5

@Chakalaka nie ma sensu bo nie namówisz mnie na bycie lemingiem? Przykre że ponad 50mld długu rocznie nie robi na Tobie wrazenia

0

@Chakalaka dlaczego uciekłeś od rozmowy o ponad 400mld długów twoich ulubieńców z PO PSL?:)

0

@lukas10 on jest albo na sprzedaż gdy znajdzie się naiwniak albo do przedłużenia kontraktu. Nie opyla się go tracić.

0

Pamięta ktoś ile zarabiał w Liverpoolu?

1

@MESSIah16 lemingi Ci żyć teraz nie dadzą:)

0

@lukas10 i co z nim zrobimy skoro by miał już tylko rok kontraktu?

9

Dla niego każdy mecz jest jak finał. Dla dużej części jak sparingi...

0

@Jaca27 podejrzewam że z Dembele będzie tak samo

0

Gdzie tyle podwyżek ich czeka?

1

W tym krótkim roku on, ter Stegen i Messi i może Semedo grali na plus(pewnie o kimś zapomniałem). Co by nie pisać, bez kilku potknięć Realu nie damy rady wygrać ligi. Chyba że dokona się przemiana jak w styczniu 2015 u Enrique...

0

@Chakalaka zapraszasz do dyskusji a później uciekasz jak zbity pies z podkulonym ogonem bo pisać nie potrafisz:)

0

I będzie. Z takimi długami nie ma wyjscia

0

Mamy średnia szkółkę a na dodatek nasi trenerzy niezbyt stawiają na młodych. Nawet jak Ci zrobią dobre wrazenie.

0

@Chakalaka czyli Ty z głupoty tak za tym tuskiem... A mi zarzucał wyedukowanie się:)
Ps. Pisz na temat albo zamilcz

0

@Lopezz80 a może Ty podwazysz to o czym pisałem? Czy lemingi tak mają że tylko uciekają ?

0

@Chakalaka budżet pisiorow na 2008mial miec 28mld deficytu. Partia lemingów poprawiła na 27. Czyli zadłużenie powinno wynieść mniej wiecej 555mld. Partia lemingów zaplanowała po 2016 zadłużenie w wysokości prawie 890mld. Odejmij od tego te 555mld. Dodaj zajumane 150mld z OFE i wyjdzie Tobie nawet więcej. A jeszcze obniżali sobie dług biorąc 17mld z FRD...
I jak?:)

0

@Chakalaka nawet nie potrafisz podważyć tego co pisze. Przykre. Już wiem dlaczego na wyborców PI PSL mówi się lemingi....

1

@Chakalaka możesz tak sądzić bo nie potrafisz nawet skorzystać z danych GUS mówiących o zadluzeniu

0

@Przemo91 i nagle od 2015 było spokojnie? Cud nad Wisłą II

1

@Chakalaka dane GUS to bzdury wyssane z palca? Zabawny jesteś:)

0

@tomono umorzono jeśli się nie mylę tylko jakiś wątek. A jeśli chodzi o budkę to dobry dowód jest na taśmach. Oczywiście są nielegalne...
A AG nie ograniczył Twojej wolności ale kilkunastu tysiącom tak.
A co do konstytucji to słuchałeś pisiorow przez 8lat rządów PO PSL? Nie. Teraz pewnie słuchasz budki jak mówi o złamaniu konstytucji bo sędzia mu się nie podoba. I on jest podobno prawnikiem...

0

@Explode na pewno nie sa nim ogromne wyłudzenia trwające wszystkie ich kadencję.

2

@Chakalaka napisałem gdzieś nieprawdę? Coś pominąłem wg Ciebie?

2

@Chakalaka zatem tylko wspolczuc

3

@tomono a no napisze Ci że jest lepiej. Pomijając wiadomości których oglądać nie idzie:)
Nikt już nie pamięta inwigilacji dziennikarzy prawicowych za PO PSL. Podpalenia budki pod ambasada, brutalnych pobić na marszach. Nachodzenia niezależnych redakcji. Amber Gold też rozwijało się przy ewidentnej ciszy służb państwowych. Liczyli że LOT padnie a tu nici.
Poza tym PO też łamało konstytucję. Żadna nowość.

0

@MESSIah16 Szwecję ciężko porównać. W Belgii wszyscy żyją w kupie. A swoją drogą na FB wielu żyjących w Skandynawii narzekało że niezbyt starają się ratować starszych

6

@Chakalaka 400mld zadłużenia w 8lat. Pobicia na marszach, nachodzenie niezależnych redakcji, prywatyzację w stylu Ciech czy Adamów. Skandaliczna umowa gazowa, ogromne wyłudzenia Vat przez wszystkie 8lat!!! Chyba sobie kpisz

3

@Drozdu7 jechać to i trzeba, tylko żeby później głosować na lewicę albo PO PSL?

0

@hazo428 Pepa bronią wyniki ale ze się faceta pozbył...

1

@MarioVeB! Wkleić Twoje wtrącenie się w rozmowę o LOT?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?