4

Chyba tylko Valencia moze wywalic Valverde. A patrzac po zarzadzie i to nie jest pewne. A Messi coraz starszy...

0

Dowiemy sie o tym pewnie dopiero z autobiografi gdy ja ktos napisze.
Jesli to jednak prawda, to szacun dla... Suareza

3

:(

0

Nie chce Griezmanna tak samo jak Neymara, ale wolalbym juz tego drugiego. Moze z wymiana za Cou? Martwi mnie ze z pilkarzy zdolnych do kontry mamy kruchego Dembele, Messiego, olewanego Malcoma i lewego obronce.
A ceny za Cillessena i Malcoma smieszne.

1

Roberto, nie Twoja wina że każą Ci być PO.

1

Mi imponowal bieganiem, zaangażowaniem i tym że nogę potrafi wsadzić skutecznie:) choć faktycznie straty czasami rzucaly się w oczy. Będzie dobrze wyglądać z Puigiem:)

1

Po co nierozgarniety Bartomeu przedłużył z nim kontrakt? Pomijam że przecież mógł wygrać półfinał. Po prostu te kilka miesięcy temu wszystko się mogło zdarzyć, A jak przegra PK to jeszcze trzeba będzie mu płacić za opuszczenie klubu

0

Ja mu 6 nie dawałem, ale to mnie tak nie razi jak 1. Rozgrywal i dryblowal. W drugiej polowie zawiodl mocno. Brakowalo krzykow na zenujacych kolegow, cofniecia sie(choc nikt nie wie co kazal robic ) Obudzil sie za pozno.
Spierac sie nie ma sensu. Mogl zagrac duuiizo lepiej

0

Gdyby Barca awansowala sam pewnie co najmniej tyle bys dal.
Wybijalismy pilke na oslep. Mial po nia skakac? Dla mnie obok Vidala najlepszy

2

Messi 1? Serio?

0

Ech ten Valverde....

2

W jakis sposob bronia go sytuacje z pierwszej polowy. Jednak druga to juz dramat łacznie ze zmianami ktore byly smieszne albo za pozno.
Facet do dymisji. Fajne sa mistrzostwa, krajowe puchary, ale wszyscy lacznie z pilkarzami chcieli LM a tu byl gwalt i to znowu

0

Niech Valverde policzy zle zagrania Liverpoolu to moze sie zreflektuje. To nie byl super poziom tylko zaangazowanie i wola walki.
Ty zagrales z wola obrony. Malcom, idz z tego klubu bo Valverde zostaje:/

2

Taka Barce to i by Raków objechał. Jednak i tak nie umniejsza to Kloppowi zaslug. Super trener

3

Najlepszy Valverde. Malcom to mogl juz nie wchodzic i sie na niego wysr...
Brawa tez dla Bartomeu ze z tym murarzem i obrazalskim trenerem przedluzyl kontrakt.

1

Leo w ogolnych bramkach w LM raczej CR nie pobije. Te 17 to tez zdaje sie za duzo. Ale i tak jest najlepszy

0

Z atakujacym Liverpoolem... Malcom

7

Wspolczuje troche Liverpoolowi choc bardziej Salahowi. Z nim mogli ograc Real rok temu, a teraz mieliby wieksze szanse w dwumeczu z nami.
Zdarza sie. Obysmy wykorzystali oslabienie i ani przez chwile nie dali im nadziei:)

0

Pilkarz z wybitnie srednim strzalem tak uderza....:)

0

Nie. Busquets to osobna historia. Pamietam jak zaczynal. Nie notowal w ogole strat. Czekam na powrot do formy

0

Wielu zaczynalo od ogonow. Pytanie jak zniesie przybranie na wadze. 56kg to maja raczej bardzo szczuple kobiety. Poki co zasluguje zdecydowanie na wiecej minut i oby jeszcze zagral i to bez Boatenga przed nim

0

Nie potrafi juz tak utrzymuwac pilki jak na poczatku. Prokuruje tym grozne sytuacje.
Jakby trzymalo go po imprezie u Neymara..

2

Prince wszystko zepsul moim zdaniem. Zalamalem rece juz po pierwszym jego kontakcie, gdy proba przyjecia pilki podal rywalowi

1

Salahowi mozna wspolczuc jakby nie zagral.

0

Pojedynki 1na1 ida mu slabo. Ale z przodu super jak na poczatki.

0

Kosztowal tyle ze powinien miec osobistego lekarza, masazyste, ktorzy byli by z nim nawet przy rozgrzewce. Za duzo tego

3

Boateng ma "szczescie" ze byly kontuzje bo bylby na pewno uznany za najgorszego.

A Malcoma za granie z rezerwami nie oceniajmy. Nigdy z nimi nie blyszczy, w przeciwienstwie go grania z pierwszym garniturem

1

I co dalej z nim? Za Albe? Slabo to widze

2

A my jakiego napastnika kupimy? Rashforda?

0

tez pozdrawiam:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?