1

@Lukjav jak sprzedali by go za 100mln to pewnie zastępcę znaleźli by za 120mln

0

Nie przeraża mnie nazwa. Tylko brać byle kogo będąc Barca?

0

Nie wiem czy Henry ciut niżej nie powinien byc

0

@Gall rok we Rennes, rok w Borussii a poza tym to był 20latek. Ja byłem w szoku mimo że go chcialem

0

Wszystko dlatego że Messi teraz gra cofnięty:)

0

@VenoM patrząc ile dali na dzień dobry Dembele to aż dziwne że tylko 7 chcą dać Lautaro

3

Na eleven lecą powtórki el clasico od czasów Rijkaarda. W tych przegrywanych przed era Guardioli rzuciło mi się w oczy słaba gra i....zaangażowanie Xaviego. Jednego z niewielu wychowanków.
Puig to super materiał który już rok temu nie miał niemal zadnych problemów z pilkarzami Napoli a i z Chelsea sobie radził.
Póki mamy sprytnych w postaci Messiego, Busiego czy Griezmanna chłopak powinien się odnajdywać na boisku

0

I tak za nim nie przepadam

0

@czesctuam był jeszcze mecz na Camp Nou gdzie Ballack powinien wylecieć a Henry był faulowany w polu karnym przez bodajże Bosingwe. Choć rewanż to był skandal nad skandale.
Z Interem był gol po spalonym, powinien być karny po faulu Sneijdera na Alvesie i to od tyłu. Bramka Bojana też powinna być uznana bo ręki Toure nie było. Tylko Busquets i jego patrzenie przez palce zmieniło obraz bo nagle każdy zapomniał że Motta miał już jedna żółta a przecież uderzył Busquetsa.

0

@dafik85 bo twierdzą że nie są Hiszpanami

0

@Przemek2323 przede wszystkim TVN powstał za pieniądze skradzione Polakom i patrząc po tym co czasami pokazują mam wrażenie że plują na nas.
I zgodzę się tylko co do wiadomości. Ciągle tylko przypominają wałki PO PSL. A jak pisiorom coś nie wyjdzie to szukają tlumaczen. Poza tym TVP jest dużo lepsza niż reszta

0

@HansLanda na głupim ludzie się łatwiej dorobic

0

Suarez już tak błyskotliwy i szybki nie jest więc szału by nie było.
Już bardziej bym wolał Inieste, Xaviego i Messiego:) choć gdyby wkomponować w to jeszcze pozostała dwójkę jak 5 lat temu...

0

@HansLanda dla jednych poziom wyżej to ukryta prawda, szpital, detektywi i milionerzy... a dla innych agrobiznes, magazyn rolniczy, film dokumentalny albo poradnik o koronawirusie (to programy które lecą lub polecą niedługo na tych kanałach).

1

Chciałbym niektorym przypomnieć że to ciągle człowiek. W tak dużym klubie powinna się znaleźć osoba która była by blizej tych ponad 100mln. Jak nie ze względu na fakt posiadania empatii, chęci pomagania, to chociaż by nie zmarnować tylu pieniedzy

1

Oni wszyscy są zachwyceni młodymi a później grają wygi bez formy. Powtórki klasyków utwierdziły mnie w przekonaniu że szans w piłce trzeba dawać dużo. Xavi w latach 06-07 z Realem grał bardzo często bardzo źle. Gwizdy były w sumie zrozumiałe choć zaangażowanie było widać.

0

@sebasek99 jak dostaniesz środki przeciwbólowe też nie będziesz nic odczuwać. Reanimacji też nie powinno się robić?

0

@l0Messini a TVN podjarane jak mogą Polaka w tyłek kopnąć. Dobrze że jest internet bo w tv niewiele:)

0

@czesctuam czepiasz się. Z Interem mieliśmy takiego samego pecha jak Chelsea z nami

0

@DaPi Niemcy z Onetu zbadali sprawę i wyszło że jednak to możliwe:)

https://wpolityce.pl/m/kosciol/468028-a-tyle-bylo-kpin-zbadano-sprawe-samochodow-od-bezdomnego

0

@Danny Gaucho tak z innej beczki i bez dowodów, ale pamiętam kiedyś mecz z Pucharu Narodów Afryki(albo kwalif) i grało kilkunastu Keitów;)

0

@IronSanHybrid ale węgle szkodzą najbardziej.
https://www.poradnikzdrowie.pl/diety-i-zywienie/zdrowe-odzywianie/cukier-wplywa-na-rozwoj-nowotworow-aa-ocYQ-sLWA-ccVS.html
Ps. Jajka są najbliżej ideału. Szczególnie żółtka:)

0

@Barcelismo pomijam fakt że facet mówi brednie i niech sam poczyta o testach, to i tak powinieneś sie cieszyc że nie rządzi POKO. Za nich chyba tylko wiadomości na TVP były lepsze bo nie aż tak jednostronne.

0

@IronSanHybrid tylko pamiętaj że węglowodany są pożywką dla komórek nowotworowych:) całych nie zjedz:)

0

Ciekawe ile mu Bartomeu przelał?

0

Z Vidalem ciężka sprawa. Przydaje się często ale przez Bartomeu musimy patrzeć na pieniądze.

Co do zakupów to strasznie brakuje nam szybkości i kreacji w środku i w tym kierunku bym poszedł.
Sancho bym spróbował a do tego... Puiga. Może to średni wyznacznik ale po lekturze 3 el clasico za Rijkarda to stwierdzam że Xavi i Iniesta też nie od razu byli geniuszami a już tym bardziej silnymi. Z dobrymi kolegami nikt nie zdąży do niego dobiec

0

@Suzu :) ulzylo mi. Za szybko przeczytałem:) Wesołych Świat:)

0

Już drugi artykuł czytam o Cancelo i Semedo i w żadnym ani słowa o dopłacie dla Barcy. Ktoś zwariował?

0

Z boiska gra przeniosła się do prasy.
"Przez te lata zarobilismy 180 milionów euro". A jeszcze więcej wydaliscie

3

@Mns21 Mnie bardziej wkurzyła porażka z Liverpoolem. Po Romie i tak byśmy odpadli bo graliśmy totalną padakę. Rok później było zdecydowanie lepiej w LM i pewnie pykli byśmy Tottenham bez problemów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?