endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 powodzenia w Bayernie:)
0
@ramon59 alkohol to zło. Nawet Barca nie jest tego warta
1
Barcelona wygrala tylko jedno (jak dobrze pamietam) sporkanie o stawke z ostatnich 6 gdy na lawce trenerskiej byl Valverde
1
Z ostatnich 6 meczy Valverde wygral tylko 1. BRAWO
1
Rozumiem chcieć Neymara, ale nie za wszelką cenę. I jak oddawać to tych co się nie sprawdzili bądź są niepotrzebni.
0
było by raczej tradycją
0
@Al FCB pamietam te setki marnowane przez Kamerunczyka:) co by nie gdybac, Zlatan sie nie udał:) pzdr
0
@Al FCB po nim podnieśliśmy tylko 1, a w meczach z Interem Zlatan zagrał bardzo słabo. Eto za to nam krwi napsuł.
1
A ja bym tylko chciał żeby Puig został!!!!!!!!!!!!!!
10
Kto wie czy gdyby nie pozbycie się go, nie mielibyśmy więcej pucharów LM
0
Umtiti, Cou i Rakitic jak dla mnie mogliby byc wlaczeni w transfer Neymara. Bez doplaty. Nic na sile jak to mowia.
Ps. Niech tylko jego zdrowko przeswietla
3
Lubie Busquetsa i poki co w formie jest nie do zastapienia. Jednak formy nie ma wiec zapraszam na lawke
20
@WiatruuV2 jak juz sie bawimy, to Neymar z ostatnich sezonow w Barcy jest lepszy niz Cou z Liverpoolu
0
Alba tez?:) .
32
Czy tylko mi jeszcze nie przeszlo po porazce z Liverpoolem?
0
Podejrzewam ze duza czesc krytykow (braku) stylu Valverde po cichu liczy ze Neymar przyjdzie. Wszystko z nadzieja ze 2015r wroci.
Swoja droga mam wrazenie ze Valverde moglby osiagnac duzo wiecej niz Enrique od 2014r. MSN to byli pilkarze ktorzy razem potrafili przejsc kazda obrone i koledzy nim niemal nie byli pptrzebni
1
W Realu byl strasznym burakiem na boisku
1
Fatalny transfer. Bardzo
3
@drNo Alba jest jaki jest, ale troche sie poprawil jesli chodzi o aktorstwo. Juz tak nie drazni jak Suarez.
Chcialbym by go posadzil ale nie dlatego ze Alba obnizyl loty tylko dlatego ze Junior wybil na calego
0
@barcafan8804 juz dostatecznie duzo przewalili na transferach. Trzeba miec tez pomysl na gre i cwiczyc by miec sile gdy przychodzi wiosna.
2
Jak znowu bedzie nas katowac swoim"stylem" to przynajmniej bedzie mial na co zrzucic
0
@dawid12304 kopie się po głowie przez większą część sezonu. Przez 2 miesiące w sezonie był kozakiem. Potrafi, ale musimy mieć kogoś kto od święta gra słabo. Ławka bardzo dobrze by mu zrobiła.
1
Powinien grac gdy ma forme i siadac gdy jej nie ma i sa lepsi. Tyle
1
",,, ale przyznaje, że z dojściem do porozumienia z zawodnikiem nie byłoby problemu."
Pewnie dadzą mu 7mln a potem będą mieć problem z oddaniem.
1
Oby źle wspominał nie klub, a tylko Valverde
1
Juz sie nie moge doczekac oficjalnej oferty od Interu. Lubie sie smiac
12
Oby Malcom wbil druzynom Valverde ze 20 bramek.
0
@ksawizimens wypelni kontrakt i nici z zarobku
4
Strasznie mnie ciekawi ile Malcomowi dawala Roma w kontrakcie. Strrrrrasznie
1
Hleb, Caseres, Henrique i Ibra, Czychrynski Keirrison- to drogie wtopy z pierwszych 2lat Guardioli. Jak widac za dobrze tez to nie wygladalo.