8

Niech już odchodzi, bo szkód narobił ogromnych

1

@Naturopata i wybiegany

0

@Piotr777 przepłacimy za jakiegoś o zupełnie innym profilu niż Suarez. W tym klubie nie Valverde był najgorszy a Bartomeu. Wciąż jest

3

Kamień z serca...

5

Nic o jakości transmisji? O trybunach blisko murawy? Nic o dopingu i pełnych trybunach? Nic o katastrofalnych arbitrach w la lidze? To też ma spore znaczenie

0

Później im latem braknie na Neymara czy innego rozsądnego szarpaka i będzie marazm

4

Pompowanie czy nie, widać że Puig i Collado to coś nowego w drużynie. Oby to drużyna dostosowała się do ich gry, jakkolwiek to brzmi, bo to młodziki.
Widziałem po komentarzach że wielu rzuciło się w oczy gdy po oddaniu piłki Rakiticowi, Collado wybiegł na puste pole Chorwat nawet nie brał pod uwagę odegrania mimo że młody Katalończyk miał przed sobą pustą przestrzeń.
Puig to melodia przyszłości, mimo że już 20 lat skończył. Jednak warto zainwestować w niego czas widząc marazm w drużynie

0

@SergioTomas powtórzę po koledze, jak dla mnie kryminal

0

@Mathew86 z tym przereklamowaniem to poszedłeś. Mnóstwo było męczy rok, dwa, czy trzy lata temu gdzie robił przewagę z przodu a potem przy kontrze rywala on wybija piłkę.
Fakt jest też taki, że teraz doluje

2

@palindrom1 nie pij. Nic w tym zdrowego nie ma

1

@AxelF oprócz sytuacji Vidal Gomez, była jeszcze Roberto Gaia
Też tęsknię za czasami gdy nasi pauzowali za kartki bo dyskutowali z sędziami(Xavi:)

0

@ryba84 też mnie obrona bardziej przerazala

0

@Riguelme jesteśmy w takie du... że ściągnął bym nawet Peszko gdyby był młodszy.

0

@Slazmi z Pereza mam wrażenie może być ktoś pokroju Paco, ale pozostałej dwójki absolutnie bym nie skreślał.
Puig jako rozgrywający jakby cierpiał na tej murawie

0

@Arkadio90 sprzedaż też mogła odbyć się w starym okresie.

0

@czarnatom ale czy Holender nie mógłbyc po prostu sprzedany?

0

Cou gra ciągle w kratkę. Do końca sezonu jeszcze daleko więc mogą zmienić zdanie

0

@arabek czy nie będzie droższy od Auby?

2

Zbierać siano a nie przepłacać na polsrodki.

0

@Matej dla mnie opcja do sprawdzenia ale nie wróżę jej cudów bo Messi u nas rozgrywa. Puig nie gotowy, Arthur bez formy...

0

Bralbym Gabonczyka, ale już też wiekowy i pewnie drogi

0

@adaskooow sądziłem że będą mieć z dwa, trzy lata bez fajerwerków i znowu będą zdobywać trofea, ale patrząc na ich progres i zakupy, szykuje się sporą dominacja. Choć jak to w piłce zawsze wszystko może pieprznac:)

0

@SzahMatt nie wiem czy Semedo nie jest zbyt nonszalancki. Bardziej mi pasuje jako klasyczny boczny z szybkim pracusiem po swojej stronie który go będzie w potrzebie asekurować.

0

@maroon też mi się wydaje że zagrał raczej średnio. Na szczęście stać go na wiecej

1

@cyron1 to nie było takiego:)

0

@JohnBarça nie przesadzajmy. Ktoś przeważnie ruszał, ale jak część stoi to wygląda to fatalnie.

20

@MarioVeB! Cukiernika Valverde męczy lukier Setiena... straszne:)

0

@cyron1 pressing u nas był tylko niezorganizowany kompletnie. Choć fakt, też nie zawsze

0

Aż dziw że nie chcą grać w Katarze

3

Przyszedł facet bez doświadczenia i sukcesów a ja kombinuje jak głupi by udało mi się oglądnąć mecz:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?