0

i cyk, Bartomeu go nie wywali po porażce bo jak tak można po meczach z kimś kto pokonał Liverpool?:)

0

@Ramon facet jest 3 sezon i jesli wliczyc pierwsze jego okienko to wydal jako trener najwiecej w dziejach pilki noznej. Choc nie wiadomo czy facet ma jakis wplyw na transfery.
Poza meczami w LM w poprzednim sezonie nie szlo ich ogladac. Oczy krwawią i wszystko opiera sie na ter Stegenie i najlepszym pilkarzu na swiecie. I tym zaskakuje co mecz.
Dolozyc do tego ogromna ilosc sytuacji jakie mają przeciwnicy i mamy obraz tego patałacha

0

@Ramon a zauwazyles ze on nie chce sie pozbyc Valverde za posiadanie pilki tylko za caloksztalt, w tym styl?

2

@AlvaroHanso prawie sie nabralem ze Ty tak serio:)

1

Mogli by miec i 35% gdyby jesli juz odzyskuja pilke SZYBKO wychodzą z kontrą. Teraz natomiast jestesmy druzyna ktora blyskawicznie przechodzi z kontry do ataku pozycyjnego

1

@AxelF w zasadzie kazdy kto probowal wchodzic do druzyny lubil wychodzic zza obroncow. Alcacerowi kiedys naliczylem z 6 takich wybiegniec przez 70min po ktorych zszedl

0

Oby to co zrobil wczoraj Cou to byl nowy poczatek

0

@Tatazolwinia przyznaje:)

1

@Bucjan super. Bo w pilce wygrywa ten co przeprowadza dobre zmiany...
Ps. Ogladalem caly mecz

4

Gdyby nie Ty to mecze Barcy wygladaly by lepiej

2

Ciekawe jak na gre Barcy reaguje Xavi i Iniesta?

0

Pamietam jak w el clasico po uderzeniu przez Marcelo Messi byl tak zly, ze w jednym z pojedynkow z Casemiro tak sie wygiął i niemal natychmiast obrocil, ze wszystkim by Brazylijczyk odebral polke tylko nie jemu

3

@Más que un użytkownik bez przesady. Jest masa udanych transferow brazylijczykow

0

@Afamir Atalanta ma 1pkt straty do 4 miejsca. Wydaje sie mocniejsza niz Lyon. Sam ich zaznaczylem ze wzgledu na ich styl. Drugim wyborem ustawilbym Tottenham, ale nie moge:)

2

Kubo zrobil bardzo dobre wrazenie. Odegaarda juz widzialem dluzej wiec rowniez sie spodziewam co najmniej malych fajerwerkow.

2

@Lionello nikt by go nie chcial gdybysmy nie przeplacali za pilkarzy ktorym potem trener i dziennikarze szukaja pozycji.
Pilkarsko jest nam potrzebny bo chyba tylko Mane i Hazard sa na podobnym poziomie

0

@VanBarca tez tego chce ale skoro zarzad w zasadzie nie bral go pod uwage dotad, to i po odpadnieciu nie bedzie

0

@Ramon nie odstawal ani z Napoli ani z Chelsea. Problemem jest fakt ze nie dostaje szans

0

@jolowanila chlopaki nie płaczą:)

0

@MarioVeB! Przepraszam ze wyrazam na forum swoja opinię:)

0

@tomasthc Valverde meczyl go podroza choc nie mial zamiaru go wystawiac bo ...byl zmęczony. Taka logika

0

@RanDiFCB przede wszystkim Toure mogl grac chocby na pozycji Keity. Tez o to mialem zal do Pepa tym bardziej ze obserwowalem Keite i nie trafialy do mnie jego argumenty. A ogladalem wtedy 95% meczy Barcy

0

@Ramon nie mial problemow w presezonie ani z Chelsea ani z Napoli. Nie ma grac co mecz, tylko gdy jest okazja.
Skoro bral go wiedzac kiedy gral i ze tylko kataklizm sprawi ze pojawi sie choc na minute, to po co męczyl?

3

Cos mi sie wydaje ze Puiq z mlodzieniaszkow bedzie grywac u Valverde najmniej

4

@WiatruuV2 Sam się zastanawiam co z tym Arthurem? Przecież rok temu nie dało mu się zabrać piłki. Teraz co mecz coś zawali.
A co do Aleni, osobiście mam mieszane uczucia. Chłopak szybki, ale nie widzę go w Barcelonie Valverde.

24

Ja będę zachwycony jak odejdziesz razem z Bartomeu

0

@ProMILs tą pokrakę z ławki usuną po sezonie. Bartomeu jest tępy ale kibice nie

4

Puig spierd... od tych głąbów i wbijaj kazdej druzynie Valverde co mecz ze dwie bramki.

13

Obudzcie mnie jak wejdzie Puig:)

2

Widac ze z nim Barca Valverde gra lepiej. Coz poradzic?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?