1

@Chwytliwy mnie ostatnio odrzuciło że chcą dosłownie wszystko sprywatyzować. Orlen czy KGHM nie jest im potrzebny

0

Ciekawe czy jak dokończą sezon to będą chcieli zwrot?:)

0

@Persyfl jeśli jeszcze nie wiesz, znaczy żeś nie godzien ze mną pisać. Pozdrawiam i bez odbioru:)

1

Rakitic wykiwa wszystkich. Przepęka rok a przed emerytura zgarnie jeszcze hajs za podpis. Dziwić mu się jednak nie można:)

0

@Persyfl nie wiedziałeś bo takowego zamiaru nie miałem.

0

@Persyfl przepraszam jeśli Cię nimi uraziłem:)

0

@Persyfl opisuje fakty.

0

@tobiasson92 Gdyby Konfederacja wycofała się z prywatyzacji wszystkiego, to wielu z PIS by zrezygnowało

0

@Bykunn trzeba było obstawiać u bukmacherów. Marnujesz się.
I nie zakłamuje. PWidzę co totalna opozycja uchwaliła lata temu:)

0

@Bykunn stan nadzwyczajny to glupota. Nie wiem czy wiesz ale mógłbyś nawet nie dostać odszkodowania bo i takie zapisy są w ubezpieczalniach. O wielu innych nawet nie wiemy jako szaraki.
PS. Wy nie wiedzieliście, Wy przypuszczaliście

0

@Bykunn prawnik nie wydaje wyroku!!! Poza tym tak jak ludzie są mocno podzieleni, tak samo są prawnicy i każdy obóz ma swoich. Konstytucja sprawy nie ułatwia.
I nie linia władzy ale fakty.

0

@Bykunn nie, mogli rozmawiać jak ludzie. I nie było wiadome. A tak to tylko stan nadzwyczajny, przełóżmy, kompletnie bez pomyślunku.

0

@Bykunn artykuł 3 podaje też choroby i ja zauważyłem taką:
58) zespoły ciężkiej ostrej niewydolności oddechowej (SARI) lub innej

niewydolności narządowej o etiologii infekcyjnej lub nieustalonej;
A co do stanu wyjątkowego to nie wiemy jak u nich skonstruowane są ustawy. U nas mówią o odszkodowaniach a patrząc że u nas sędziowie dają kilkaset tysiecy przestępcom, a kamienice zmarłym, to pewnie puścili by nas z torbami.

0

@PanPatrykk O ile też uważam że Sasin to półgłówek, o tyle możemy podziękować debi lnej opozycji

1

@JimMorrisonFCB ogólnie zacząłem go pić przez częste przeziębienia i przestałem po ponad miesiącu chorować. Lekarze też mówią że od razu nie pomaga.
PS. Polecam do tego się wysypiać:) Choć po sobie widzę że łatwo powiedzieć

0

@JimMorrisonFCB ja używam GAL cytrynowy(jest jeszcze owocowy i naturalny). Trochę gorszy w smaku, ale tańszy no i nasz polski.

0

@Bykunn a kto to Tobie powiedział że odnośni się do jakiś znanych?
I wymień proszę choć kilkanaście państw w Europie które wprowadziły stan wyjątkowy.

0

@Bykunn nikt nie wie kiedy się skończy epidemia więc co zrobisz jak to nie minie do sierpnia, grudnia?
Poza tym pretensje kieruj do zgrai tuska która uchwaliła ustawę o zapobieganiu zakażen i chorób zakaźnych

0

@Bykunn a dużo praw znasz że chcesz uchodzić za znawce? Nikt nie podsunął niczego mądrego rządzącym. Każdy tylko chciał stan wyjątkowy. Nawet Konfederacja mnie zawiodła.

0

@Bykunn a jak to zrobisz zgodnie z prawem, konstytucją, zasadami?

0

@Bykunn czyli wybory tradycyjnie? Poza tym niedawno broniłeś tych co to zadłużali nas na 40mld co roku

0

@FranzMaurer cały sejm?

0

@Ratamahatta co proponujesz zatem?:)

0

@Rastafarnianin wcześniej przez lata było mafijno-kabaretowe. Tylko media były za nimi i wiedzieli tylko nieliczni

0

@xavi890 chodzi o złe prowadzenie się które jest faktem. Nie bronię Dembele, ale to zarząd z niego zrobił tego za którego go uważasz.

0

@xavi890 Messi też przez pewien okres o siebie nie dbał. Poza tym to zarząd ściągnął go za tyle hajsu dając mu też ogromny kontrakt.

3

O tych 20mln za Cou nie wiedziałem. To spore ryzyko.... Sprzedać, wypożyczyć:)

0

Może jeszcze zobaczymy Luisa sprzed 3-4 lat?

0

tego władzom bym nie wybaczył....

0

@Wikson wszystkie zarządy ich do tego przyzwyczajali. Keita, Henry, Milito, Hleb, Villa, Song czy Caseres odchodzili za free albo kilka groszy. Żaden z nich tani w zakupie nie byl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?