI nie wierzę.
Polakom radzę robić to samo.
http://www.wirtualnemedia.pl/article/2303555_Antoni_Macierewicz_nie_musi_przepraszac_ITI.htm?i=2303555&v=

0

Gdyby grał tak w Barcelonie jak w Arsenalu, nie chciałbym jego sprzedaży. W meczach reprezentacji było widać że formy nigdy nie stracił, po prostu w Barcelonie jakby nie był sobą. Może to nie tyle co sam klub, ile chyba Messi.

0

Nigdy nie pomyliłeś się w typowaniach?
Poza tym Alexis jest niewiele mniej genialny, tylko że ewidentnie w Barcelonie się blokował. Zastanawiam się tylko jak grałby Aguero. Jeśli oczywiście by grał a nie kurował się.

4

Mam nadzieję że Sergi Roberto częściej będzie grać na środku. Strasznie przypomina Iniestę swoimi wejściami.

0

Pod jakim względem najlepsze? Katar gorzej się kojarzy od amerykańskiej firmy i to zdecydowanie.

A co do wielkości kontraktu, to jest on na poziomie United. Liga angielska bardziej medialna, ale bycie najlepszą drużyną globu i XXI wieku to chyba dostateczny powód by zdeklasować i czerwone diabły.

0

Polecam Hoop Colę. Tańsza i nie tak słodka. No i nasza Polska. Choć cholera wie czy jakiś SBek nie dostał jej w spadku;p

0

Nie przypominam sobie by Montoy'a zaliczył występ więcej niż dobry a już na pewno nie 2x pod rząd.

1

Wrócił stary, dobry Espanyol któremu życzę spadku. Ciekawe jak zagrają z Realem?

0

Sędzia kompletnie nie dawał sobie rady. Rakitic chyba zagrał najsłabiej. Kompletnie zagubiony. Brakowało go w środku bardzo często.
Szkoda straconych punktów. Wolałbym remis w pucharze;p Chociaż ciekawe jak Espanyol zagra za te kilka dni.

1

Kilka lat temu Espanyol grał tak w niemal każdych derbach. Dlatego życzę im spadku.

1

Wypraszam sobie. Jakiś rok temu widziałem dokładną analizę karnych Leo i sposobu w jaki to robi, plus statystyki i porównania z innymi. Strzał w swój prawy to była norma. Nigdy nawet nie zbliżył się do czołówki. Strzelać karne ze skutecznością 70-80% w topowej drużynie to raczej kiepsko. Największy żal miałem do Guardioli, bo aż prosiło się o rotacje. Jak będę mieć więcej czasu z pewnością poszukam. Ktoś na forum to wrzucał

1

Messi od zawsze kiepsko strzelał karne. Jeszcze w czasach gdy bramkarze tak dobrze ich nie bronili. Guardiola (niestety też my wszyscy) został ukarany w meczu z Chelsea w 2012roku. Skończyło się tragicznie, a był przecież Xavi czy Fabregas

1

Początek miał fatalny. Kilka strat i złych podań zanotował. Zderzenie to też wina rozkojarzenia. Potem faktycznie było dużo lepiej.

2

Co do Cristiano to przemawiają za nim statystyki, gra już nie bardzo. Brak Busquetsa to jawna kpina mimo sympatii do Krychowiaka.

0

Patrząc na grę Alby i Mathieu żałuję, że nie kupiliśmy lewego obrońcy. Choć kto mógł wiedzieć że Alves znowu zacznie błyszczeć i utrzymać formę.
A co do ofensywy to faktycznie Halilović bardzo przypomina Messiego.

0

Od kilku tygodni jest zdecydowanie najlepszy a już na pewno w pierwszej trójce. Znowu można po meczu zrobić 2-3 minutowy filmik z jego trikami. Messi Suarez i Neymar niech czują się zagrożeni w przyszłym roku jeśli Andres utrzyma formę:)

0

Barcelona ma fatalnych negocjatorów. Tak samo było z koszulkami. Po roku większość topowych drużyn dostawała więcej niż my. Albo zatrząsnąć rynkiem, albo nie sprzedawać.

2

Z moich badań natomiast wynika, że skoro tyle niemal dostaje Manchester United który średnio radzi sobie ostatnimi laty i w anglii i europie, to Barcelona zasługuje co najmniej na 75mln. Skandalem była dla mnie ostatnia umowa, która po chyba roku była już 5, choć drużyna była na szczycie. Skandalem będzie coś czuję następna, bo i pieniądze niezadowalające i sam sponsor o kiepskiej reputacji.

0

Ma coś i z Iniesty i z Busquetsa. No i potrafi zapierdzielać jak Alba. Gdy zastępował Alvesa grał tak, że za brazylijczykiem specjalnie nie tęskniłem:)

1

Busquets w pierwszej połowie nie był zbyt mocnym punktem. Zaliczył na pewno co najmniej 3 kiepskie zagrania. Później faktycznie mocny punkt.
A co do Roberto to cieszy jego gra. Liczę po cichu że będzie z niego bardziej uniwersalny Iniesta. Szkoda że Rafinha doznał tak poważnej kontuzji akurat gdy zaczynał czuć luz, bo moglibyśmy dopisać dwóch kolejnych mocnych wychowanków do listy.

0

3-4 lata temu gdy grał to nie zawodził, teraz tez nie odstaje. Współczuję mu

0

Może i odrobinę przesadziłem, ale co oglądam Real, to facet partoli aż miło patrzeć. Strzały bez przygotowania, kiepskie dryblingi. Dla pewności wszedłem jeszcze na rm.pl i tak też wieeelu mówi że ławka mu się należy.

0

Real wie jak ubić wielki interes a takim na pewno będzie sprzedaż Cristiano. Nie wiem ile wart jest marketingowo, ale piłkarsko, biorąc pod uwagę wiek i wysokie ceny-nie więcej niż 25mln. Natomiast sprzedaż wyniesie pewnie 70-80mln

0

Gerard ma problemy ze sobą. Jak tylko uda mu się rajd albo podanie, to sam dla siebie jest już geniuszem. Dwa mecze Evertonu i kilka skrótów to mało oglądania, ale utwierdziły mnie w tym przekonaniu.
Dennis Suarez, Alen Halilovic i Traore (mimo wszystko) to dla mnie kandydaci do powrotów.
Żal trochę Martina bo wcisnęli mu do głowy że może być następcą Alvesa, ale jak widać więcej w tym było nadziei. Mam nadzieję że chociaż dobrze się tam bawi.

0

Montoya wchodził do Barcy jak jeszcze oglądałem wszystkie mecze i dla mnie w ani jednym nie zagrał na miarę klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?