endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chwytliwy mnie ostatnio odrzuciło że chcą dosłownie wszystko sprywatyzować. Orlen czy KGHM nie jest im potrzebny
0
Ciekawe czy jak dokończą sezon to będą chcieli zwrot?:)
0
@Persyfl jeśli jeszcze nie wiesz, znaczy żeś nie godzien ze mną pisać. Pozdrawiam i bez odbioru:)
1
Rakitic wykiwa wszystkich. Przepęka rok a przed emerytura zgarnie jeszcze hajs za podpis. Dziwić mu się jednak nie można:)
0
@Persyfl nie wiedziałeś bo takowego zamiaru nie miałem.
0
@Persyfl przepraszam jeśli Cię nimi uraziłem:)
0
@Persyfl opisuje fakty.
0
@tobiasson92 Gdyby Konfederacja wycofała się z prywatyzacji wszystkiego, to wielu z PIS by zrezygnowało
0
@Bykunn trzeba było obstawiać u bukmacherów. Marnujesz się.
I nie zakłamuje. PWidzę co totalna opozycja uchwaliła lata temu:)
0
@Bykunn stan nadzwyczajny to glupota. Nie wiem czy wiesz ale mógłbyś nawet nie dostać odszkodowania bo i takie zapisy są w ubezpieczalniach. O wielu innych nawet nie wiemy jako szaraki.
PS. Wy nie wiedzieliście, Wy przypuszczaliście
0
@Bykunn prawnik nie wydaje wyroku!!! Poza tym tak jak ludzie są mocno podzieleni, tak samo są prawnicy i każdy obóz ma swoich. Konstytucja sprawy nie ułatwia.
I nie linia władzy ale fakty.
0
@Bykunn nie, mogli rozmawiać jak ludzie. I nie było wiadome. A tak to tylko stan nadzwyczajny, przełóżmy, kompletnie bez pomyślunku.
0
@Bykunn artykuł 3 podaje też choroby i ja zauważyłem taką:
58) zespoły ciężkiej ostrej niewydolności oddechowej (SARI) lub innej
niewydolności narządowej o etiologii infekcyjnej lub nieustalonej;
A co do stanu wyjątkowego to nie wiemy jak u nich skonstruowane są ustawy. U nas mówią o odszkodowaniach a patrząc że u nas sędziowie dają kilkaset tysiecy przestępcom, a kamienice zmarłym, to pewnie puścili by nas z torbami.
0
@PanPatrykk O ile też uważam że Sasin to półgłówek, o tyle możemy podziękować debi lnej opozycji
1
@JimMorrisonFCB ogólnie zacząłem go pić przez częste przeziębienia i przestałem po ponad miesiącu chorować. Lekarze też mówią że od razu nie pomaga.
PS. Polecam do tego się wysypiać:) Choć po sobie widzę że łatwo powiedzieć
0
@JimMorrisonFCB ja używam GAL cytrynowy(jest jeszcze owocowy i naturalny). Trochę gorszy w smaku, ale tańszy no i nasz polski.
0
@Bykunn a kto to Tobie powiedział że odnośni się do jakiś znanych?
I wymień proszę choć kilkanaście państw w Europie które wprowadziły stan wyjątkowy.
0
@Bykunn nikt nie wie kiedy się skończy epidemia więc co zrobisz jak to nie minie do sierpnia, grudnia?
Poza tym pretensje kieruj do zgrai tuska która uchwaliła ustawę o zapobieganiu zakażen i chorób zakaźnych
0
@Bykunn a dużo praw znasz że chcesz uchodzić za znawce? Nikt nie podsunął niczego mądrego rządzącym. Każdy tylko chciał stan wyjątkowy. Nawet Konfederacja mnie zawiodła.
0
@Bykunn a jak to zrobisz zgodnie z prawem, konstytucją, zasadami?
0
@Bykunn czyli wybory tradycyjnie? Poza tym niedawno broniłeś tych co to zadłużali nas na 40mld co roku
0
@FranzMaurer cały sejm?
0
@Ratamahatta co proponujesz zatem?:)
0
@Rastafarnianin wcześniej przez lata było mafijno-kabaretowe. Tylko media były za nimi i wiedzieli tylko nieliczni
0
@xavi890 chodzi o złe prowadzenie się które jest faktem. Nie bronię Dembele, ale to zarząd z niego zrobił tego za którego go uważasz.
0
@xavi890 Messi też przez pewien okres o siebie nie dbał. Poza tym to zarząd ściągnął go za tyle hajsu dając mu też ogromny kontrakt.
3
O tych 20mln za Cou nie wiedziałem. To spore ryzyko.... Sprzedać, wypożyczyć:)
0
Może jeszcze zobaczymy Luisa sprzed 3-4 lat?
0
tego władzom bym nie wybaczył....
0
@Wikson wszystkie zarządy ich do tego przyzwyczajali. Keita, Henry, Milito, Hleb, Villa, Song czy Caseres odchodzili za free albo kilka groszy. Żaden z nich tani w zakupie nie byl