endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mazi lepszy megaloman niż tchórze.
4
Może nie mamy tyle młodych i zdolnych co Real, ale miło się patrzy na Puiga czy Fatiego(gra lepiej niż przed pandemia). Araujo znowu krótko ale piłkę spod nóg potrafił wybić a wtedy o błąd łatwo.
Martwi gorsza gra Braithwhita i fatalna skuteczność wykończenia u .....Leo:)
16
A to kandydat 3rp na prezydenta, Pan Trzaskowski:)
https://zyciestolicy.com.pl/trzaskowski-pusci-warszawe-w-skarpetach-tylko-w-tym-roku-dlug-warszawy-wzrosnie-prawie-o-30/
0
@Azi pomijam fakt że za każdej władzy chroni się tych piratów, to mam przykład z pracy. Jeden z kierowców u mnie w pracy (też pirat) wyprzedzał na krzyżówce a wyprzedzany skręcał w lewo. Wjechał mu w drzwi, wysłał do szpitala(stan ciężki) a nasz kierowca dostal tylko jakiś tam marny mandat.
0
@msmsms zobacz długi jakie narobił w Warszawie, przypomnij sobie ogromne długi za PO PSL mimo ogromnych prywatyzacji w stylu Ciech czy Adamów lub też zabraniu 17mld z FRD. Trzaskowski to jest porażka!!
6
@wdokk i za te próby łamania nog nam, w czasie gdy przed Realem swoje rozkładali. Było tak swego czasu kilka lat
0
No i to:)
https://www.money.pl/gospodarka/komisja-europejska-obniza-prognozy-pkb-polska-ciagle-wypada-najlepiej-6529511182194817a.html
0
Bosakowa gospodarka to nie jest, ale PO z Trzaskowskim i rekordowym deficytem w Warszawie, to może im buty czyścić:)
https://www.money.pl/gielda/deficyt-budzetowy-po-polroczu-rzad-jest-17-mld-zl-na-minusie-6529492519233665a.html
0
@Bobo25 dla niektórych bzdura jest okrągła ziemia
0
@Janiama ogromne podwyżki za śmieci, za wodę, obniżka bonifikaty za przekształcenie użytkowania wieczystego we własność, wycofanie się z z darmowych żłobków czy biletów dla licealistów.
A co najważniejsze, nie rządzi dwóch lat a już odpowiada za 1/5 długów stolicy. A może być gorzej przez pandemię.
Takiego chcesz prezydenta?
1
@NeroTFP Trzaskowski jedyne czego chce to powtórki z tego co robiła UW i PO. W Warszawie nie ma niemal żadnych sukcesów. Szkoda że ludzie nie pamiętają że prawie połowa zadłużenia skarbu państwa to wina 8lat PO PSL
0
@Encore kropla drąży skałę. Ja wierzę że w następnych wyborach już będą mieć koło 20proc. Najlepiej kosztem 3rp
0
@Przemek2323 klika PO ma Onet, wp, TVN, Newsweek, wyborcza, Interię, niemal każdą lokalna gazete i wiele innych. To jest fair?
0
@MESSIah16 kłamca i komuch. Szkoda że Polacy tak szybko zapomnieli ile krzywd wyrządziła nam jego partia
0
@Colon Kaczyński
0
@MESSIah16 długi na grubo ponad 400mld w 8 lat sprawiają że wiem na kogo oddać głos. Szkoda że odpadł ten co to prawnie chciał zakazać zadłużania się
0
@Chakalaka taaaaak?:)
1
Mógłby się przejmować jakby w Barcelonie nie było takich cwaniaków... ale są i to gorsi
0
@Chakalaka parafrazując oszusta z PO"po co nam Polska, skoro są Niemcy?"
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Kondziubarca ma podstawy. Kumpli Bosaka bito i szykanowano bez winy na Marszach Niepodległości.
0
@Hushovt zgłosiłeś już sprawę?
6
@Chakalaka a ilu na Trzaskowskiego w zakładach karnych?:)
0
@MarioVeB! Nie przeszkadza Tobie że największych długów narobila partia Trzaskowskiego:) jakiś ty wybiórczy:)
0
@shinthps głosowałem dziś na Bosaka ale nie mam o nich dobrego zdania. Wielu nie rozumie ich programu a są bardzo przemądrzali
0
@damiano996 od zawsze inwestycje były tu dzięki międzynarodowym targom i lokalizacji między Berlinem a Warszawą.
0
@Azi mnóstwo rzeczy jako laik zrobiłbym lepiej niż pis. Jednak i tak liczby są za nimi. platforma przez ani jeden rok nie zeszła z deficytem poniżej 40mld. Średnia mają ponad 50mld. Poza tym dobrze pamiętam jak Bielecki od Tuska mowil że dzięki obniżce podatków przez pisiorow kryzys nas tak nie dotknął.
Sam liczę że Konfederacja mocniej namiesza.
0
@darr0o nie zgodzę się. Na początku nikt mu piłek nie odbierał. Nie potrafili. Miał dorzucić strzały i prostopadle podania. Nie dorzucił a co miał to stracił:(
1
@tItOveN_Juventus nikt brutalnie nie pacyfikuje marszy, nie nachodzi niezależnych redakcji, nie podpala budek pod ambasadą, nie umarza gazpromowi miliardowe go długi za nic
0
@norbi77 a mogła za wyłudzenia Vat i kamienice...