0

@joloskyy nie chce mi się teraz pytać i opisywać przypadki znajomych czy kogoś z rodziny, ale mogę opowiedzieć jaki ja miałem.
Rok temu wylądowałem na SOR z racji niemal zerowego stanu płytek krwi. Pani dr wstrzyknęła mi coś i kazała usiąść na taboreciku. Zaczęło mi się robić na przemian słabo, do tego zimno i gorąco na przemian. Gdy minęło przyszła i zapytała co słychać- a ja że ledwo usiedziałem. Ona na to że to normalne. Wypuściła mnie do domu i kazała zbadać się na drugi dzień u hematologa
Po wynikach (ciągle stan płytek niewiele większy od zera) Pani hematolog koniecznie chciała znać nazwisko tego kto mnie z SOR-u wypuścił. Wezwała pogotowie.
W szpitalu dostałem ogromną dawkę sterydów po których chory byłem niemal co chwilę. Nikt nie kwapił się by mnie zbadać i dojść do przyczyny. Może w ich gabinetach by było inaczej? Dodatkowo leczyłem się w drugiej przychodni hematologicznej. W pierwszej nie obchodziło ich to że przecież mogło dojść do krwotoku w każdej chwili. Tam się nie leczyłem nigdy więc mam iść szukać gdzie indziej.

0

@NeroTFP Twoje miejsce zajął jakiś co dał pewnie w łapę.
Brak pieniędzy to jedno, ale lekarze to jeszcze większy problem.

0

@Naturopata nie wnikając co i jak odkryto, musimy na takie osoby uważać. Pewnie że "stanąć" ze wszystkim nie możemy, ale olać tematu również

0

@Naturopata na spotkania rodzinne przywozi swoje, głównie warzywne dania. Je dużo ryb. To nie takie proste.

1

@FC1899Barca mam szwagierkę która nadal nie ma zdiagnozowanej choroby a miała podejrzenia stwardnienia i toczenia, ma bardzo obniżona odpornosc. Co z takimi ludźmi?

1

@BartqRKO ja wypalenie widziałem w lidze. W LM szli jak burza. Nawet z Chelsea grali ok, tylko brakło skuteczności. To był czas gdy karnych Leo nie powinien strzelać ...

0

@highflymind Puig ma to czego brakowało często naszym wychowankom. Zadziorność. Mnie nigdy nie odstraszała jego postura. Facet robił różnice z topowymi zespołami (choć "tylko" w presezonie) więc nigdy nie rozumiałem narzekań na niego. A było ich sporo u nas na stronie.

0

@barik_barca nie wiem czy odpali ale teraz to trzeba myśleć o przedłużeniu umowy:)

0

@donleo12 wszystko nie, ale wiekszosc

7

@DamianPSV jeśli ktoś uważa że na Arturze zarobiliśmy a w przepłaceniu za Cou i Dembele nie widzi winy Bartomeu, musi być jego zwolennikiem.
Malcom to był transfer wbrew trenerowi

2

@arasz1819 ciesz się:) ja zawsze zbierałem na "wyższe cele" a teraz żałuję że nie mam ani tej ani bez napisu na koszulce

1

Pewnie będzie sie spinać tylko na mecze z Barcą. O ile nie będzie na nartach:)

1

@Foton jak nie masz małych dzieci to korzystaj:) mieścina fajna, mimo że spokojna

1

Choćby po to by ograniczyć ruchy młodzików, można było zaryzykować z Puigiem i Fatim. Choć Araujo pewnie żałują

0

@Exerion to nie był zwykły mecz. Ja bym zaryzykowal. Choć nie sądzę bym kogoś przekonał tym bardziej po kontuzji Araujo.
Ps. Urugwajczyk zagrał a czy obrona u nas nie wygląda obecnie najgorzej?

1

@Rhaan jest kryzys. Potrzebujemy ogrywać rezerwy z lepszymi. Teraz młodzi albo będą chcieli wybyc z klubu albo będą kopani w niższej klasie.

1

Mecz z Napoli za prawie 2tyg. Nie rozumiem dlaczego młodzi nie zagrali. Kontuzja Araujo mi w tym nie pomaga bo przecież na treningach też się odnosi kontuzje a tu chodziło o awans

2

A wczoraj Malcom walnie przyczynił się do zdobycia przez Zenit Pucharu. Wywalczył karnego. Oby tak dalej:)

1

@BarcaInfo wczoraj mi się Halilovic przypomniał. Dokopałem się do artykułu porównującego go do Odegaarda. Chyba tam skwitowano wszystko zdaniem"kto jeszcze da się nabrać":)
Ja mimo wszystko trzymam kciuki:)

2

@BarcaInfo gdy tylko przestałem śledzić jego poczynania ten zaczął błyszczeć:)

0

Dobra mina do złej gry. Malcom był ewidentnym przykładem kupna przeciw trenerowi. Chyba że już na pierwszych treningach Brazylijczyk obraził Valverde

3

Czyżby zarząd tak chciał zapłacić za Martineza?

1

@Aveiro to tak pół żartem pół serio z mojej strony;) ogólnie to fajny cykl:)

3

Nie muszę sluchac. Bartomeu

1

Zdrowka zyczymy

29

Jedyne w czym są na rowni Benzema i Messi to ilość zlotych medali MŚ

0

Proponuję Kolejorza. Marketingowo powinno wyjsc lepiej niż z połowa ostatnich rywali

1

@prodigy chociaz jeden rozsadny

0

@Joe_Pesci zachęciłeś mnie:) generalnie lubię się bać, choć zniechęcają mnie niekiedy wstawki SF. Jednak np takie Zejście mi się podobało

0

@Chwytliwy zatem dziwne jest usprawiedliwianie go. "Tylko" to można napisać o sprzataczce albo sekretarce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?