0

@Lukjav bardziej chodziło mi o reprezentację. Z taką Brazylia grał bardzo dobrze.
Co nie zmienia faktu że 100mln to przesada

8

@panczo on już dwa lata temu zrobił na mnie dobre wrażenie. Choć też jestem przeciwny sprowadzaniu go za tak ogromne pieniądze. Wolałbym je przeznaczyć choćby na Sancho

2

Szczerze nie znoszę naszego zarządu ale mam nadzieję że Trincao będzie miłą odmianą

0

@Bykunn nie uczyli nas odsiewać ściek z TVN czy z Newsweeka tak i teraz nie będą z TVP. Trzeba samemu się nauczyc

0

@zoltan87 jeszcze podaj w jaki sposób miałby obrazić uczucia. No i pytanie dlaczego PiS miało by spadać skoro sądów nie oczyścili?

0

@Pawelsky już lepiej z miodem. Słodko i na pewno zdrowiej:)

0

@TheNekro94 jeden to ma nawet donka na profilu:) pozdrawiam

0

Nie wiem od której minuty go bolało ale w meczu zaliczył i 2 bardzo dobre interwencję jak i slabe

0

@tristan87 tam obrońca odbił piłkę a powiem szczerze że nie wiem czy wtedy sie gwiżdże?

1

@AmigoBlancos oglądam powtórki el clasico i jakoś specjalnego wrażenia na mnie nie robił. Legenda, ale wolę Andresa choćby z Japonii:)

0

@NeroTFP myślę że niemieckie RMFy albo szechterowskie ZETki czekają na nich.

0

@Puig ja co prawda schudłem 3kg ale nie planowałem i nie byłem głodny. Po prostu szukam rzeczy które mają tłuszcze, błonnik albo białko zamiast węglowodanów. to ostatnie to największe zło zaraz po chemii

0

@barteq oby go za tle dali radę opchnąć

9

No fajnie. A gdyby jeszcze sędziowie za błędy byli karani, a nie ja z naszym wymiarem sądownictwa hulaj dusza...

19

Pamiętam Gaia i w życiu bym nie przypuszczał że tak kiepsko skończy

2

@Tatazolwinia zdrowsze niż ryż czy makarony.

0

To nie są dzieci ale jak dla mnie mając wszystko niemal podstawiane pod nos, nie trzymać się wytycznych? Won.

10

@DLFCB Valverde:)

0

Zorganizowalbym zrzute, ale wstrzymam się póki zarząd jest fatalny.

0

@Bykunn czytaj aż zrozumiesz.

1

@Janiama już się nie mogę doczekać zadłużania po 50mld rocznie, AmberGoldow, kamienic za tysiaka, prywatyzacji w stylu Ciech czy fabryki łączników, przemytu paliw, wyludzania podatków...i tego samego co robił Pis, tylko że o tym nie usłyszysz bo zostanie tylko rzadko oglądana TV Republika no i niszowe strony internetowe

0

@ChampionLW nie ma rzeczy niemożliwych:)

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Persyfl patrząc po tym że używasz słów których znaczenia nie rozumiesz, chyba jednak nie skończyłeś.

0

@Persyfl jeśli również jesteś jej absolwentem to powinieneś w końcu zrozumiec. Powodzenia

0

@Persyfl czy ten prawnik po aplikacji sędziowskiej nie jest też absolwentem podstawówki?:)

0

@Persyfl to zależy. Jak sam znowu coś bez sensu napiszesz, pewnie odpłacę tym samym:)

0

@Persyfl ba, absolwent podstawówki wydaje wyrok:) ps. jednak nie wytrzymałem:)

0

@Darshan1010 te nasze największe spółki nawet słabo zarządzane przynoszą kilka mld rocznie. Pomijam fakt że np. taki Orlen jest monopolista.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?