endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pewnie ten sam tajemniczy klub co chciał kupić Fatiego.
Ech te media Bartomeu...
0
@Persyfl nie mam zamiaru dyskutować z kimś kto nie dość że kompletnie nie zna tematu, to nie potrafi domyślić się że trzymano w tajemnicy przez ponad dobę fakt awarii. Jeszcze dłużej nie "chwalono się" awarią spalarni. Pozdrawiam
0
@MarioVeB! Ty chyba nie wiesz co to za mafia PO i co ma na sumieniu.
0
@Hushovt doucz mnie zatem
0
@Persyfl na umyla nikogo nie poinformował o awarii. Myślisz że tylko to ma na sumieniu kontynuator polityki Gronkiewicz Waltz?
0
@Hushovt jeden dzień dłużej przez jego opieszałość te ścieki płynęły. Pomijam podwyżki czy niespełnione obietnice. No i najbardziej obciążający fakt, że jest z mafii PO
1
Miranda chyba nie zwojuje Bundesligi. Dziś niestety zawalił bramkę
2
@Hushovt zalał już Wisłę ściekami. Wystarczy
0
@Bagsik88 będę musiał zatem przeprosić Rakitica:) Przez małe dzieciaki mniej wnikliwie oglądam mecze, więc powiem szczerze jestem zaskoczony.
Mam nadzieję że chociaż nie podważysz strzałów z dystansu, bo jeśli tak to na mecze Barcy zostawię żonę z dzieciakami, albo zamknę je w łazience:)
0
@Bagsik88 sam nie wiem. Pomijam fakt że cała drużyna obniżyła loty, to jednak on wiedzie prym w podaniach do boku lub do tyłu. Pomijam że strzały z dystansu wykonuje teraz gorzej od Iniesty
2
Nie wszystkie jego pomysły uważam za dobre(choć to nie ja jestem po ekonomii) to miło słyszeć że też jest cule. Za Tuska Trzaskowskiego Biedronka czy Sasina bym się trochę wstydził;)
1
@dasouzar11 brzydko ale trafnie:)
7
Jak ja sobie przypomne że kosztował ponad120mln i już ma 29lat...
2
To może tylko Firpo sprzedać za 41mln?:)
0
@Marcinss10 a ja podaję za MF:) tylko nie umiem wklejać tutaj.
Co do AG to mnie zastanawia czy nie czekają przypadkiem na dokończenie reformy sądownictwa (sądy nie są ich) Choć nie wykluczam że się boją bądź jakiś osobnik od nich jest uwalony i grają tym tylko dla sondaży.
Ja nie mam zamiaru ich bronić, choć tak wygląda. Marzy mi się by Konfederacja musiała z nimi rządzić.
Ps. Na każdą aferę PIS znajdziesz dużo więcej bądź dużo większa PO
0
Szybki, przebojowy i na dodatek młody siusiak:)
0
@Colon pewnie głosowanie za lustracją komuchów i donek się nie zgadzał oczyścić systemu
0
@Marcinss10 patrząc po tym co pokazuje internet to od konca lutego 2017 do końca lutego 2020 zadłużyli nas na niewiele ponad 70mld. Bywały lata że szajka Tuska robiła to w rok. Pominę fakt, że swego czasu chyba na money.pl był artykuł o wykupie długów, rolowaniu. Sporo tego było.
A co do TVP, to poza beznadziejnymi Wiadomościami, jest tam dużo materiałów o naszych bohaterach, edukacyjnych, wspierających patriotyzm gospodarczy. Tego w WSI24 czy u Solorza nie zobaczysz. Jedyne co to bym wywalił stamtąd sport. Wróciła Liga Mistrzów, Ekstraklapa czy skróty meczy(zamiast opisów czy zdj) fajnie, ale nie sądzę by to im się zwracało z reklam.
A co do Rydzyka, to nie trawię gościa, ale dobrze pamiętam jak Kuchciński powiedział że na geotermię, mimo dobrych wyników badań, nie dostał z powodów politycznych. Choć teraz mu dali z nawiązką.
Nasza rozmowa nie sprowadza się do wyboru dwóch złych mocy. W PIS też są miernoty, Sasin jest jednym z nich, ale przypomnij sobie to co potrafiono zrobić ze SKOK Wołomin, Amber Gold, paliwami, wyłudzeniami VAT. Mafia rządziła
3
Bartomeu walczy z problemami które w większości sam stworzyl
1
@Marcinss10 krocie to dla Ciebie kilka mln na Macierewicza a te ponad 50mld co roku długów PO jak nazwiesz? Przez 8 lat!!!
Co do inwestycji z unijnych pieniędzy to super. Tylko że samorządy robiły to bez głowy co widać po zadluzeniach. Odsetki od nich to dla niemal nikogo nie jest afera. A szkoda. Polacy nie mają pojęcia ile tracą.
A o sile 3rp niech świadczy fakt, że TVN, wyborcza czy lis wmówili Polakom iż nawet SKOKI to afera tylko PIS. To co że z tego wołomińskiego wyciekło ponad 2mld po wciągnięciu ich pod KNF w 2012r.
Ps. W Konfederacji nie podoba mi się najbardziej chęć prywatyzacji naszych molochów. Konkursy po prostu powinny wrócić i tyle
0
@Chakalaka ale prawdziwe
0
@Marcinss10 już Tobie tłumaczę dlaczego. Konfederacja to jest jedyna partia nie splamiona rządami. Ma jakieś 10% poparcia. Reszta jest dużo gorsza od PIS co widać choćby po długach jakie robią. Ja to się boję POKO bo znam przypadek jak to przez ich zezwolenie na przemyt paliw padła firma na wschodzie Polski.
0
@Chakalaka chcą nas uchronić przed zalaniem szambem i zabiciem dechami z palet:)
0
Wypożyczyć Dembele? Przyjdzie, zostanie rok kontraktu i co? Bez sensu. Trzeba było mlokosowi nie dawać kilkunastu mln na start
3
Jest tu jakiś obronca tego półgłówka Bartomeu?
11
@jeyx77x lewica na pewno lepiej nie zrobi
2
@Coutinho007 fenomen pod tym względem. Byle brzuszek zrzucił...
0
@Keson wiek ma idealny by za niego przeplacic
18
Statystyki nie pozostawiają złudzeń: bierzmy tego Joao Pedro!!!
0
@kamyk_23 nie ja zbywam milczeniem argumenty tylko on.