0

@Greenalley z nim to troche jak ze sprzedażą starego poczciwego auta. Dużo nie dostaniesz.

0

@Arkon nie mówię:)

0

@Arkon bo każdemu z mojej rodziny jest ewidentnie lepiej. Nie obchodzi mnie walka grupy pisiorow z grupą komucho-solidarnosciowa, bo obie w tym są zenujace. Książeczka zwana konstytucja też mnie nie obchodzi bo jak pokazały ostatnie lata można ją interpretować na wiele sposobów.
PO PSL mogło robić co chce. Wmówili ludziom że LOT to studnia i trzeba to sprzedać, wmówili że skoki to tylko wina pisiorow, choć z Wołomińskiego ponad 2mld uciekło gdy wprowadzili nadzór KNF. Przyzwyczaili ludzi do deficytu po kilkadziesiąt mld bo kiedyś był kryzys. To co że przed nim robili to samo. Wmówili nam że narodowcy robili rozróby na marszu niepodległości. Narodowcy ciągle w opozycji a nikt nie kopie po twarzy, budek nie podpala. Jak się ma plecy jak Marcin p. To można robić co się chce.

0

@Arkon Kosiniak czyli ten z mafii PSL? Wiesz coś o umowie gazowej? O podwyższeniu wieku emerytalnego?
Hołowni nie skomentuje. Ustawiam go obok Petru, Palikota, Kukiza. Z resztą podsumował się zdaniem że widzi siebie powierzającego misję tworzenia rządu Trzaskowskiemu albo Kosiniakowi. A ludzie to kupują...

0

@Kapitan hawk czyli na nikogo nie będziesz mnie namawiać?

0

@Arkon a niby kto miałby być?

0

@Hushovt taka dyktatura że nikogo brutalnie nie pacyfikują jak bywało na marszach niepodległości za PO PSL. Nie nachodzą niezależnych redakcji jak za PO PSL. Spytaj się Kazika. U Mazurka to wyjaśnił

0

@Arkon z braku laku:)

4

@MarioVeB! To Ty zwykłeś z braku wiedzy uciekać od dyskusji

0

@Kapitan hawk masz powód by glosowac na POKO:)

0

@ksobi tankuje podtlenek:)

2

A ja dziś wiadomości na TVP nie ogladalem, ale sobie na Dudę zagłosuje;)
Ps. Chyba że Bosak sprawi niespodziankę;)

0

@Kapitan hawk może wiadomości to dno w TVP, ale sam widziałem dokument o nim co najmniej 3x.

0

@Commando bo większości brakuje kasy z wyłudzeń Vat i przemytu paliw

5

@Barca25 nie przeszkadzało mi wcześniejsze zdobywanie tytułu:)

0

@Borneo Kukiz to były kolega Tuska, a obecny PSL. A kazik mówi co mu się podoba bądź nie. Nie sądzę by był za kimkolwiek.
Ps. Ja nie stawiam równości. Zawłaszczenie jest takie samo tylko ludzie ciut lepsi

1

Czy przypadkiem z Dembele nie trzeba by porozmawiać na temat przedlużenia umowy?

0

@Borneo szuje z PO mają duże plecy więc Polska się ich nie pozbędzie. Poza tym może bardziej widoczni będą Ci którzy mają dobre pomysły i chcą dobrze dla Polski. Wtedy i PiS by wylądował na śmietniku.
Ps. Zawłaszczenie władzy jest takie samo jak było, tylko teraz przy władzy nie są ci od scieku z TVN wybiórczej czy newsweeka

21

Ostatnie el clasico Rijkaarda. W plecy 4-1. Pierwsza bramka po faulu, druga po wolnym którego być nie powinno.
Pomijam mistrzostwo Mou. To był skandal.

0

@Borneo ci różni ludzie są teraz w PO bądź SLD. Przypomnę że gdy w 92roku chciano choć w części zlustrować środowisko to wlasnie niby opozycyjna część z Tuskiem się temu sprzeciwiła. Dziwnym trafem Korwin czy Macierewicz którzy najgłośniej wtedy krzyczeli o porządkach teraz są wysmiewani
I nie bój się o rzekomą fikcję. Nie będzie powtórki z 2014.

1

@MarioVeB! Nie bardziej niż strefa relaksu przy ruchliwej ulicy za bańkę:)

0

@Borneo słuchaj, mogę jedno porównać. Moja daleka rodzina miała małą sieć benzynową którą prawie 10 lat temu musieli zamknąć. Każdy miał lewe paliwo w okolicy. Później wyszło że to za przyzwoleniem władzy. Wyłudzenia VAT na które pozwalali też pomogły wielu przedsiebiorcom splajtować. To byli i są złodzieje. A najbardziej żałosne są kupowane przez lemingi tłumaczenia że przecież po 8 latach wprowadzili JPK. Szkoda że w okrojonej wersji. Średnio co roku 50mld zadłużenia, bez socjalu a teraz każą nam się martwić o jakąś książeczkę którą mają po to by mieszać w głowach. W tyłku jak oddawali radomską fabrykę łączników. A to tylko jeden z wielu przykładów gdzie mieli Polaków. A jak się coś znalazło na jakąś szuję, to się przedawniło specjalnie jak w przypadku Janusza Lew andowskiego

4

@sidzej nieźle. Nie jesteś za nikim, ale obsmarowałeś każdego tylko nie tego od ścieków w Wiśle:)

1

@Jaca27 miałem 7 lat Civice z 2000r. W gazie. Blacharka słaba ale nigdy mnie nie zawiodła. Co prawda z racji bezawaryjności to nie są najtańsze auta, ale masz później w miarę spokó.

0

@Borneo nie wiem czy dobrze zrozumiałem Twój wpis, bo nie używasz znaków interpunkcyjnych, ale chciałbym przypomnieć o zmieleniu chyba ponad miliona podpisów pod różnymi referendami:)

1

@th@les zarobki Dembele to kolejny pokaz bezmyślności zarządu. Nikogo nie było w walce o przepłacenie za niego a Bartomeu mu tyle dał...

0

Ja się martwię bo tego nieudacznika Bartomeu obchodzi tylko tu i teraz

0

@Kapitan hawk gdzie widziałeś agresję za rządów PiS 15 lat temu?:)

0

@Kapitan hawk jeśli agresja rodzi agresję to pierwsi była lewica z SLD. Przypomnieć też należy brutalne pacyfikację marszy niepodległości za PO PSL

0

@Chwytliwy dziwne że ludzie już zapomnieli o błędach jego partii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?