endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz mi Bosak bardzo pasuje, tylko z racji braku czasu nie mam kiedy przeczytać dogłębnie jego programu. Trochę przeraża mnie te gadanie o prywatnej służbie zdrowia i prywatyzacji wszystkiego. Pis dużo lepiej radzi sobie ze spółkami niż partia oszustów, ale to nie znaczy że jest ok. Sasin to dla mnie kpina. Potrzebne konkursy, nie ustawione. Złote kury jak KGHM czy Orlen musi być polski.
2
@Veb1233 ja się cieszę, w końcu Ivan za ktorego możemy żądać więcej niż kilkanaście mln:) A tak serio, taki to on może zostać:) Póki nie znajdziemy lepszych
1
Messi tak od 2015-2016 powinien strzelać karne. Wcześniej niepotrzebnie mu pozwalali robić to cały czas
0
@Coutinho007 chociaż takiego Mane?:)
0
@MesQueUnClub_87 pozwolę się wtrącić:) jakoś z 6-7 lat temu w sklepie usłyszałem klotnie. Jakas sprzeczka młodego chłopaka i mniej więcej 60-65latka. Robiłem zakupy dalej. Gdy znowu przechodziłem obok kas usłyszałem jak ten facet starszy mówi "ściągaj tą szmatę bo ci ja sam zerwę, ku wa ściągaj". Chłopak miał koszulkę o czerwonej zarazie i wyklętych.
Drugi przykład u mnie w pracy. Na stołówce rozmawiała grupa kierowców i jeden przyznał się że jest za PiS. Ma ksywę pisiorek. Nie ma lekko z kilkoma.
Trzeci przykład był w tv, jak ktoś gratulował chyba Dudzie, podeszła jakaś baba i mówi że od dziś się nie znają.
Różni ludzie są. W każdej grupie. Nawet tej wybielanej w TVN. Ten co to powiedział że to gorsi ludzie powinien przeprosić. Są inni. Co prawda w sposób jaki ja bym ich nie chciał widzieć na ulicy gdy idę z dziecmi, ale są.
Ps. Lżejszych przykładów "nietolerancji" do choćby PiS mogę podać jeszcze kilka. Mieszkam w Poznaniu:)
1
@AmigoBlancos co prawda jesteś blancos, ale pamiętaj że komórki nowotworowe żywią się węglowodanami:) pozdro
1
@Hushovt tusk od czasów KLD ma zwierzchnika za zachodnią granicą.
0
@escarabajo ja mam deja vu
0
@barteq tylko on rzadko ostatnio miał luz. Po mistrzostwach grał źle. Co nie zmienia faktu że często był kozłem ofiarnym. Nie mam nic przeciwko temu by był ojcem sukcesu w La lidze i LM:)
0
@rado_Barca ja mam dużo gorsze zdanie o lemingach. O dziwo natrafiłem też na wielu sympatyków Konfederacji którzy oleju w głowie nie mieli za dużo. Choć na szczęście jeszcze więcej jest bystrych.
2
Trzeci kluczowy gracz już dawno jest w Barcelonie:)
0
@Ciuus Rodrygo gra na prawej. Choć bardziej mi chodzi o całokształt. Wydaje mi się że go sprzedadzą za jakieś 20-30mln
1
@barteq mnie pozytywnie zaskoczył choć jestem za jego sprzedażą. Zgadzam się z redakcja.
W ciemno można było strzelać że od użytkowników dostanie co najmniej jedną ocenę niżej:)
0
@Mns21 ale to było w czasach gdzie większość z TVP i tak nie miało zamiaru szkodzić PO. Teraz mają tam tylko takich:) co mi i tak nie przeszkadza:)
3
@liberoFCB i ja się nie mogę zgodzić. Collado i Puig niemal nie grają. Araujo grał z konieczności, a Fati zdaje się za Ernesto grał wiecej.
Nie sądzę by Barca nagle odżyła i często zdarzały się takie wyniki, więc na moje to zmarnował okazję by wpuscic mlodziez
0
@HavertzKai ma talent ale coś mi się zdaje że w Realu nie zagra. Choć na pewno Madryt na nim zarobi:/
0
@Hushovt nic innego nie potraficie. Rozmowa o danych GUS n.t. zadłużenia to dla Was katorga. O kamienicach to samo. Nawet z kilkoma pisałem o skok Wołomin i żaden nie potrafił mi powiedzieć dlaczego ponad 2mld wyłudzono dopiero jak PO PSL wprowadziło swoją ustawę. Tacy jesteście
1
Ciężko go nie zrozumieć. Skoro gra, nie chce odchodzic. Choć moim zdaniem piłkarsko niezbyt jest nam potrzebny. Bardziej bym wolał 20mln:)
0
@MarioVeB! Tematem jest twój Avatar.
1
@Hushovt bronić aferzystów to objaw używania mózgu? Co na to lekarz?:)
3
@MarioVeB! Niech żyją wyłudzenia Vat i kamienic, przemyt paliw, zadłużenie ponad 50mld co rok, Amber Gold i Skok Wołomin. Niech żyje trzaskowski!!
1
@AlvaroHanso na miarę klubu jego drużyna zagrała może z 20 meczy. Trochę mało. Usprawiedliwia go tylko fakt że zarząd nie bardzo chciał mu stworzyć drużynę
0
Ciekawe gdzie Ernesto teraz będzie pracować?
0
@Arkon jak dla mnie źle nie zagrał. Przynajmniej na tle całego zagubionego Betisu. Sam chyba nie wiedział w którym miejscu ma być, ale potrafił przyspieszyć gre.
1
@don'T.R.I.P.e po meczu z Realem też tak mówiłeś?:)
0
@Bisz przecież ja rozumiem Semedo. Tylko on musi być świadom konsekwencji
1
@IronSanHybrid ciiii!!!
5
@Mroziu też robisz szefowi na złość ?
1
@Barca1992 pamiętasz czasy gdy w Kaczyńskiego rzucano tortem? Gdy na TVP kilkanaście lat temu przed wyborami robiono paszkwil oskarżający bliźniaków? Kazano przeprosić niestety po wyborach. Nie pamiętasz zimnego Lecha? Ile kłamstw rozpowszechniano po Smoleńsku? Że kłótnie, że popijawa. Nie pamiętasz chowania babci dowodu, moherom? Dozynania watahy?
0
Komentarz usunięty