endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja Marqueza pamiętam z sezonu gdzie grał jak profesor a z dwóch sezonów gdzie był cieniem samego siebie.
Swoją droga Abidala lepiej wspominam
0
@AxelF nie było go ze względu na sposób gry Interu. U nas Ibra sabotował w LM
0
@pax pamiętam wiele nieudanych momentow Barcy z opaska na ręce Messiego gdzie ten spuszczał głowę. O to głównie chodzi. Facet jest od grania, a nie gadania.
Karne swego czasu też mu przyznali choć trema go zżerała.
0
@ElmaXeen piłkarsko Sancho powinien być priorytetem, ale odkąd na eleven słyszałem że rożki pokazuje, sam nie wiem co myslec
0
Finansowo Bartomeu i jego klika leżą. Projekt sportowy tak samo. Po co tolerować go u sterów?
1
"my zarabiamy najwięcej, więc też najwięcej płacimy piłkarzom"
Najwięcej trwonicie na fanaberię. Najwięcej zarabiać powinni najlepsi
0
Szacun że az o 70proc. Szczerze to sam bym walczył o jakieś 50, ale dlatego by samemu pomoc swojemu panstwu
0
@Kettger nie, nie są. Bartomeu ciągle prowadzi. O ile dobrze pamiętam zaproponował im 70proc obnizke
0
Tak jak my teraz powinniśmy kupować co polskie, jeździć nad nasze morze, góry, tak Barca powinna wrócić do wychowanków. Ktoś kto wychował się w Katalonii tak źle by się nie zachował.
Co nie oznacza że mają nie krytykować Bartomeu
1
Chyba wszystkie wiązały się że zmiana prezydenta. Oby teraz tak było
0
Najwieksze obniżki o jakich czytałem z topowych lig były rzędu kilkunastu procent. Beznadziejny Bartomeu znowu się kompromituje
0
@Aleksy1986 zgadza się. Choć 70% to moim zdaniem ciut za dużo. Jednak połowa to już mus
0
@Kieks place mogą zostać obniżone odgórnie. Mam nadzieję że poznamy nazwiska tych co to nie chcieli obniżyć pensji o 10procent.
Edit. Nie przeczytałem o tych 70%:) na tyle sam bym się nie zgodził. Myślę że 60 było by ok
2
Inter chyba sam zaproponował zamianę by ją z hukiem odrzucic
0
@heniek168 Lenglet obniżył formę ale niestety Umtiti gra jeszcze gorzej
2
Bartomeu mam nadzieję też sobie obnizy
1
@kejdzi do Barcelony trzeba mimo wszystko "pasować". Pique szału nie robił w United.
Choć tak jak piszesz, często oceniamy będąc 2tys km od Barcelony
0
Oglądam podsumowania na eleven i dwa razy w skrócie popełnił duże błędy. chyba póki nie ogląda się całych spotkań nie powinno się oceniac
0
Zabierać pieniędzy piłkarzom nie wolno ale pamiętajmy że dzięki nam są tak bogaci. Nie powinni się dziwić że ciąży na nich presja by pomagac
0
@kogut1989 nie chce mi się w to wierzyć.
1
Decyzje podejmuje klub... ja w to nie wierzę.
1
@NKing dlatego jem ostatnio więcej czosnku i cebuli oraz ograniczam węglowodany na rzecz tłuszczy. Tych zdrowszych:)
0
@axegrinder też mi brakuje tych zespołowych, ale wiem że ciężko te odnaleźć
1
Zachód jakby najgorzej podszedł do sprawy...
3
Jak mamy się go pozbyć za 60mln to bez sensu. Choć nie wiem jaki półgłówek dał nieopierzone mu chłopakowi taką pensje?
0
@Bogan przykład Malcoma ich niczego nie nauczył. Głąb...
0
Póki co Neymar jest lepszy niż Sancho, ale ile to miesięcy, lat potrwa? A cena za Anglika mniejsza...
8
@mesulete osobiście nie wierzę że taka oferta oficjalnie padła
0
@Avatarr albo sędziego Żurka:)
0
@socha prędzej z tych co go kupili