0

@nowakinho La rambla nie ma siły sprawczej:)

3

Wcale mnie to nie dziwi

6

@BarcaInfo nie czaje jak on ciągle siedział na ławce skoro nigdy nie zagrał gorzej niż średnia drużyny.

0

@4Fabregas4 już nawet niezbyt słychać zwolennikow Bartomeu. W koncu

1

@Krzywy95 wiele z tego co robi Bartomeu jest bez sensu. Dopnie mu się budżet w tym sezonie a w następnym znowu będzie kombinował aż zostaniemy z dziadkami i "piniendzy" nie bedzie

0

@MarioVeB! jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to może być i rusofobia

0

@MarioVeB! a ty do rosji po nową umową gazową. Przy okazji może umorzysz im jakiś miliard długu, jak twoi ulubieńcy

1

@arkasath założysz firmę a twojemu rywalowi biznesowemu pozwolą wyłudzać VAT i sprzedawać po cenach dumpingowych, to zrozumiesz. Mam w dalekiej rodzinie osoby które pozamykali stacje benzynowe bo zezwalali przemycać ruskie.

Ps. Ja szukałem mieszkania 8-9lat temu i nie opłacało mi się nowego bo za MDM płaciło się i deweloperowi i bankowi. To dla nich był program i dopiero jak się dorobili to zeszli z marżami. Nawet Wyborcza kiedyś pisała że to gniot

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Przemek2323 będzie. Tak samo idiotyczne uzasadnienie jak w sprEie Kamińskiego. Tacy sędziowie to kpina

0

@justfootball albo na PO, SLD, PSL i siedzieć w więzieniu:)

8

@cat_r37 to samo pomyślałem z Busim. Trafiliśmy z deszczu pod rynnę z trenerem

0

@norbi77 ten ciemny lud w większości to wie. Tak samo jak to, że wyłudzenia Vat ogromnie wzrosły w 2008r i zaczęły spadać dopiero w 2016.

0

@football123 chcemy prezydenta niezależnego, otaczającego się kolegami z innych partii i który chciałby wręczyć tekę premiera facetom z PO albo PSL:) litości...

0

@NoName22 presją wyniku. Teraz może powiedzieć że z najdroższymi nie wygra to co dopiero....z takimi którym bardziej zalezy

0

@Pyrzo_Barca sprzeciw!! Przed swoją długą kontuzja zagrał kilka razy dobrze

0

@damiano996 dokończył S5 które miało być na euro2012:) powiedz mi gdzie te walce stały? PSL to zawdzięczamy najdroższy gaz w Unii, umorzenie w podzięce za ten gaz ponad 1mld Gazpromowi, no i wiek emerytalny 67lat.

0

@Bykunn nie wskażę Tobie takiego współczynnika. W zeszłym roku z kontrolowanych przez SP spółek giełdowych wypłacono 3,8mld. Rok wcześniej było to 2,7mld

0

@Jaca27 ja mam 12tys rocznie a moi rodzice wyższe emerytury i trochę tańsze leki:)

0

@Mesi12 platforma rządziła do listopada 2015, wiec ten rok bardziej się pod nich zalicza. Tak samo jak 2007 pod PIS. Zmieni Ci to trochę wyliczenia:)

0

@Bykunn a czy chcesz sprzedać tą firmę? Czy sobie zarabiać?

0

@damiano996 to jeszcze mi wyliczenia pokaż:) I dodam że pisiory rządziły do listopada 2007 także średnio ten rok można wliczyć dla PO. Analogicznie trzeba postąpić z 2015.

0

0

0

@damiano996 te główne poza tymi gdzie wciągnęli górnictwo idą lepiej. LOT, KGHM, Orlen. Pomijam fakt że ewidentnie służby PO pozwalały Marcinowi P działać i osłabiać LOT. Wolałbym żeby pisiory musiały rządzić z Konfederacją. Jedni by co gorsze pomysły drugich wybili z głowy, a drudzy nie pozwolili by skubać Polski z odpraw

0

@Bykunn gdzie żeś przeczytał to o byciu prezydentem "tylko"?

2

@daniel32778 zapytaj się tych których powywalali z kamienic, tych których firmy poupadały bo rywale biznesowi wyłudzali VAT i mogli sprzedawać po cenach dumpingowych, tych którzy zamknęli stacje benzynowe bo w ich rejonach przestępcy rozlewali paliwo z przemytu. Emerytom powiedz że będzie rządził człowiek platformy. Na pewno Ci wszyscy nie będą szczęsliwi

0

@Coutinho007 o tak, jest. Dlatego chociaż tam niezbyt pasuje:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?