endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
wolałbym ich na boisku...
3
Co prawda ja kibicuje Barcelonie bo jak byłem mały to często w krzyżówkach był "klub z Madrytu" na 4litery (lata96/97- a lubię iść pod prąd:) ale widze że wielu młodszych Ronaldinho skusił. Nie dziwię się:) Uśmiech, siła, technika, szybkosc-10/10:)
1
@FC1899Barca Co innego mieć pretensje gdy jest się dobrze ustawionym, a co innego podawać na siłę. Tym bardziej że Leo wie i widzi chyba trochę więcej niż my przed tv.
Leo ma co innego do poprawy. Zaangażowanie
0
Nie jest normalne że minęło dobre pół roku a ja nadal wspominam i nie mogę zrozumieć jak to się stało że przegraliśmy dwumecz z Liverpoolem. Szkoda że po Valenci nie nastąpiło zwolnienie.
3
@zibi już z jednym się przerzucałem argumentami odnośnie Puiga. Nie przeczę że siły musi nabrać, ale mecze z Napoli czy Chelsea pokazały że nie jest ona niezbedna
1
Lubię to. Araujo widziałem krótko ale też wydaje się sporym talentem
3
@dawka86 powinna. Messi jest od grania
0
@donleoJR mam dużo pracy, doinformujesz mnie?:)
1
Super. Odejmijmy od tego prawie 500mld na transfery które na chwilę obecną są kompletną klapą
1
@MarioVeB! oglądam zdecydowaną większość meczy Barcelony i stąd ta liczba. Ty możesz sobie napisać że przecież mecz był dobry, a ja nie mogę jak zdecydowana większość napisać że jego styl jest męczący, wygrywa o włos i to przeważnie dzięki Messiemu?
0
Kolejne brawa dla Bartomeu za kontrakt na 2,5roku!!! Mam nadzieję że mu wyjdzie, ale przecież płacenie odszkodowań nie jest tanie
1
@MarioVeB! Nagle wyciągasz argument o dobrym meczu? A te 60-70%zlych to co? Chwalisz go za puchary a ten ostatni przegrany to się nie liczy?
Gorszy od niego jest tylko Bartomeu. Wydali prawie pół mld i połowa gazet wymyśla miejsce dla nowych pilkarzy.
0
@Chwytliwy teraz byłbyś jak znalazł...:)
0
@SuperPatsonFCB nic mnie nie zdziwi w tym zarządzie
0
I z Bartomeu wyszedł burak. Jednak i Valverde trzyma się posady za wszelką cenę. Wyniki ankiety i styl w jakim gra Barca są mu chyba znane...
0
@stoikow dla mnie zawodnik na ławkę ale 3 sezony u nas to był absolutny top. Swoją drogą powinniśmy go kupić już w 2012
0
@KapiFCB choćby Caritas zbiera dużo bez fajerwerków.
A z PiSu z głównych aktorów nie wskaże ale moja mama ma styczność z radna PiS z Poznania która pomaga w sprawach sądowych ale również biednym.
0
@macio_944 policzyć czas antenowy i miejsca reklamowe, to co jego rodzina wyciąga przez melony czy mrówki to już tak dużo nie ma
0
Pół miliarda poszło a nie ma napastnika ani rozgrywajacego
Ps. Teraz dla Barcy każdy napastnik będzie za co najmniej 100mln. Brawo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@NoName22 nie chcą go kibice, gra bez stylu i z miernymi wynikami. Honor by mi nie pozwalał męczyć innych swoją osobą. Valverde go po prostu nie ma
2
Bartomeu wbrew logice dał Tobie szanse to i teraz pewnie myśli że może Tobą poniewierać. Jeden i drugi bez honoru
0
Czy Xavi zdaje sobie sprawę że pomysły taktyczne to nie wszystko? Tu trzeba szoku bo ewidentnie najwięcej chęci mają nowi. Nie żądam by zmusił Messiego do harowy przez 90minut w każdym meczu ale sytuacja z meczu z Espanyolem nie może mieć miejsca.
Generalnie uważam że dla Xaviego jest za wcześnie, ale z Valverde niczego nie ugramy
2
Ja pitolę...wywalamy za Valverde 400mln-500mln i nie ma kim grac
0
@Miroo ciekawe kto wyganiał Neymara, bo bardziej kojarzę komentarze że często wyręczał Messiego?
0
Przy tych nazwiskach Xavi nie wygląda zle
0
@LionelM95 tylko że Enrique był wtedy pół roku z kadrą a nie dwa i pol
0
@pbrzeczek że z prawej jest Messi-tak winni być:)
4
A ja i tak jak głupi wierzę że ten wuefista zrobi z nich w styczniu to co Enrique zrobił 5 lat temu...
0
Poza jednym meczem z Realem rok temu Semedo chyba nie miał genialnych męczy. Lepiej mu idzie na stronie Alby tylko pytanie czy to nie wina faktu że z lewej jest Messi?