endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejny przyklad na to jakimi idi otami są czlonkowie zarzadu Barcy
0
Moze to przez to ze musial go odstawic Barca gra zamiast zle, katastrofalnie?
1
Sezon mozna chyba spisac na straty. Valverde wywalą dopiero jak odpadniemy z pucharow albo w lidze bedziemy daleko od pierwszego miejsca.
0
@TeKa nie powołano go na ten kabaret
0
@betonito nie biorę pod uwagę tego że Valverde zostanie 1 sezon a co dopiero 3
10
Gdyby odgwizdali Twój faul od tyłu na Alvesie w polu karnym, nie byłbyś w czołówce Złotej Piłki w 2010.
0
@ForcaMilosz nazwiska to on jeszcze nie ma. Odwazna i dosc jednostkowa opinia.
1
@Yoshi94 jest skuteczny i silny ale zdaje sie ze Chelsea to kocha. Barcy to na pewno nie:)
4
@betonito z Suarezem grzalby lawke? 3 sezony?
0
@ForcaMilosz nie twierdze ze nie potrafia ale jednoczesnie ten pierwszy umie tez stworzyc zagrozenie pod swoją bramką a ten drugi zniknac na dluuugo mimo ze jest pomocnikiem.
Ps. Ogladalem w presezonie Puiga z Chelsea, Napoli(2-1) i Arsenalem. Bardzo dobre wrazenie na mnie zrobil. Sprawdzilem nawet komentarze u nas i kazdy go bardzo chwalil. Nie wiem skad u Ciebie ta krytyka
0
@ForcaMilosz tylko że z wiekiem to i tak jak dla mnie nie ma wiele wspólnego. Puig to dla mnie juz teraz kreator z górnej półki. Zapewne kuleje u niego wiele innych aspektów, ale nie da się ukryć że chyba tylko Jong i Messi potrafią obecnie zaskoczyć nietuzinkowym podaniem.
0
@ForcaMilosz Xavi to miał 18 lat gdy gościł regularnie w pierwszym składzie
0
A ja dałem sobie spokój po 2tyg w TPS Winogrady gdy miałem 15 lat, bo sądziłem że już za późno....:)
3
@VanBarca Obrażasz mimo że Twoja wypowiedź pozostawia wiele do życzenia.
" Patric odpowiadał mądrze, z sensem skoro został wybrany na takie stanowisko"-został wybrany przez tych samych którzy pozwolili odejść Neymarowi i którzy ze sporą nawiązką wywalili pieniądze na piłkarzy którym trener szuka na siłę pozycji. Zostawili trenera który co roku pozwala nas "gwałcić" w LM. Pomijam że aspekty wizualne są poniżej krytyki.
Kolejna sprawa to Puig. Skoro chłopak nie odstawał w presezonie z topowymi drużynami, to dlaczego ma nie grać w drużynie której rozgrywającym jest napastnik?
Pewnie że wiele komentarzy nic nie wnosi do dyskusji. Czasami człowiek ma ochote po prostu coś z siebie wyrzucić. Daruj sobie więc swoje przytyki tym bardziej że wszystko wskazuje na to że to będzie jeszcze gorszy sezon niż poprzedni za co odpowiadać będzie najbardziej zarząd, który mimo porażek i fatalnej gry zostawił Valverde
0
Zadnego wypozyczenia!!!
3
@Marcello pamiętam jak Xavi albo Messi pauzowali za nadmiar kartek i wszystkie były za dyskusje:)
0
@Fabik87 jest progres. Nie tak dawno chciano za niego placic gruby hajs
0
W ktoryms skrocie Dinama w LM blyszczal jakis inny ich pilkarz. Zrobil na mnie lepsze wrazenie. Musze go odszukac i obserwowac. Olmo to moze byc gracz swiatowej slawy ale nie musi
2
@Barca_Big_Moment ja mam coraz wieksze przekonane do ten Haaga
2
Jesli o Messim tak mowi, to pewnie z Neymarem nawet nie rozmawia:)
Ps. Ogladalem ostatni kwadrans wczorajszego meczu i widzialem tylko ze sedzia odgwizdal faul Messiego na Thiago Silvie...ktorego nie powinno byc:)
2
Sprzedac trzeba ale mimo wszystko nie zasluzyl na tyle zlych slow
0
@FanKomenatrzyCyron1 on ma wiecznie problem:) pewnie ma na fb "stop nienawisci":)
0
@wonsz_w_pomidorach w propagandzie moze smialo sie porownywac z tvn ale za to jest tam teraz spooooro pilki noznej:)
0
@Rzetafi nic nie powiemy. Tak samo jesli Valverde zdarzy sie wygrac z kims po ładnej grze
6
Generalnie najlepszy młody twór Barcelony ma u Valverde najgorzej. Jedyny ktory daje namiastkę najlepszej Barcy
5
Wywalmy ponad 120mln na 28 letniego pilkarza nie mając dla niego miejsca. Ktos tu popiera jeszcze Bartomeu i Valverde?
0
@Azi jestem jak najbardziej za. Nasz żenujący poziom gry utwierdza mnie w tym
0
@TomekSulecki nie Ty jeden sensu w tym nie widzisz.
2
Gdy czasami seriami spie po 4-5h to nie mam duzo energii. Fajnie ze Pique tak sie poswieca tylko szkoda ze nie dla klubu
1
@xavi890 no braklo niewiele by wygral wszystko... tak jak Guardioli, ten Haagowi ...i wielu innym wczesniej.
Gdybowska LM jest wystarczająca by o rok przedluzyc ten koszmar?