endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO Duda najszerzej uśmiechał się do Konfederacji:) co akurat rozumiem. Też z Bosaka przesiądę się na Dudę.
0
@student97r Hołowni z ministrem spraw wewnętrznych czy gen z PZPR nie jest żal:)
0
@damiano996 u mnie w Poznaniu coraz więcej ulic po ulewach zalewa. Od zawsze rządzi PO czyli była UW...
0
@Azi już od 5 lat czekamy na katastrofy.
1
@sidzej chodzi o spadkobierców morderców Polaków
0
@VenoM mój wpis to żart. Chodziło o to że gdyby nie Pjanic to mielibyśmy w teorii 80mln
0
Piłkarz którego kupiliśmy za 30mln, sprzedaliśmy za 21, a którego nastepny klub sprzedał za 23 po 2 latach jak zwykle niezawodzi
1
@emeu ja w pt o 21 wypucowalem auto po jakimś miesiącu , choć w sumie tylko trochę kurzu było, a o 8 rano 3 wielkie ptasie kupy
4
@BarcaInfo oby Pjanic tego nie zrobił to zyskamy kupę siana:)
0
@Undertaker87 tylko czy to nie jest tak że zarząd sam mu proponuje podwyżkę?
0
@patryk1995991 nie wiem czy Arthur jest na tyle dobry by grać u nas, ale zamiast na nim zarobić to my tracimy. To jest najgorsze
0
@Scross ja dziś zagłosowałem:)
0
@45M4R jestem na urodzinach ale już ostatnio to mi się rzuciło. O dobre 3 lata za późno :(
5
@van Baster problemy z szatni by w końcu wyszły. Nie sądzę by relacje u nas znacząco się różniły od tych w innych klubach.
Tu trzeba twardej ręki i tyle. Masz formę grasz, nie? Siadasz.
Zarząd też dokłada swoją cegielke. Kupowanie dla siebie a nie trenera, ogromne pensje dla tych co jeszcze nic nie zrobili...
1
@SHIBA chrzan zdrowszy:)
37
Ciągle mam wrażenie że ta wymiana za Pjanica to jakiś prima aprilis
0
@barteq w pierwszym wpisie Arkon pisał o tym że na niego odda głos:)
A co do kadr Hołowni to jest jeszcze PZPRowy generał Różański.
Ale jeśli wracamy do osoby Cichockiego, to facet od 2008 był w rządzie, zaczął od sekretarza stanu w kancelarii premiera. Oczywiście za finanse nie odpowiadał, ale jak widać nie przeszkadzał mu fakt że jego partia umoczona była w wielu aferach. Miał jak widać w du... całą Polskę i Polaków
0
@Arkon czujesz się paskudnie bo wszystkie media poza rządowymi tvp są od 3rp. demotywatory, jbzd. Lokalne to samo. Nawet nie mam zamiaru bronić Sasina czy premii dla pisiorów, bo tego się nie da obronic, ale nawet baronowie z SLD nie mają na koncie takich sum jakie straciliśmy na wyłudzeniach VAT czy przemycie paliw. Zobacz jak co raz mniejsze deficyty mieliśmy. PO zaczęło od prawie 50 mld (choć wstępny projekt pisiorów zakładał jakieś 28mld, a poprawiony PO miał wynieść 27mld) a później było jeszcze gorzej.
A wracając do mediów, to zobacz jak przedstawiona była afera SKOK. Nikt w ścieku tvnowskim czy szechterowskim nie zająknął się że choćby z takiego SKOK Wołomin wyprowadzili 2,2mld ale po tym jak PO PSL wciągnęli cały system pod kuratele KNF. Żadne służby nie zareagowały tak jak w przypadku Amber Gold.
0
@Arkon a bezkarność całej 3rp Cię nie przeraża? I o jakim rujnowania piszesz? To w czasach gdy szef sztabu Hołowni był w rządzie PO PSL zadłużenie było ponad 50 mld co roku. Jeszcze jakieś argumenty?:)
0
@Arkon Polacy dopuścili kilka razy do rządów SLD, kilka razy do rządów UW, PO PSL a Ty straszysz pisem?
Hołownia otoczył się ludźmi ludźmi z innych partii. To jest mądrzejsza wersja Petru która ma na celu to samo. Nie dopuścić PiS do wladzy
0
@Europejczyk1980 jak ma być jak było z nowym katolikiem z TVN to już wole PiS.
9
Sprzedaz Arthura jeszcze rozumiem, ale brać Pjanica i sztucznie podwyższać kwotę?
0
@tomono ja Cię o to nie posądzam:)
0
@Tomo1989 też mi się wydawało że dałby z pewnością radę. Silny, szybki, bystry
0
@Alcazar a jak ktos usłyszy uzasadnienie dotyczące kłamstwa Trzaskowskiego albo chocby wyroku Kamińskiego sprzed lat , to pomysli że sędziowie robią co chcą
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Digne i Traore z asystą :)
3
@tomono a gdzie młodych i wykształconych powinno się oglądać?
0
Jacyś zwolennicy Bartomeu i jego polityki jeszcze tu są?
0
@Chakalaka nie mam Twittera ale ja bym szczerbie napisał że te miliony to ciągle mniej niż choćby umorzenie gazpromowi 1,2mld przez jego szajkę