endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nowakinho La rambla nie ma siły sprawczej:)
3
Wcale mnie to nie dziwi
6
@BarcaInfo nie czaje jak on ciągle siedział na ławce skoro nigdy nie zagrał gorzej niż średnia drużyny.
0
@4Fabregas4 już nawet niezbyt słychać zwolennikow Bartomeu. W koncu
1
@Krzywy95 wiele z tego co robi Bartomeu jest bez sensu. Dopnie mu się budżet w tym sezonie a w następnym znowu będzie kombinował aż zostaniemy z dziadkami i "piniendzy" nie bedzie
0
@MarioVeB! jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to może być i rusofobia
0
@MarioVeB! a ty do rosji po nową umową gazową. Przy okazji może umorzysz im jakiś miliard długu, jak twoi ulubieńcy
1
@arkasath założysz firmę a twojemu rywalowi biznesowemu pozwolą wyłudzać VAT i sprzedawać po cenach dumpingowych, to zrozumiesz. Mam w dalekiej rodzinie osoby które pozamykali stacje benzynowe bo zezwalali przemycać ruskie.
Ps. Ja szukałem mieszkania 8-9lat temu i nie opłacało mi się nowego bo za MDM płaciło się i deweloperowi i bankowi. To dla nich był program i dopiero jak się dorobili to zeszli z marżami. Nawet Wyborcza kiedyś pisała że to gniot
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Przemek2323 będzie. Tak samo idiotyczne uzasadnienie jak w sprEie Kamińskiego. Tacy sędziowie to kpina
0
@justfootball albo na PO, SLD, PSL i siedzieć w więzieniu:)
8
@cat_r37 to samo pomyślałem z Busim. Trafiliśmy z deszczu pod rynnę z trenerem
0
@norbi77 ten ciemny lud w większości to wie. Tak samo jak to, że wyłudzenia Vat ogromnie wzrosły w 2008r i zaczęły spadać dopiero w 2016.
0
@football123 chcemy prezydenta niezależnego, otaczającego się kolegami z innych partii i który chciałby wręczyć tekę premiera facetom z PO albo PSL:) litości...
0
@NoName22 presją wyniku. Teraz może powiedzieć że z najdroższymi nie wygra to co dopiero....z takimi którym bardziej zalezy
0
@Pyrzo_Barca sprzeciw!! Przed swoją długą kontuzja zagrał kilka razy dobrze
0
@damiano996 dokończył S5 które miało być na euro2012:) powiedz mi gdzie te walce stały? PSL to zawdzięczamy najdroższy gaz w Unii, umorzenie w podzięce za ten gaz ponad 1mld Gazpromowi, no i wiek emerytalny 67lat.
0
@Bykunn nie wskażę Tobie takiego współczynnika. W zeszłym roku z kontrolowanych przez SP spółek giełdowych wypłacono 3,8mld. Rok wcześniej było to 2,7mld
0
@Jaca27 ja mam 12tys rocznie a moi rodzice wyższe emerytury i trochę tańsze leki:)
0
@Mesi12 platforma rządziła do listopada 2015, wiec ten rok bardziej się pod nich zalicza. Tak samo jak 2007 pod PIS. Zmieni Ci to trochę wyliczenia:)
0
@Bykunn a czy chcesz sprzedać tą firmę? Czy sobie zarabiać?
0
@damiano996 to jeszcze mi wyliczenia pokaż:) I dodam że pisiory rządziły do listopada 2007 także średnio ten rok można wliczyć dla PO. Analogicznie trzeba postąpić z 2015.
0
@damiano996 tak budowali:)https://forsal.pl/artykuly/702992,plaga-upadlosci-wsrod-wykonawcow-autostrad-to-wina-gddkia.html
I wklej coś o tym wzroście pensji o 45proc:)
0
@damiano996 tak budowano
https://forsal.pl/artykuly/702992,plaga-upadlosci-wsrod-wykonawcow-autostrad-to-wina-gddkia.html
A i jeszcze pokaż wykres o wzroście pensji o 45proc:)
0
@Bykunn bo cena akcji jest taaaaaka ważna:
https://www.money.pl/gielda/kghm-mial-692-mln-zl-zysku-netto-1-13-mld-zl-skoryg-ebitda-w-i-kw-2020-r-6510119012292737a.html
https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/wyniki-finansowe-pkn-orlen-za-2019-rok/djcshke
https://forsal.pl/artykuly/1428844,lot-209-mln-zl-zysku-z-przewozu-pasazerow-w-2018-r.html
0
@damiano996 te główne poza tymi gdzie wciągnęli górnictwo idą lepiej. LOT, KGHM, Orlen. Pomijam fakt że ewidentnie służby PO pozwalały Marcinowi P działać i osłabiać LOT. Wolałbym żeby pisiory musiały rządzić z Konfederacją. Jedni by co gorsze pomysły drugich wybili z głowy, a drudzy nie pozwolili by skubać Polski z odpraw
0
@Bykunn gdzie żeś przeczytał to o byciu prezydentem "tylko"?
2
@daniel32778 zapytaj się tych których powywalali z kamienic, tych których firmy poupadały bo rywale biznesowi wyłudzali VAT i mogli sprzedawać po cenach dumpingowych, tych którzy zamknęli stacje benzynowe bo w ich rejonach przestępcy rozlewali paliwo z przemytu. Emerytom powiedz że będzie rządził człowiek platformy. Na pewno Ci wszyscy nie będą szczęsliwi
0
@Coutinho007 o tak, jest. Dlatego chociaż tam niezbyt pasuje:)