endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lukjav bardziej chodziło mi o reprezentację. Z taką Brazylia grał bardzo dobrze.
Co nie zmienia faktu że 100mln to przesada
8
@panczo on już dwa lata temu zrobił na mnie dobre wrażenie. Choć też jestem przeciwny sprowadzaniu go za tak ogromne pieniądze. Wolałbym je przeznaczyć choćby na Sancho
2
Szczerze nie znoszę naszego zarządu ale mam nadzieję że Trincao będzie miłą odmianą
0
@Bykunn nie uczyli nas odsiewać ściek z TVN czy z Newsweeka tak i teraz nie będą z TVP. Trzeba samemu się nauczyc
0
@zoltan87 jeszcze podaj w jaki sposób miałby obrazić uczucia. No i pytanie dlaczego PiS miało by spadać skoro sądów nie oczyścili?
0
@Pawelsky już lepiej z miodem. Słodko i na pewno zdrowiej:)
0
@TheNekro94 jeden to ma nawet donka na profilu:) pozdrawiam
0
Nie wiem od której minuty go bolało ale w meczu zaliczył i 2 bardzo dobre interwencję jak i slabe
0
@tristan87 tam obrońca odbił piłkę a powiem szczerze że nie wiem czy wtedy sie gwiżdże?
1
@AmigoBlancos oglądam powtórki el clasico i jakoś specjalnego wrażenia na mnie nie robił. Legenda, ale wolę Andresa choćby z Japonii:)
0
@NeroTFP myślę że niemieckie RMFy albo szechterowskie ZETki czekają na nich.
0
@Puig ja co prawda schudłem 3kg ale nie planowałem i nie byłem głodny. Po prostu szukam rzeczy które mają tłuszcze, błonnik albo białko zamiast węglowodanów. to ostatnie to największe zło zaraz po chemii
0
@barteq oby go za tle dali radę opchnąć
9
No fajnie. A gdyby jeszcze sędziowie za błędy byli karani, a nie ja z naszym wymiarem sądownictwa hulaj dusza...
19
Pamiętam Gaia i w życiu bym nie przypuszczał że tak kiepsko skończy
2
@Tatazolwinia zdrowsze niż ryż czy makarony.
0
To nie są dzieci ale jak dla mnie mając wszystko niemal podstawiane pod nos, nie trzymać się wytycznych? Won.
10
@DLFCB Valverde:)
0
Zorganizowalbym zrzute, ale wstrzymam się póki zarząd jest fatalny.
0
@Bykunn czytaj aż zrozumiesz.
1
@Janiama już się nie mogę doczekać zadłużania po 50mld rocznie, AmberGoldow, kamienic za tysiaka, prywatyzacji w stylu Ciech czy fabryki łączników, przemytu paliw, wyludzania podatków...i tego samego co robił Pis, tylko że o tym nie usłyszysz bo zostanie tylko rzadko oglądana TV Republika no i niszowe strony internetowe
0
@ChampionLW nie ma rzeczy niemożliwych:)
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Persyfl patrząc po tym że używasz słów których znaczenia nie rozumiesz, chyba jednak nie skończyłeś.
0
@Persyfl jeśli również jesteś jej absolwentem to powinieneś w końcu zrozumiec. Powodzenia
0
@Persyfl czy ten prawnik po aplikacji sędziowskiej nie jest też absolwentem podstawówki?:)
0
@Persyfl to zależy. Jak sam znowu coś bez sensu napiszesz, pewnie odpłacę tym samym:)
0
@Persyfl ba, absolwent podstawówki wydaje wyrok:) ps. jednak nie wytrzymałem:)
0
@Darshan1010 te nasze największe spółki nawet słabo zarządzane przynoszą kilka mld rocznie. Pomijam fakt że np. taki Orlen jest monopolista.