9

W finale z Chile mogl zagrac lepiej (choc to bardziej awantura byla)ale od lat ciagnie ta druzyne za uszy. Na moje niech odpusci sobie gre w reprezentacji do MS co najmniej. PS. Sacchi chyba nie zauwazyl jak zmienil sie futbol przez te 30 lat. Kiedys indywidualnoaci wygrywaly i mecze i turnieje dzis nawet di Stefano z Maradona nic by nie zrobili bez 9 zmotywowanych i dobrych kolegow

0

Akurat gdy w końcu się przyjął? Zaczyna dryblować, ma niezły strzał i haruje za dwóch. Oglądałem nie raz i nie dwa valencie i opis "chimeryczny" pasuje do tego pilkarza za 50mln.

3

Tylko czy na rękę jest nam kraj z niebezpieczną religią, którego władze szachują idio tów z UE? Turcja przyjmuje sobie uchodźców jakich chce, dostaje miliardy euro za to, zamachy tam są na porządku dziennym a Merkel z resztą błaznów jeszcze chcieli im umożliwić bezproblemowe poruszanie po EU. Europa tonie. Polskę próbują w to wciągnąć, ale na szczęście jawnych zdrajców obaliliśmy. Najgorsze niestety jest to, że nie ma dla PIS alternatywy. Kukiz i narodowcy trochę zbyt słabi są.

0

3 finały to sporo ale nie jest powiedziane że bez Messiego nie będzie kolejnych. Na MŚ nie widzę Argentyny, ale na kolejnym CA jak najbardziej. Choć oglądałem niewiele meczy, to moim zdaniem sędziowanie też odcisnęło piętno na wynikach. Finał to była tragedia. Szczególnie w pierwszej połowie.
Co do opaski kapitańskiej to od początku byłem przeciwnikiem wręczania jej Leo i w Argentynie i jako któryś w Barcelonie. Chyba że ma to na celu niedostawania żółtych kartek w przypadku protestów. Facet stworzony jest do grania a nie do dyskutowania czy zagrzewania do walki.

0

Co do Messiego odnoszę wrażenie że nie można było się pomylić;p Pamiętam że miałem żal że nie gra ciągle od początku.

2

Wyrosłeś na największego spośród durnych dekli. Historia zna setki transferów którym do końca zaprzeczano ze wszystkich stron. Zanim kogoś obrazisz to chociaż miej powód.

0

Amunike też kariery nie zrobił;)

0

Rozumiem jeszcze ze Rezerwowy reprezentant Hiszpani

0

Też mi się tak zdaje.

2

Tylko Barcelona jest w stanie sprzedać reprezentanta Hiszpanii za 8 mln;) Trzeba było go opylić 3-4 lata temu, gdy błyszczał na tle kiepskich wtedy Pique i Mascherano, skoro i tak nie grał. Powodzenia Marc.

2

Przesuwać na PO faceta który ma szansę zastąpić Iniestę nie jest dobrym posunięciem.

0

Nie wiem ile byśmy dostali za Munira, ale mógłby go zastąpić właśnie Vitolo. Wysoki, w miarę silny, szybki i z dobrym drylingiem. Choć Ben Arfa tańszy i póki co w gazie;)

0

Patrząc po tym jak wiele znaczył Di Stefano dla Realu, śmiało można powiedzieć, że bez niego nie było by takich sukcesów. Jednak nie karałbym klubu, tylko osób które za to odpowiadały.

0

Pozmieniali pozycje zawodnikom byle kogoś tam upchnąć. Bez sensu. Za Messiego Iniesta, a Argentyńczyk za Cristiano bądz ewentualnie Modrica.

0

Z sukcesów wypada się cieszyć więc i finał powinien być świętowany. A co do nas to musisz okazać trochę zrozumienia. Barcelona była w zasadzie zdecydowanym faworytem aż do przerwy reprezentacyjnej a tu bach. Poza tym patrząc na grę Atletico (które spektakularnie grało chyba tylko z Barcą) czy Realu aż ciężko uwierzyć, że Barcy tam nie ma;p

4

Czy tylko ja miałem wrażenie, że Vidal póki występował częściej, grał dużo lepiej niż Alves? Oglądam jakieś 90-95% spotkań, więc widocznie opuściłem te, w których grał tragicznie. Dla mnie zupełnie niezrozumiałe odsunięcie od składu.

0

Nie wiem czy potrzebujemy pomocnika. Rafinha przed kontuzją grał super.
Sergi Roberto powinien być zmiennikiem Iniesty. Zbyt mądry to zawodnik by szlajał się po różnych pozycjach. W końcu skończy jak Bartra, który gdy był dużo lepszy od Pique czy Masche, lądował na ławce.

0

Granie na niego wcale nie będzie złym pomysłem;) Strzelanie jak popadnie nie jest mocną strona Portugalczyka. Wolałbym potknięcie Madrytu

1

Kolegów aż tak złych nie miał a poza tym ciężej jest teraz mijać obronę niż kiedyś.

2

Z Verrattim wstrzymałbym się. Piłkarz absolutnie topowy, ale może Rafinha i Sergi Roberto(który powinien grać na srodku) rozwiną skrzydła. Priorytetem napastnik i obrońca.

0

Podaj konto, zrobimy zrzutkę na taki prezent, by przyznali walkowera;p

0

Mógł i powiem szczerze, lepiej dla wszystkich by było gdyby jej nie pokazał. Pogrozić i wywalić przy kolejnym faulu.

0

Enrique dał ciała ze zmianami. Ciekawe czy Iniesta i Rakitic zeszli przez zmęczenie bądź przez drobny uraz?

0

Nie wiem w jakiej formie jest Rakitic i co z Iniesta, ale Enrique zmieniając ich dla mnie zdusił grę.

0

Zmiany do tyłka. Tylko zmianę Busiego rozumiem. Chyba ze Rakitic faktycznie wciaz kiepsko

0

Utkwił mi w pamięci fragment jak Rakitic dostał piłkę z prawej strony boiska na środku i osaczyło go 3 albo 4 piłkarzy Realu. Nikt nie ruszył, nikt nie wyszedł na pozycję. Biegał, przepychał się, bił się jak mógł o piłkę gdy już ją stracił. No i wszystko pierdyknęło gdy zszedł. Gdy Real atakował cofało się 4 obrońców i Busi.

0

Iniesta od straty brami (wtedy przynajmniej do zauważyłem) w ogóle się nie cofał. Do obrony była nominalna 4 +Busi. Masakra. Enrique powinien ich za jaja powiesić. Messi też w drugiej połowie strata za stratą. Z Atletico coś czuję będzie lepiej. Choć z tyłu głowy mam też obawy co do dołku o którym pisze Pique;/

0

Fanom Del Bosque chciałbym przypomnieć gdy po wygranych ME chyba zabrał do Meksyku wszystkich piłkarzy Barcelony jakich mógł mimo, że graliśmy z Sevilla SH po 3 albo 4 dniach. Zapis kontraktu między federacjami nie wymagał wystawiania aż tylko piłkarzy z mistrzostw.

0

Ciekaw byłbym sondy Alves-Vidal, bo dla mnie zdecydowanie lepiej prezentuje się Hiszpan

0

Z Villarealem nie gra się lekko więc niech idzie i da z siebie wszystko. Oczywiście rozmowę powinien odbyć z Lucho. Real o majstra raczej się nie bije już, a trzeba walczyć z każdym o 3pkt w najmocniejszym składzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?