endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dafik85 niestety być z Hiszpanii:(
0
Chłopak ma pecha bo i Setien niebardzo może ryzykować skoro wszystko na styk
0
Mnie nie przekonał. Było lepiej, ale sprokurował kilka akcji rywali
3
O poprawie będzie można rozmawiać jak ktoś założy taki pressing jak Athletik i zaczniecie spod niego wychodzic
17
Przypomnę redakcji że Roberto mógł a raczej powinien wyleciec
0
@19cukier48 nie ma i jak będzie chciał odejść to go zrozumiem. Byle nie za 10-12mln
2
@19cukier48 no to zostawić. 10mln to nic a on ciągle się przydaje. Choć Bartomeu to fraj...
0
@wasko77 pewnie że tak. Jednak usprawiedliwia go fakt że był jedynym motorem poza Fatim(w pierwszej połowie). Za nim powinien ktoś biec i gdy Leo straci piłkę ten odbiera albo choć wybija
0
@HaszKa_KRK1899 nie odkupi choćby miał przyjść Mane z van Dijkiem za 1euro
0
Nie widzę sensu nadwyrężać budżetu dla polsrodka. Później będziemy żałować
1
@Pustelnik biorę w ciemno majstra
0
@Przemek2323 w lidze mistrzów 2 lata temu graliśmy tragicznie:) a i wcześniej mecze były przeplatane tragediami
0
Ciekawe że pół roku wystarczyło autorowi zauważyć większą odporność u Fatiego:)
0
Dziwny ten jego przypadek. Nie dostał u nas szansy, a że żałowałem iż odszedł, jakoś dobre 3 lata sprawdzałem jak mu się wiedzie. Był raczej kiepski, choć wina była też kontuzja.
0
@kondi21 z Valverde też nas czekały porażki. Poza tym nie widzę niczego złego w konstruktywnej krytyce
1
@Qexi Cou by tu pasował
0
Etoo niedawno zawiesił buty na kolku. Może by go obudzić?:)
1
@AxelF w końcu ktoś dostrzegl prawdziwy problem!!
6
Nie wiemy ile w tym winy samego zawodnika więc nie osądzajmy.
0
@Borneo nie przekonasz mnie, a ja Ciebie:) Jedyne co nas łączy to fakt że oboje trzymamy za tą naszą zgraję kciuki:) pozdrawiam
0
@Borneo Ty pytasz, oznajmiasz? Nie idzie Cię do końca zrozumieć. W jakim celu ściąga się 28letniego piłkarza który grywał głównie tam gdzie Messi? Co to za projekt z piłkarzem w takim wieku?
Z młodego buntownika robi się 4najdrozszy transfer świata płacąc mu od razu niebotyczne pieniadze.
Zepsuty rynek to też wina Barcy.
Malcoma po co kupiliśmy? Ten klub nie ma projektu. Zachowuje się jak dziecko w fabryce czekolady
0
@Borneo zaklinasz rzeczywistość. Ktoś jeszcze wydał prawie pół miliarda na 3 piłkarzy z których żaden nie porywa?
0
@Borneo co to za projekt w ktorym przepłaca się za piłkarzy a później szuka się pozycji na boisku?
I co to za projekt który dopuszcza fakt trenowania przez tak różne osoby jak Valverde i Setien?
2
Należy się zastanowić czy transfery to w ogóle wina dyrektorów sportowych. Od odejścia Neymara na palcach jednej ręki wyliczyć można dobry transfer a wydaliśmy grubo ponad pół miliarda. Nie dziwię się jak po latach okaże się że agenci płacili Bartomeu by przepłacał za piłkarzy
Ps. Niech ocena będzie fakt że większa część komentujacych cieszy się że nie kupiliśmy Rodrigo
14
Piłkarz którego chciałbym widzieć już poza klubem, ale który i tak ma rację. Nasz zarząd to jest dno dna
0
@Barcamoja czy zmienia to faktu że jest przepłacony?
0
@SzahMatt Affelay przygasł trochę w Barcelonie, ale dobrze pamiętam że kilka miesięcy przed kontuzją grał bardzo dobrze. No i kosztował grosze
0
Wiem że transfermark jakoś specjalnie nie jest obiektywny, ale wycena 9mln a zapłacenie 31mln? Czy przed Valverde wywalić nie powinniśmy Bartomeu?
0
Patrząc po zakupach Barcelonie i Realu to Brazylia ma po Francji najlepszych piłkarzy na świecie:)
0
@DLFCB dla mnie Neymar był ostatecznością, po która jeśli jest możliwość trzeba właśnie teraz sięgnąć. Nie ma drugiego takiego na rynku a to co z klubem robi Bartomeu to nic przy tym co zrobił Neymar.
Do lata dużo czasu i po cichu liczę że Setien coś zdziałać, ale przepłacanie za Rodrigo zamyka wiele opcji latem